SiteGround vs GoDaddy – Хто вийде на перше місце у 2020 році?

Ви шукаєте веб-хостингу, можливо, для свого першого веб-сайту, свого WordPress-сайту, а може, тому, що вам набридло поточного хоста, і ви розірвані між SiteGround та GoDaddy. Чи надають вони обидва, що ви шукаєте, або їхні претензії просто підманливі?


Перш ніж приймати остаточне рішення, ви повинні знати, які функції без вас абсолютно не можуть:

 • Вам потрібен необмежений обсяг пам’яті для вашого веб-сайту чи ви можете впоратися з меншим обсягом пам’яті в обмін на більш високі швидкості та кращу надійність? Один з таких хостів відрізняється продуктивністю, але обмежує ваше зберігання – це жертва, яку ви можете зробити?
 • Ви новачок у веб-хостингу і вам потрібно знати, що ви можете отримати службу підтримки цілодобово, не чекаючи, чи підтримка клієнтів не є пріоритетною для вас? Один з таких хостів має неймовірно довгі терміни очікування на підтримку чату в прямому ефірі.
 • Вам потрібні щоденні резервні копії, які зберігаються протягом 30 днів, або ви задоволені щотижневими резервними копіями?

Щоб заощадити ваш час та зусилля на поєднанні Інтернету для огляду користувачів та досвіду, я провів дослідження для вас, протестувавши SiteGround проти GoDaddy у найважливіших областях:

 • Швидкість і надійність
 • Включені функції
 • Співвідношення ціни та якості
 • Безпека
 • Підтримка клієнтів

1-й раунд: SiteGround зосереджується на підвищенні швидкості, в той час як GoDaddy хоче, щоб ви оновили

Створення веб-сайту, який швидко завантажується, важливо, оскільки відвідувачі вашого веб-сайту швидко натискатимуть, якщо на завантаження сторінок потрібно більше декількох секунд. Надійність – час роботи вашого веб-хоста – також важлива, особливо якщо ви використовуєте веб-сайт для бізнесу.

SiteGround має цілу сторінку, присвячену їй технологія підвищення швидкості, що включає:

 • SSD накопичувачі для кращої ефективності
 • Технологія сервера NGINX
 • SuperCacher для підвищення завантаження вмісту
 • CDN (мережа доставки вмісту) для використання серверів, найближчих до місць відвідувачів
 • HTTP / 2 для швидшого завантаження сторінок
 • PHP 7.3 для швидкості та надійності

siteground-vs-godaddy-малюнок-01

Технологія швидкості SiteGround означає, що ваші сторінки завантажуються швидше – середній час завантаження становить 1,6 секунди (порівняно із середньою швидкістю GoDaddy – 2,8 секунди) – і ваш сайт може підтримувати велику кількість відвідувачів. Наприклад, Швидкість завантаження сторінки за допомогою SiteGround залишається на позначці 1,6 секунди, до 8 000 відвідувачів (порівняно з GoDaddy, який намагається впоратися з більш ніж 50 одночасно відвідувачами).

На жаль, GoDaddy не дає багато інформації про свою технологію, що стосується продуктивності. Він стверджує, що “час навантаження, що провідне в галузі”, але очевидно, це швидше, ніж істина. Я зв’язався із службою підтримки, щоб запитати, що робить GoDaddy для швидшого завантаження веб-сторінок.

Після 42-хвилинного очікування я зв’язався і зміг поцікавитись виставою. Агент підтримки GoDaddy не міг нічого розповісти про будь-які функції, що підвищують швидкість які були включені, але були раді спробувати передати мені дорогий пакет CDN (мережа доставки вмісту) із видаленням зловмисного програмного забезпечення. Насправді агент підтримки намагався сказати мені, що єдина причина, через яку мої веб-сторінки повільно завантажуються, пов’язана із шкідливим програмним забезпеченням на моєму веб-сайті.

І SiteGround, і GoDaddy мають 99,9% гарантії безперервного часу, але, хоча користувачі SiteGround повідомляють про дуже мало періодів простоїв, користувачам GoDaddy не пощастило. Тільки за перші десять днів липня GoDaddy пережив шість періодів простою, тривалістю від однієї хвилини до дев’яти хвилин – всього 20 хвилин. Для порівняння, в той же період SiteGround мав час простою тривалістю дві хвилини.

А переможець: Технологія SiteGround виходить на перше місце, забезпечуючи максимально швидку швидкість завантаження сторінки, кращу продуктивність та більш послідовний час роботи, залишаючи GoDaddy далеко позаду. Ви можете дізнатися більше про технологію підвищення продуктивності SiteGround, від її оптимізатора до сканера сайту в нашому поглиблений огляд на веб-хості.

2 раунд: GoDaddy надає більше місця для зберігання, але SiteGround має більше можливостей

Порівняння функцій, які пропонують веб-хости, може зайняти багато часу, тому, щоб зробити це простішим, ось огляд того, що включає SiteGround та GoDaddy:

ОсобливістьSiteGroundGoDaddу
Місце для зберіганняВід 10 до 30 Гб, залежно від плану100 ГБ необмежено, залежно від плану
Гарантія повернення грошей30 днів30 днів
Безкоштовне доменне ім’яНіТак, на один рік
Автоматичні резервні копіїТак, щодня, зберігається протягом 30 днівНі, резервні копії доступні лише як доповнення або з хостингом GoDaddy WordPress
Безкоштовний SSL сертифікатТак, у всіх планахТак, але тільки на Кінцевому плані та вище
Безкоштовний CDNТак, Cloudflare CDNНі, лише платний варіант
Пропускна здатністьНе суворо обмежений, але з “рекомендованим щомісячним трафіком” (наприклад, 10 000 відвідувачів щомісяця за планом StartUp)Без вимірювання
Безкоштовна міграція сайтуТак, завершено протягом 24 годинНі
Облікові записи електронної поштиНеобмеженийОдин безкоштовний обліковий запис Microsoft 365 на один рік
Встановлення програми одним натисканням кнопкиТакТак

А переможець: Це краватка. І SiteGround, і GoDaddy мають пристойний набір функцій. Зрештою, переможець у цьому раунді дійсно залежить від конкретних особливостей, які ви шукаєте. GoDaddy також пропонує тисячі безкоштовні шаблони WordPress та багато інших функцій, про які ви хочете прочитати в наш експертний огляд.

3-й раунд: цінність передує вартості з SiteGround проти GoDaddy

Існує цілий ряд факторів, які вирішують, чи хостинг-пакет – це хороше співвідношення ціна – ви не можете просто перейти за рекламованими цінами на веб-сайтах хостингових компаній і припустити, що одна краща ціна, оскільки вона дешевша. Тим більше, що для більшості господарів ці ціни залежать від того, що ви сплачуєте передоплату протягом двох-трьох років.

SiteGround – одна з небагатьох компаній-хостингів, яка не вимагає платити прямо протягом трьох років, щоб отримати найкращі ціни. Вступні ставки, які ви бачите на його ціновій сторінці, – це те, що ви платите (як щомісячна ставка), незалежно від того, чи підписуєтесь ви на один, два чи три роки.

На жаль, GoDaddy вимагає, щоб ви підписалися на три роки, щоб отримати найкращу ціну. Підписка на один рік збільшить вашу щомісячну ціну приблизно на 17%, а якщо ви вирішите платити лише за три місяці до початку, щомісячна ставка майже вдвічі.

Ціни на поновлення також важливо враховувати, оскільки вони (майже завжди) значно вищі, ніж вступні ставки. Ціни на оновлення SiteGround майже в 3 рази вступніші, тоді як для GoDaddy показник поновлення становить лише приблизно 1,5 рази вступний показник (якщо ви зареєструєтесь за ту ж кількість часу).

Однак співвідношення ціни та грошей також стосується функцій, які один постачальник включає, що інший не має, та суми, яку ви заощаджуєте, не купуючи ці функції як додатки. SiteGround пропонує безкоштовний сертифікат SSL, автоматичне резервне копіювання та безкоштовна міграція веб-сайтів. GoDaddy лише надає вам безкоштовний SSL на своєму кінцевому плані і стягуватиме щомісячну плату, якщо потрібно автоматичне резервне копіювання.

А переможець: SiteGround проходить цей раунд, оскільки вам не доведеться платити за три роки, щоб отримати найкращі ціни, а в базову ціну включено більше функцій, що додають вартість. Ви отримуєте менше місця для зберігання, але вам потрібно зважити, чи це дійсно для вас вимикач угод, чи ні.

Раунд 4: SiteGround спочатку ставить безпеку – GoDaddy може вас підвести

Захист даних вашого веб-сайту – а також захист даних відвідувачів – це невід’ємна частина веб-хостингу. Знаючи, що ваш веб-сайт не загрожує злому, зараження зловмисним програмним забезпеченням або нападів жорстокої атаки, означає, що ви можете більше зосередитись на вмісті свого веб-сайту..

SiteGround – одна з найкращих спільних хостинг-компаній, що стосується безпеки. Він пропонує швидку реакцію на будь-які визнані вразливості та створює власні патчі безпеки на рівні сервера. Це означає, що ваш веб-сайт набагато безпечніший, ніж хости (наприклад, GoDaddy), які чекають, коли розробники випустять патчі безпеки..

SiteGround також використовує ізоляцію облікового запису на своєму спільному хостингу, тому якщо інший веб-сайт на тому ж сервері зламаний або заражений зловмисним програмним забезпеченням, ваш веб-сайт не загрожує. Крім того, в ньому використовується система “штучного інтелекту” (AI), яка автоматично розпізнає та захищає від нападів грубої сили.

Безпека з GoDaddy була, щонайменше, проблематичною. У нього виникли проблеми із тим, що сайти на його сервері були заражені зловмисним програмним забезпеченням – і це тривала проблема. Нещодавно він був №3 у списку найпопулярніших мереж хостингу зловмисних програм згідно URLhaus:

siteground-vs-godaddy-малюнок-02

Більше того, з GoDaddy, якщо на ваш веб-сайт впливає зловмисне програмне забезпечення, потрібно видалити його самостійно або заплатити за оновлення безпеки. Користувачі GoDaddy повідомили, що команда підтримки, як правило, не допомагає і щодо питань безпеки.

А переможець: Заходи безпеки SiteGround означають, що ви постійно захищені від загроз і вразливих місць, надаючи їй перевагу GoDaddy, яка навіть не пояснює його функції безпеки.

5 раунд: Швидка підтримка SiteGround спричиняє сором очікування GoDaddy

Підтримка клієнтів може бути одним з найбільших вирішальних факторів при виборі вашого хостинг-провайдера. Ви хочете знати, що незалежно від того, в який час доби – чи вночі – це щось, якщо щось піде не так, ви можете швидко та легко отримати доступ до необхідної вам підтримки.

Це область, в якій SiteGround справді світить. Ви отримуєте підтримку 24/7 за допомогою чату, телефону та системи продажу квитків. Ви не тільки можете бути впевнені, що отримаєте необхідну вам підтримку, коли вона вам потрібна – навіть о 4:00 – Підтримка користувачів SiteGround є одночасно швидкою та ефективною:

 • Він може похвалитися найшвидшим часом відгуку в індустрії веб-хостингу для подання квитків – як правило, протягом десяти хвилин. Я перевірив це і отримав відповідь (від фактичної особи, а не автоматизованої відповіді) всього за вісім хвилин. Середній час реакції людини в галузі складає близько восьми годин.
 • Час очікування, коли ви телефонуєте в службу підтримки клієнтів, не існує (порівняно з іншими хостами, які зазвичай мають принаймні п’ять хвилин очікування, перш ніж ви зможете поговорити з ким-небудь.
 • Підтримка чату в реальному часі реагує теж швидко. Коли я перевірив це, я не тільки миттєво підключився до корисного агента підтримки, мою проблему було вирішено протягом п’яти хвилин. Більшість хостинг-компаній потребують не менше десяти хвилин для вирішення проблем.

Система підтримки GoDaddy погана порівняно з SiteGround. По-перше, GoDaddy взагалі не пропонує підтримку квитків. Підтримка чату доступна лише з понеділка по п’ятницю, і хоча телефонна підтримка доступна 24/7 у багатьох країнах, деякі країни пропонують підтримку лише у певні години (наприклад, підтримка в Німеччині доступна лише з 8:00 до 20:00. З понеділка по п’ятницю).

Окрім того, час очікування підтримки GoDaddy просто жахливий. Читаючи інший досвід клієнтів, я перевірив це сам і був вражений тривалістю часу, коли я повинен був чекати агента чату в реальному часі. Я був восьмим у черзі, але мені сказали чекати очікування 73 хвилини! Я думав, може, це тому, що це американське свято, але я спробував ще кілька днів пізніше і все-таки зіткнувся з 42-хвилинним очікуванням.

siteground-vs-godaddy-picture-03 SiteGround vs GoDaddy - Хто вийде на перше місце у 2020 році?

А переможець: Завдяки цілій цілодобовій доступності служби підтримки SiteGround, швидкому та швидкому реагуванню на проблеми та вирішенню ваших проблем це стає очевидним переможцем. Підтримка GoDaddy обмежена і повільна – і не особливо корисна.

SiteGround проходить попереду майже в кожному районі

Суть: SiteGround – це чудовий вибір для веб-хостингу майже у всіх ситуаціях. Він пропонує кращу продуктивність і надійність, ніж GoDaddy, надає вам обслуговування клієнтів, від якого ви можете залежати, і досить чудовий, коли справа доходить до співвідношення ціни та якості, теж. Якщо ви хочете дізнатися більше про SiteGround, перш ніж розпочати роботу, ви можете ознайомитися з нашим експертним оглядом.

Наші рекомендації

Якщо ви маєте бізнес-веб-сайт та потребуєте швидкого завантаження веб-сторінок, надійного хостингу, чудової безпеки та якісного обслуговування клієнтів, то SiteGround – це абсолютно найкращий вибір для вас.

Насправді існує лише одна ситуація, коли я рекомендую GoDaddy – якщо вам потрібно багато місця для зберігання мультимедійних файлів, таких як відео. Якщо це так, то ви можете читайте наш експертний огляд GoDaddy, щоб дізнатися більше про те, що надає ця хостингова компанія.

КруглийSiteGroundGoDaddy
ПродуктивністьШвидкість завантаження сторінки є відмінною, а час роботи – приблизно 99,99%Середня швидкість завантаження сторінок і менші, ніж великі записи про час роботи – приблизно 99,9% (до 45 хвилин простою в місяць)
ОсобливостіБезкоштовний SSL та автоматичне резервне копіювання, а також безкоштовна міграція веб-сайтів100 Гб необмеженого обсягу пам’яті (залежно від вашого плану) та безкоштовного доменного імені на рік
Співвідношення ціни та якостіНемає попередніх витрат протягом трьох років, щоб отримати найкращі ціни, але витрати на оновлення вищіРекламовані ціни вимагають трирічного попереднього зобов’язання, і ви не отримуєте автоматичне резервне копіювання
БезпекаВисокий рівень безпеки та негайне виправлення вразливості, щоб захистити ваш веб-сайтІсторія проблем зловмисного програмного забезпечення, повідомлена на його веб-сайтах
Підтримка клієнтівЦілодобова підтримка за допомогою квитків, телефону та чату в реальному часі, а також час швидкої реакції та вирішенняЦілодобова підтримка телефону в деяких країнах, але немає підтримки квитків та тривалий час очікування чату наживо (доступно лише з понеділка по п’ятницю)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me