Udacity vs Coursera: яка навчальна платформа дійсно варта? [2020]

І Udacity, і Coursera можуть похвалитися спеціально розробленими класами та визнаними галузевими сертифікатами. Однак, є деякі чіткі відмінності, які слід враховувати. 


Наприклад, Coursera та Udacity різняться залежно від типів пропонованих класів, ступенів / сертифікатів та ціни. Залежно від ваших цілей, це може бути різницею між корисним досвідом навчання та повною тратою часу.

Ми знаємо, що ви не хочете витрачати свій вільний час та додаткові грошові кошти на невтішний курс або на менш ідеальну платформу. Ось чому ми уважно ознайомилися з двома платформами MOOC (Mass Open Online Course) і порівняли їх з п’ятьма чинниками, які насправді мають значення:

  • Сертифікати
  • Темп 
  • Підтримка
  • Безкоштовні курси
  • Бюджет

Отже, перед тим, як записатися в клас, подивіться, хто вийде на перше місце у битві: Udacity vs. Coursera.

Udacity – це як торгівельна школа, університет – Coursera

Хоча Курсира охоплює більшість програм, які звичайний університет мав би, той Каталог Udacity досить невеликий, пропонуючи кілька сотень вузькоспеціалізованих курсів. Це не обов’язково погано, все залежить лише від того, що ви хочете досягти. Насправді багато з цих курсів визнані компаніями з високих технологій в Силіконовій долині та інших місцях.

Якщо ви хочете покращити свої навички у чомусь на зразок C ++, програмування AI чи веб-розробки, тоді Udacity – хороший вибір. Курси розроблені фахівцями з питань галузі та освіти та викладаються за допомогою вправ, відео, проектів та наставництва. Ви можете заробити сертифікацію або Nanodegree всього за кілька тижнів.

udacity-vs-coursera-порівняння-малюнок-01

Програми нанодегрей Udacity 

Однак якщо ви шукаєте трохи більше – наприклад, фактичний університетський ступінь – перевірте Каталог курсів. Багато з 3000 курсів були створені великими університетами, такими як Стенфорд, Джон Хопкінс і Герцог. Деякі з класів ідентичні тим, які пропонують самі університети.

Курси викладаються через відео, вікторини, дискусійні форуми, однорангові завдання, щотижневі вправи та заключні проекти чи іспити. Завдяки цим класам ви можете заробити бакалавр чи магістр, не виходячи з дому.

І Переможець …

Тут немає чіткого переможця, адже все залежить від того, що ви намагаєтеся здобути для своєї освіти. Якщо ви хочете курси, більш орієнтовані на розвиток або просування навичок, Udacity може бути ідеальним (до тих пір, поки ви знайдете курс, який охоплює потрібний вам предмет). Але якщо ви шукаєте всебічну освіту, ідіть із Coursera.

Самостійний темп Курса, Udacity має варіанти

Безсумнівно, онлайн-курси зручні. Ви можете дивитись лекції як завгодно, виконувати курсові роботи, коли захочете, і здавати тести так, як вам підходить. На щастя, обидві ці платформи пропонують гнучкі варіанти навчання. 

У програмі Udacity вам надають вибір між курсами підписки або на основі термінових програм Nanodegree. У той час як курси підписки проходять самостійно, термінові програми мають жорсткі терміни для всіх ваших проектів. Це може бути проблемою, якщо у вас не буде багато часу, щоб взяти участь у навчанні.

Призначення на курсі, здебільшого, не містять жорстких строків. Хоча платформа пропонує запропоновані терміни, які допоможуть прискорити роботу, немає жодних штрафних санкцій, якщо ви пропустите один. Якщо ви запізнюєтесь із запізненням, ви завжди можете обрати “скидання” своїх термінів. Однак це не стосується програм випускних ступенів, де – як і будь-який університет – жорсткі терміни є нормою.

udacity-vs-coursera-порівняння-малюнок-02

Легко скинути терміни курсів

І Переможець …

Цей виклик є близьким, оскільки обидві ці платформи пропонують варіанти з самостійним темпом. Але, бачачи майже все це Тисячі програм Coursera дозволяють вам зайняти стільки, скільки потрібно, щоб виконати завдання, ми будемо йти вперед і говорити, що виграє цю категорію.

Шукаєте особистого дотику? Udacity надає більшу підтримку

Один з найбільших недоліків навчання в Інтернеті – це відсутність залученого професора, який може допомогти тобі, якщо ти зіткнешся з будь-якими проблемами. Різні платформи MOOC вирішують це по-різному.

На Coursera допомога надходить у формі інших учнів, експертних оцінок та форумів для викладачів. Тут ви можете зв’язатися з іншими, у кого на матеріалі може бути краща робота, ніж у вас. Хоча це може бути корисно, це не так добре, як мати справжнього вихователя, з яким можна безпосередньо зв’язатися. Якщо вам пощастить, ви можете отримати професора, який буде відповідати на запитання студентів у додатковому відео – хоча це залежить від курсу.

udacity-vs-coursera-порівняння-малюнок-03

Дискусійний форум Coursera

Що стосується прямої підтримки один на один, Udacity дає вам трохи більше. Будучи студентом, ви матимете особистий доступ до технічних наставників, які пропонують чат один за одним, відстеження прогресу, поради та спеціальні щотижневі плани навчання.

udacity-vs-coursera-порівняння-картинка-04

Параметри підтримки студентів Udacity 

Крім того, на платформі є послуги персонального тренерського навчання, доступні для всіх студентів та випускників – безкоштовно. Якщо ви вивчаєте кодування, ви навіть можете отримувати відгуки від розробників, щоб знати, що ви все робите правильно.

І Переможець …

Уродливість. Coursera пропонує вам дуже мало, коли мова йде про персоналізовану підтримку. Від наставників до кар’єрних тренерів, Udacity охоплював вас від початку до кінця.

Coursera пропонує більше безкоштовних курсів, але безкоштовні курси Udacity пропонують більше

Хороша новина полягає в тому, що ви можете знайти безліч безкоштовних курсів як на Udacity, так і на Coursera. Однак ви будете обмежені будь-яким варіантом, якщо не заплатите.

Coursera має майже 900 курсів, які ви можете пройти, не платячи ні копійки. Ви можете отримати доступ до навчального матеріалу, але вам не надані оціночні завдання (хоча деякі курси пропонують рецензовані завдання та вікторини). Після закінчення курсу ви також не отримали сертифікат. Тож, хоча ви щось можете навчитися, у вас буде мало що показати.

udacity-vs-coursera-порівняння-малюнок-05

Безкоштовні курси на курсі 

З іншого боку, Udacity пропонує набагато менше безкоштовних курсів – близько 200. Але за допомогою цих курсів ви отримаєте доступ до більше. Знову ви не отримаєте жодних сертифікатів на їх виконання, але отримаєте інтерактивні вікторини, завдання та – залежно від курсу – можливо навіть кінцевий проект. Усі ці завдання допомагають краще зрозуміти матеріал та мотивують вас заробити найкращу оцінку.

І Переможець …

Загалом безкоштовні курси Udacity пропонують більшу цінність. З Coursera він дійсно зводиться до індивідуального курсу – одні пропонують більше, інші набагато менше. Отже, якщо мова йде про те, щоб взяти ваш клас безкоштовно, Udacity – переможець.

Обидва пропонують платежі відповідно до більшості бюджетів

Ціни на Coursera та Udacity змінюються залежно від того, що ви хочете. Наприклад, на Coursera ви можете підписатися на більшість курсів, спеціалізацій та сертифікатів менше ніж на 100 доларів США на місяць.

Ця ціна надає вам доступ до всіх курсів у рамках даної спеціалізації чи сертифікації. Ви також отримаєте оцінені завдання та сертифікат після завершення. Щомісячний абонемент має додаткову перевагу, мотивуючи вас пройти курс якомога швидше (тобто якнайдешевше).

Однак, якщо ви хочете заробити магістерську чи бакалаврську програму за допомогою однієї з програм Coursera, ви можете розраховувати платити набагато більше. Ці програми в Інтернеті – які повністю розроблені та визнані великими університетами – можуть скласти десятки тисяч доларів.

Хоча це може здатися дорогим, воно все-таки дешевше, ніж ступінь через більшість програм на кампусі. В даний час у Coursera є близько 15 бакалаврських та магістерських програм зі шкіл, що включають Університет Іллінойсу, Мічиганський університет та Лондонський Імперський коледж.

Щоденна підписка на одну з програм Nanodegree на Udacity поверне вас трохи більше. Більшість коштує кілька сотень доларів на місяць. Однак ви можете отримати знижену ставку, якщо заплатите за всю програму наперед (на кожну програму зазвичай потрібно три-чотири місяці).

Udacity також пропонує програму ступеня одного магістра через Georgia Tech. Ця програма коштує сотні доларів за кожен трикредитний курс. Ви можете встановити щомісячний план платежів через платіжну службу Affirm, хоча відсоткові ставки можуть бути високими.

І Переможець …

Якщо справа доходить до отримання освіти за розумною ціною, Coursera бере приз. Щомісячні тарифи на абонементи на курси не тільки Udacity, але Coursera також пропонує фінансову допомогу та варіанти стипендій.

Отже, що найкраще для вас?

Суть: все залежить від ваших потреб. Незважаючи на те, що Coursera виграв у кількох категоріях, це може бути не найкращим варіантом для вас.

Якщо ви хочете визнати галузь Nanodegree у дуже специфічній галузі технологій, Уродливість – чіткий вибір. На сайті може бути не так багато курсів, як у Coursera, але, завдяки своєму рівню спеціалізації, програми, які він пропонує, неймовірно хороші.

Однак, якщо ви хочете здобути вищу освіту або сертифікацію за межами галузі техніки, загляньте Coursera.

Подивіться таблицю нижче, щоб отримати короткий підсумок Coursera vs. Udacity.

РозділиОсновний винос
СертифікатиЧерез Udacity ви можете заробляти вузькоспеціалізовані нанодегради. Coursera пропонує сертифікати курсу, сертифікати спеціалізації і навіть програми бакалавра та магістра.
ТемпУсі уроки курсу курсу проходять самостійно (програми не є). Підписки на курси Udacity проходять самостійно, але термінові програми мають жорсткі терміни.
ПідтримкаCoursera дає вам порівняно мало з точки зору персоналізованої підтримки. Udacity пропонує індивідуальних наставників, професійних тренерів та огляд кодування від розробників.
Безкоштовні курсиCoursera пропонує більше безкоштовних курсів, але безкоштовні курси Udacity дають вам більше в плані інтерактивних вікторин та повного доступу до навчальних матеріалів.
БюджетЩомісячний тариф Coursera набагато дешевший, ніж передплата Udacity. Ступені Coursera мають конкурентоспроможні ціни за програмами на території кампусу.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me