Вступ до Pinterest маркетингу для малого бізнесу

Соціальні медіа надають малому бізнесу доступний варіант для просування своїх товарів та послуг для широкої аудиторії. Замість того, щоб платити за дорогі традиційні рекламні можливості, наприклад, місцеві телевізійні реклами та друковану рекламу, люди можуть вкласти свій час у щось більш креативне.


Я, звичайно, говорю про створення креативних маркетингових кампаній Pinterest для їх бізнесу. Окрім рентабельності, є кілька переваг та особливостей, характерних для маркетингу Pinterest, зокрема, що ми збираємося заглибитись углиб.

Чому соціальна взаємодія настільки важлива

Усі веб-сайти соціальних мереж починаються з того самого принципу, який полягає в тому, щоб забезпечити швидкий, простий та приємний спосіб спілкування в Інтернеті. Хоча друзі та родина із задоволенням обмінюються твітами 140 персонажів або розміщують свої останні твори про їжу на Pinterest, маркетологи розглядають соціальні медіа як рекламну золоту шахту, яка сповнена незліченних можливостей маркетингу.

Вступ до Pinterest маркетингу для малого бізнесу

Підтримуючи активну присутність у соціальних медіа, підприємства можуть підтримувати міцний зв’язок зі своїми лояльними клієнтами шляхом регулярного та відповідного спілкування, використовуючи при цьому силу соціальних сигналів для залучення ще більше клієнтів в Інтернеті.

Куди заходить Pinterest?

Взаємодія в Інтернеті на Pinterest може бути у вигляді повторного закріплення відповідних засобів масової інформації від інших членів спільноти Pinterest, закріплення захоплюючого та унікального візуального контенту на відповідних дошках, інтеграція засобів масової інформації Pinterest із вмістом блогу, завантаження зручних для Pinterest рекламних повідомлень у Twitter та багато іншого більше.

Вступ до Pinterest маркетингу для малого бізнесу

Як і у всіх інших популярних соціальних мережах, таких як Twitter або Facebook, точкою маркетингової кампанії Pinterest є залучення цільової аудиторії ділитися візуальним вмістом бізнесу зі своїми друзями в Інтернеті.

Без послідовної участі в Інтернеті на Pinterest, компанії можуть пропустити можливість привернути більше органічного трафіку на свій сайт та збільшити свої соціальні сигнали.

Чи може Pinterest допомогти мені оцінити?

Соціальні сигнали впливають на рейтинг сторінки веб-сайту в Google.

Поряд з якісним вмістом, SEO та зручним дизайном, сильна і послідовна присутність на Pinterest може справити міцне враження і на Google..

Вступ до Pinterest маркетингу для малого бізнесу

Однак важливо зауважити, що звернення до соціальних медіа мають бути органічними, а підприємства повинні уникати придбання своєї діяльності в соціальних медіа. Лише справжні та прихильні послідовники Pinterest мають стимул брати участь у веб-сайті та розростати свою присутність в Інтернеті за допомогою повторного закріплення.

Підтримка послідовної стратегії контент-маркетингу для Pinterest може бути боротьбою для підприємств, які мають багато в своєму плані. Ось чому важливо створити систему управління соціальними медіа.

Існує безліч безкоштовних та доступних онлайн-додатків, які дозволяють власникам бізнесу, інтернет-маркетологам та блогерам керувати всією своєю активністю в соціальних медіа з однієї платформи. Ви можете переглянути наш розділ Огляд інструментів управління соціальними медіа, щоб краще зрозуміти, які платформи працюватимуть краще для вас. Це допомагає людям бути в курсі щоденного маркетингового плану Pinterest і навіть дозволяє їм заздалегідь планувати шпильки.

Є Pinterest для всіх?

Вступ до Pinterest маркетингу для малого бізнесу

Чесно кажучи, якийсь бізнес може не вважати Pinterest вигідним, але якщо ви – бізнес, який продає продукцію, то Pinterest повинен бути у вашому топ-списку соціальних платформ. Чим більше товарів ви продаєте, тим краще, оскільки у вас є безліч зображень.

Довідка Pinterest для вашого блогу

Вступ до Pinterest маркетингу для малого бізнесу

Якщо ви ведете блог WordPress, то також є кілька зручних плагінів, які можуть допомогти вашому маркетингу Pinterest. Один з таких плагінів, який я знайшов, – це плагін Pinterest for Images, який допомагає користувачам легко фіксувати зображення на ваших публікаціях.

Коли користувач навести курсор на зображення, він отримає кнопку «Закріпити це», яка відкриє для нього окреме вікно, щоб зафіксувати це зображення на своєму обліковому записі Pinterest.

Що робить успішною кампанію?

Вступ до Pinterest маркетингу для малого бізнесу

Для успішної маркетингової стратегії Pinterest для процвітання потрібен відповідний, свіжий контент. Жонглювання різноманітними маркетинговими кампаніями може бути дуже корисним, тому важливо відкласти достатню кількість засобів масової інформації Pinterest для розповсюдження на наступні тижні. Це стане в нагоді під час вигорання маркетингових послуг самостійно або при плануванні тривалої відпустки. Щоб упевнитись, що вміст Pinterest є актуальним та актуальним, підприємства повинні залишатися на вершині активності Pinterest, що відповідає їхній ніші та закріплювати з активних сайтів, які їх цільові підписники хочуть відвідувати.

Підприємствам, які прагнуть розширити сферу своєї діяльності у візуальному та творчому плані, сподобається процес планування маркетингової кампанії Pinterest.

Підсумок

Підтримуючи послідовну та релевантну маркетингову кампанію Pinterest, підприємства можуть покращувати свою гру в соціальних мережах, поширюючи захоплюючий вміст, який можна негайно ділити в Інтернеті. Це чудове рішення для підприємств, які можуть створити сильну візуальну присутність в Інтернеті, наприклад, послуги з декорування інтер’єру, крафтери, стійкі дизайнери, професійні реставратори старовинних автомобілів та багато іншого!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me