Wix Editor vs Wix ADI – що слід використовувати? (ПОРІВНЯННЯ 2020)

Однією з справді унікальних особливостей Wix є його штучний дизайнерський інтелект, ADI. Для користувачів, які новачки створюють власні веб-сайти і не знають, з чого почати, або для тих, хто вважає більшість будівельників занадто складними, мати AI, створити веб-сайт для вас відповідно до ваших потреб, може здатися мрією. Однак, з таким чудовим інструментом редактора веб-сайтів, більшість із вас, напевно, задаються питанням, як ADI порівнюється зі створенням веб-сайту за допомогою редактора Wix.


Це гарне запитання. Основними факторами, які слід враховувати для більшості користувачів, будуть:

  • Дизайн та гнучкість
  • Простота використання
  • Програми
  • SEO

Отже, давайте подивимось, як ці двоє порівнюють, щоб ви могли визначити, який із них забезпечить найкращий досвід для вас.

Wix Editor vs Wix ADI

Редактор Wix

Редактор Wix – класичний інструмент створення веб-сайтів Wix, який дозволяє створювати та керувати веб-сторінками; налаштувати ці веб-сторінки, розміщуючи, додаючи, видаляючи та змінюючи налаштування елементів; і обробляти майже всі інші аспекти вашого веб-сайту. Це дуже глибокий конструктор веб-сайтів із перетягуванням і перетягуванням, який дозволяє вам робити майже все, що робить будь-який інший розробник веб-сайтів.. Насправді ви можете створити веб-сторінку з повністю порожнього сланця, хоча більшість людей починають із шаблону.

Wix ADI

ADI розшифровується як «Штучний дизайн інтелект». Тож так, вірте чи ні, саме дизайнерський веб-сайт Wix повинен допомогти вам створити ваш веб-сайт. Керовані запитання, вбудовані правила для гарного дизайну та сканування соціальних медіа на предмет відповідного вмісту та інформації поєднуються в алгоритмі, щоб створити професійний та цілеспрямований дизайн..

Дизайн та гнучкість

Однією з особливостей Wix серед майже всіх інших платформ для створення веб-сайтів є величезна колекція 600+ шаблонів. Тільки набагато просунутіші власниці хостингу WordPress може конкурувати з цим у цьому плані. Якість цих тем коливалась різною; однак, Wix різко посилив якість, і більшість цих тем зараз оснащені чудовими проектами з достатньою кількістю варіантів, щоб бути цікавими та виконувати дуже конкретні ніші.

Кожна окрема тема також налаштовується до найменших деталей. Редактор Wix дозволяє перетягувати елементи на місце до потрібного пікселя. Ніщо на ваших веб-сторінках не встановлено в кам’яних або вимкнених межах, і їх можна переміщувати, видаляти чи змінювати його вміст або налаштування.

Wix Editor vs Wix ADI - що слід використовувати? (ПОРІВНЯННЯ 2020)

Для задоволення можливості надання ADI скласти веб-сайт для вас, вам потрібно зробити компроміс, щоб відпустити певну владу. Найбільший компроміс – це не всі шаблони на вибір. На сьогоднішній день ADI також обмежений кількома веб-сайтами, що стосуються ніші, такі як NPO, Author, Blogger, School тощо.. Це покращує послугу ADI.

Це не залишає вас повністю поза процесом проектування; ви можете вибрати основні кольори, які використовуються на вашому веб-сайті, з тими, що знаходяться у вашому логотипі, а також вибрати “стиль”, який вільно визначає стилі шрифтів та фонового зображення.

ADI також придумає три варіанти для вибору. Треба сказати, результати напрочуд хороші. Це не є новаторським, особливо в порівнянні з шаблонами Wix, але він використовує привабливу кольорову палітру, сучасний макет дизайну і, безумовно, відчуває себе веб-сайтом, створеним за призначенням. Наприклад, ось веб-сайт екологічного НКО, створений ADI, з кольорами на основі логотипу вгорі зліва:

Wix Editor vs Wix ADI - що слід використовувати? (ПОРІВНЯННЯ 2020)

Wix ADI включає більш модульний підхід де ви натискаєте на розділ, а потім представлені такі параметри, як редагування вмісту, вибір іншого попередньо заданого дизайну або зміна основних характеристик, таких як колір. Наприклад, немає функцій перетягування. У вас буде набагато більше гнучкості з редактором Wix.

ПОЧАТИ З ШІШОГО ЗАРАЗ

Простота використання

Вам буде потрібно трохи більше часу, щоб редагувати створений вами ADI веб-сайт порівняно з веб-сайтом редактора Wix. За допомогою редактора Wix ви просто вибираєте тип веб-сайту, а також шаблон і можете приступати до редагування. Завдяки ADI вам потрібно буде відповісти на сім додаткових запитань, щоб дати їй інформацію, необхідну для створення веб-сторінки. Однак у цьому немає нічого складного і складного.

З обома методами Wix надає більш ніж достатню допомогу у вигляді коротких відео-уроків, порад тощо. Підручники Wix ADI ще більш сприятливі для початківців, тому що вони виконують покроковий процес, де ви можете будь-коли вибрати місце, де ви зупинилися. Стандартні поради та підручники Wix Editor поширюються на всьому веб-сайті під час використання нових функцій / інструментів.

На цьому схожість закінчується. З усіма параметрами в редакторі Wix, початківці можуть виявити криву навчання крутішою, і всі варіанти спочатку трохи переважні (я знаю, що я це робив), тоді як ADI доступний для максимумів. Це не означає, що редактором Wix важко користуватися, але вам не хочеться стрибнути прямо та почати змінювати речі з ADI. Найбільше рішення, яке вам потрібно буде прийняти, – це простота використання та гнучкість.

Остання, чудовою особливістю ADI є те, що ви можете будь-коли переключити свій веб-сайт на редактор Wix. Однак ви не можете повернути будь-які зміни або перейти з редактора Wix до редактора ADI, оскільки редактор Wix використовує функції поза сферою ADI.

Програми

Це ще одна область, де існує велика різниця між ними. Під час налаштування вашого веб-сайту за допомогою ADI, він автоматично встановить декілька відповідних додатків. Наприклад, я сказав, що хочу створити передплатників на своєму веб-сайті NPO, тому ADI автоматично додав додаток “Чат”. Однак я міг вибрати лише три інших (Інтернет-магазин, Бронювання, Блог), або мені довелося перейти до Редактора.

За допомогою редактора Wix ви отримаєте повний доступ до всіх програм у магазині додатків Wix. Звичайно, вам потрібно буде придбати преміум-програми, але важливо, що ви можете додати їх, якщо хочете.

SEO

SEO ніколи не був одним із сильних моментів Wix. Він використовував для того, щоб забезпечити невеликий прискорений SEO-прискорення та контроль над вашим власним позаштатним SEO. Використання SEO Wiz відіграло величезну роль у покращенні перспектив SEO для користувачів. Wix також дав вам більше свободи для редагування URL-адрес, щоб оптимізувати пошукову систему.

ADI не сильно відрізняється від редактора Wix, коли справа стосується редагування ваших URL-адрес чи інших аспектів вашої позашляхової SEO. Редактор Wix забезпечує трохи більше контролю, але найбільшою перевагою редактора Wix є те, що ви можете встановлювати інші додатки – такі як SiteBooster, Rabbit SEO тощо – щоб допомогти вам керувати конкретними функціями SEO..

Wix Editor vs Wix ADI – хто завоює моє серце?

Хоча вони схожі в деяких відношеннях, вони також дуже відрізняються в інших. Вибір того, що в кінцевому підсумку стає складнішим, полягає в тому, що обидва – це чудова якість самих по собі.

Коли справа доходить до цього, найважливіше врахування, яке ви можете зробити, – це скільки часу та зусиль ви хочете вкласти на свій веб-сайт, а скільки гнучкості ви хочете, коли справа стосується функцій та дизайну. ADI в значній мірі передає готовий веб-сайт із найважливішими функціями. Однак він надає мінімальний потенціал, коли йдеться про підлаштування зовнішнього вигляду та розширення функціональності.

З іншого боку, редактор Wix надзвичайно потужний, і нічого не виходить за ваше розуміння – до того, що ви навіть можете зламати власний дизайн. З повним доступом до шаблонів 450+ Wix, а також ринку додатків, немає обмежень у тому, що може робити чи бути вашим веб-сайтом. Однак це стосується додаткового зобов’язання та відповідальності.

В цілому, я все ще вважаю, що кращий варіант – редактор Wix. Для звикання знадобиться трохи більше часу – але врешті-решт, ви не можете ставити ціну на свободу. Якщо ви хочете ввійти в нього, ви навіть можете дозволити ADI створити веб-сайт для вас, а потім перейти до редактора, коли вам буде зручніше брати більше права власності на ваш веб-сайт Wix.

Хочете дізнатися більше про Wix? Прочитайте наш експертний огляд.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me