Yoast SEO – навчальний посібник для плагінів WordPress (ВІЗУАЛЬНІ Керівництво 2020)

Якщо у вас є веб-сайт WordPress або керуєте ним, Yoast SEO – це плагін, який ви не можете дозволити собі не помітити. Можливо, ви вже встановили його, але не знаєте, з чого почати, або, можливо, ви відчуваєте себе паралізованим, переглядаючи всі варіанти та (іноді занадто) технічну мову.


Існує маса різних способів використання плагіна Yoast. Це може переповнити новачків і навіть деяких ветеранів SEO.

Настільки чарівний і блискучий, як і плагін Yoast SEO, він не може оптимізувати вміст вашого веб-сайту для пошуку за власним бажанням.. (Ми бажаємо!)

Багато власників веб-сайтів WordPress завантажують Yoast SEO і просто дозволяють йому сидіти у своїй колекції плагінів, просто чекаючи і бажаючи, щоб вони могли працювати на них.

Звучить, як ти? Не хвилюйтесь – ми створили цей посібник саме для вас. Ми покажемо вам, як це зробити використовуйте Yoast для покращення відкритості та актуальності вашого веб-сайту WordPress. Заскочимо!

Що таке плагін Yoast?

Плагін Yoast SEO – це плагін WordPress, який допомагає пошуковим системам знаходити вміст вашого веб-сайту. Це робить це аналізуючи аспекти вашого змісту WordPress та пропонуючи пропозиції про те, як можна оптимізувати його для пошуку.

Плагін Yoast SEO доступний (і безкоштовно!) Лише для планів WordPress для бізнесу або електронної комерції. На жаль, Yoast недоступний для веб-сайтів, які не є WordPress.

Yoast SEO – один із верхні плагіни на WordPress. Він існує вже більше десяти років і буквально має мільйони активних інсталяцій на сайтах. Якщо ви відчуваєте самотність у своєму прагненні покращити SEO – не варто. Є багато тонн WordPress користувачів там же поїздки.

Yoast також пропонує Yoast SEO Premium, більш вдосконалену версію плагіна Yoast SEO. Yoast SEO Premium коштує відносно доступну одноразову оплату за використання на одному веб-сайті WordPress. Якщо у вас є два або більше веб-сайтів, ви можете заощадити відсоток, купуючи оптом.

Ця стаття буде зосереджена в основному на тому, як використовувати безкоштовну версію Yoast SEO.

Тепер поговоримо про те, як встановити та активувати плагін.

(Якщо ви тільки починаєте з WordPress, ви можете спочатку прочитати наш огляд експертів.)

Встановлення плагіна Yoast SEO

Існує кілька способів встановити плагін Yoast SEO (якщо ви ще цього не зробили). На інформаційній панелі WordPress відкрийте сторінку плагінів та натисніть кнопку Додати вгорі.

Скріншот Yoast

Шукайте плагін Yoast SEO або шукайте його в розділі Популярні.

Скріншот Yoast

Клацніть Установити зараз, щоб додати плагін Yoast SEO на свій сайт WordPress.

Скріншот Yoast

Після встановлення натисніть Активувати. Потім ви побачите логотип Yoast, доданий до меню верхнього та лівого боку.

Скріншот Yoast

Активація плагіну Yoast SEO

Після встановлення та активації плагіна Yoast перейдіть до будь-якого меню, щоб отримати доступ до налаштувань Yoast SEO. Тут вам буде запропоновано запустити майстра конфігурації Yoast SEO.

Скріншот Yoast

Ми настійно рекомендуємо пройти майстер налаштування – Yoast забезпечує простий 12-етапний процес підготовки та налаштування вашого веб-сайту та налаштувань Yoast для оптимального SEO. (Ви також можете пройти навчання Yoast SEO для WordPress, яке дасть вам інформацію про те, як користуватися плагіном.)

Ось так ви встановлюєте, активуєте та налаштовуєте плагін Yoast SEO. Далі ми зануримось у те, як, коли та навіщо користуватися плагіном.

Як користуватися плагіном Yoast SEO

Простіше кажучи, плагін Yoast SEO працює так само важко, як і ви, Це означає, що чим більше ви дізнаєтесь про цей плагін і його майстерність, тим краще буде SEO на вашому веб-сайті. Я б сказав, що варто докладати час і зусилля, чи не погоджуєтесь ви?

У цьому розділі ви знайдете основний посібник Yoast, щоб ви могли краще зрозуміти, як орієнтуватися на плагін під час створення вмісту веб-сайту..

Перше і найпоширеніше використання Yoast – це на сторінках SEO. Щоб побачити плагін Yoast SEO в дії, створіть нову публікацію (або відкрийте стару) в WordPress. Прокрутіть сторінку вниз, побачте вікно Yoast SEO під візуальним редактором.

Скріншот Yoast

У цьому полі ви побачите три вкладки меню: Оптимізація вмісту, Соціальна та Розширена. Ми детально розглянемо кожен.

Скріншот Yoast

Оптимізація вмісту

На вкладці «Оптимізація вмісту» ви побачите чотири основні розділи: «Попередній перегляд фрагментів», «Читальність», «Фокусна ключова фраза» та «Вміст кутових каменів» (Ви також побачите можливість додати пов’язане ключове слово, але ця функція зарезервована для користувачів Yoast SEO Premium.)

Давайте подивимось, що робить кожен розділ.

Розділ попереднього перегляду фрагментів показує, як буде виглядати ваш вміст на сторінках результатів пошуку (SERPs) та соціальних мереж. Клацніть Попередній перегляд фрагмента, щоб відкрити та відредагувати фрагмент сторінки. Ось що ви можете змінити: 

 • Назва SEO: Назва вашого блогу чи веб-сторінки. Yoast виведе заголовок, виходячи з налаштувань, які ви вибрали; ви можете оновити ці налаштування або змінити заголовок у редакторі фрагментів, натиснувши Вставити змінну фрагмента.
 • Кулі: URL-адреса конкретного блогу чи веб-сторінки. Yoast використовуватиме заголовок для створення слизу, але ви можете змінити його на щось коротше і солодше.
 • Мета Опис: Короткий опис вашого блогу чи веб-сторінки, що відображається в SERPs та соціальних медіа. Yoast виведе уривок вашого вмісту на основі налаштувань, які ви вибрали. Знову ж таки, ви можете змінити ці налаштування в редакторі фрагментів, натиснувши Вставити змінну фрагмента.

Скріншот Yoast

Розділ аналізу читаності – це “перевірка” вмісту Yoast. Він аналізує вміст сторінки на предмет читабельності, граматика, і довжина.

Yoast заповнює цей розділ під час написання, тому вам не потрібно буде оновлювати чи перевіряти на новий аналіз, якщо ви змінюєте або оновлюєте вміст. (Цей приклад не відображає хорошої оцінки, оскільки я вміщую лише написаний зразок вмісту у візуальному редакторі WordPress.)

Скріншот Yoast

У розділі «Фокусна ключова фраза» – це місце, де ви вводите ключове слово або фразу ключових слів, для якої ви намагаєтесь класифікувати цей конкретний блог чи веб-сторінку. Це поле не обов’язкове, але ми настійно рекомендуємо скористатися цією функцією.

Yoast проаналізує це ключове слово на основі вашого вмісту та підкаже, де ви можете використовувати ключове слово для покращення розкриття вашої сторінки. Yoast також перевіряє ваші вхідні та вихідні посилання, текст alt тексту та фрагменти інформації. (Знову ж таки, мій вміст недостатньо добре оцінюється, тому що я вміщую лише написаний зразок вмісту у візуальному редакторі WordPress.)

Примітка. Якщо ви хочете, щоб Yoast аналізував синоніми, множини, минулі часи та пов’язані ключові фрази, подумайте про перехід до Yoast SEO Premium.

Скріншот Yoast

У розділі Зміст Cornerstone ви можете позначати, чи вважається сторінка, яку ви пишете чи редагуєте, “змістом наріжних каменів”. Цей параметр повинен бути зарезервований для найважливішого, вічнозеленого та широкого вмісту на вашому веб-сайті, як-от вищого керівництва.

Yoast використовує це налаштування, щоб структурувати внутрішнє посилання вашого веб-сайту та, в кінцевому рахунку, полегшити пошук статей у пошукових системах. Позначення фрагмента вмісту як “наріжного каменю” також змінить те, як Yoast аналізує та оцінює ваш вміст.

Скріншот Yoast

Соціальна

Під цією вкладкою меню, ви можете відредагувати або змінити те, як відображатиметься ваша публікація, коли вона поділиться у Facebook. Якщо ви не хочете використовувати заголовок публікації, метаопис або зображене зображення з оригінального вмісту WordPress, ви можете змінити ці налаштування тут.

Ви також можете додати свої попередні перегляди Twitter та Pinterest у налаштуваннях Yoast SEO у розділі Соціальні.

Скріншот Yoast

Розширений

На цій останній вкладці меню ви знайдете кілька важливих налаштувань SEO для своєї сторінки. Ось швидка розбивка ваших варіантів:

 • Дозволити пошуковим системам показувати цю публікацію в результатах пошуку? В основному, це просто запитання, чи потрібно ви, щоб ця конкретна сторінка відображалася на SERP. (Підказка: Ви, мабуть, так робите.)
 • Якщо пошукові системи переходять за посиланнями на цій публікації? Тут ви можете сказати, чи хочете ви, щоб пошукові системи винагороджували зворотні посилання на сторінки, до яких ви пов’язані на цій конкретній сторінці. (Підказка, ймовірно, так.)
 • Мета-роботи просунулися. У цьому розділі можна вказати будь-які конкретні мета-роботи для цієї сторінки. Сюди входить noimageindex, який не дозволяє пошуковим системам індексувати зображення (и) на SERP; nosnippet, який не дає двигунам показувати фрагмент тексту або відео на SERP; або noarchive, що не дозволяє двигунам показувати кешовану копію сторінки на SERP.
 • Канонічна URL-адреса. У цьому розділі ви можете вставити канонічну URL-адресу, яка є бажаною URL-адресою, яка допомагає пошуковим системам знати, яку сторінку потрібно перетягувати, коли кілька сторінок мають однакову URL-адресу. Якщо ви залишите це поле порожнім, пошукові системи за замовчуванням перейдуть на сторінку з постійною посиланням.

Скріншот Yoast

Ось так ви використовуєте безкоштовний плагін Yoast SEO для вдосконалення свого веб-сайту під час створення та редагування вмісту WordPress.!

Коли слід використовувати плагін Yoast?

Як я вже говорив вище, плагін Yoast SEO має безліч застосувань і цілей. Хоча вдосконалення вашого веб-SEO для нового та існуючого вмісту WordPress є загальним використанням плагіна, він не єдиний. Ви також можете використовувати його для:

 • Контроль ваших навичок письма, граматики та загальної читабельності вмісту (та вашої команди).
 • Перевірка та покращення того, як виглядають ваші сторінки при спільному користуванні в соціальних мережах.
 • Створення міцної структури сайту із вмістом наріжних каменів, сухарями та внутрішнім посиланням.
 • Перевірка ефективності вашого веб-сайту в пошукових системах та виявлення помилок сканування. (Для цього підключіть плагін Yoast до консолі пошуку Google.)
 • Організація відповідальності ваших команд з SEO та контенту шляхом присвоєння різних розділів плагіна різним членам команди.
 • Зміна того, як виглядає ваш вміст на програмах SERP.
 • Редагування великого вмісту одразу (за допомогою інструмента “Редактор масових продуктів”).
 • Дізнайтеся про нові речі про SEO, ключові слова, структуровані дані та інше (у налаштуваннях Yoast SEO у розділі Курси).

Переваги використання пластика Yoast

Плагін Yoast SEO є приголомшливим. Якщо ви вже не впевнені, що Yoast SEO – це те, чим ви і ваша команда маєте користуватися, давайте швидко підсумовуємо переваги:

 • Замість того, щоб сказати: “Ей, покращити свій SEO”, Yoast робить чудову роботу, щоб розповісти вам, як саме це зробити у своїх розділах “Аналіз читабельності” та “Фокусувати ключові фрази”..
 • Він виконує свій SEO аналіз, поки ви пишете. Не потрібно натискати оновити або чекати, коли Yoast заповнить звіт.
 • У плагіні є доступна допомога, яка доступна через просте спадне меню, тому вам навіть не потрібно залишати сторінку WordPress, над якою ви працюєте. Для вас також існує безліч безкоштовних курсів для покращення розуміння SEO, дослідження ключових слів, структурованих даних тощо.
 • Це безкоштовно для користувачів WordPress із планами для бізнесу та бізнесу. І якщо ви хочете Yoast SEO Premium, вам просто потрібно буде заплатити відносно низьку разову вартість за кожен сайт, що ще дешевше, якщо ви купуєте оптом.
 • Плагін дозволяє легко додавати канонічні URL-адреси, щоб уникнути дублювання вмісту.
 • Вам сподобається неймовірно поглиблений контент та SEO аналіз, щоб зробити ваш вміст максимально релевантним та відкритим.
 • Yoast показує вам, як саме буде виглядати ваш вміст на SERP. З Premium ви також можете отримувати попередній перегляд у соціальних мережах.
 • Удосконалюйте навігацію вашого сайту для відвідувачів та пошукових систем, легко встановлюючи чіткі та інтуїтивно зрозумілі сухарі.

Yoast SEO – це справді всебічне рішення SEO, яке чудово підходить як для початківців, так і для ветеранів SEO. Тепер порівняємо Yoast з іншими провідними плагінами SEO на ринку.

Йоаст проти інших плагінів SEO

WordPress має буквально десятки тисяч плагінів, сотні з яких спеціально для SEO. Деякі пропонують універсальні рішення (наприклад, Yoast), а інші спеціалізуються на конкретних компонентах SEO, таких як ваш метаопис, перенаправлення URL-адрес або зображення. У цьому розділі ми зупинимося на плагінах “все в одному”.

Як Йоаст стоїть поруч з іншими? Ця таблиця допоможе вам з легкістю порівняти ваші варіанти плагінів SEO.

Плагін WordPress SEOВартістьПеревагиНедоліки
Йоаст SEOБезкоштовно & Оплачені опції (Yoast SEO Premium вимагає разової плати за ліцензію одного сайту)Справжнє все-в-одному рішення SEOНалаштування можуть бути складними для початківця, і вам може знадобитися розширення або додатковий плагін для роботи з вашим сайтом
Все в одному SEO-пакетіБезкоштовно & Оплачено

(Професійна версія вимагає одноразової плати за одну ліцензію на сайт)

Дуже сприятливий для початківцівБільшість функцій зарезервовано для платної версії Pro
Рамка SEOБезкоштовноБезкоштовна підтримка WooCommerce та інших користувацьких сайтівСкладна установка, не дуже зручна для початківців
SEOPressБезкоштовно & Оплачено

(SEOPress Pro вимагає відносно низьку вартість на рік для необмежених сайтів)

Вам не потрібно більше плагінів, щоб він працював з іншими сайтами чи ЗМІНе вистачає багато функціональних можливостей інших плагінів
Ранг математикаБезкоштовноДуже чистий та простий у навігації інтерфейсМолодий плагін з великою кількістю помилок та ремонту

Йоаст: Ваш партнер з SEO

Якщо SEO еквівалентно здоров’ю вашого веб-сайту, то розгляньте плагін Yoast SEO свого лікаря за викликом.

Активний моніторинг та аналіз вашого вмісту, Yoast SEO допомагає зберегти ваш веб-сайт здоровим, відкритим та релевантним, що – якщо ви вкладете години та зусилля – призведе до збільшення трафіку, послідовників та конверсій.

Що ще важливіше, це інструмент, який може допоможе вам дізнатися, що саме потрібно зробити, щоб ваш сайт був здоровим та активним. Звичайно, ви завжди можете звернутися до нього для отримання вказівки, але, витративши деякий час на освоєння плагіна, ви з самого початку зробите більш сильним і релевантним вміст..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me