Огляд CoffeeCup 2020 – Чому існує так багато змішаних відгуків

кава-огляд


Веселі та стильні форми з безкоштовною версією

CoffeeCup Form Builder – це проста програма з мінімальним необхідним навчанням. Поки ваш веб-хост підтримує PHP, ви можете створювати складні веб-форми за допомогою цього простого інтерфейсу перетягування. Поставте прапорці, перемикачі, текстові поля, спадні списки чи навіть поля для платіжних реквізитів: ви можете налаштувати свою форму, однак хочете і контролюйте, як вона виглядає вашим користувачам. Безкоштовна версія Lite достатня для більшості користувачів, хоча додаткові функції доступні для планів з вищими рівнями.

На відміну від певних будівельників форм, CoffeeCup добре обслуговує широке коло користувачів. Новачки отримують простий, простий у користуванні інтерфейс, який дозволяє їм створювати та публікувати форми без будь-яких знань з програмування. Однак більш просунуті користувачі також мають можливість додатково налаштувати свої форми: програмне забезпечення дозволяє розділити екран та до 11 крос-браузерних попереднього перегляду необробленого коду, так що користувачі можуть тестувати та редагувати свої форми в декількох форматах.

Чому вибирайте CoffeeCup?

 • Створюйте потужні веб-форми за лічені хвилини без кодування
 • Форми, стилізовані за допомогою HTML5 та CSS3S
 • Легко інтегруйте свою форму з популярними постачальниками платежів
 • Хост-форми на S-Drive або на власному сервері

Хочете дізнатися, чи підходить саме вам CoffeeCup?
Давайте перевіримо це!

шаблони для кави

Дизайн із шаблонів одразу

Ви можете легко створити форму з шаблону, вибравши «Файл»>Нове від шаблону.

Вибір шаблону: Існує приблизно 2 десятки шаблонів, починаючи від найосновніших / найважливіших форм, закінчуючи формами електронної комерції. Усі шаблони дуже чітко розроблені та прості у використанні.

Налаштування: Ви можете налаштувати окремі шаблони до вмісту серця. Версія Lite оснащена дюжиною вигадливих тем, які допоможуть вам помітити / заповнити форму. Більше можна придбати або включити до платної версії.
кава-функції

Заварювання кави з функціями

CoffeeCup оснащений хорошою кількістю функцій, навіть на рівні Lite, щоб допомогти вам швидко створити неймовірні форми.

Прийшовши до створення форми, ви можете отримати доступ до всіх інструментів та функцій в правій частині екрана, всі вони розбиті на продумані категорії. Чим вищий рівень рівня, тим більше функцій стане доступним, але більшість користувачів знайдуть безкоштовну версію досить хорошою.
кава-простота у використанні

Мрія використати з прямим видавництвом

Якщо ви новачок, то перше, що ви хочете побачити, – це простий у користуванні інтерфейс, безладність і мінімальні інструменти та функції, які допоможуть вам створити форму. На щастя, CoffeeCup справді добре справляється з цією областю і створює форми та публікації форм шматка торта.

Завантажити та встановити додаток досить просто, але для налаштування / створення вашого S-Drive потрібен окремий крок. Сам веб-сайт S-Drive простий у використанні та керуванні.

Найкраща частина – це інтуїтивний інтерфейс, який робить його ідеальним вибором для початківців. А якщо ви хтось з більш навичками кодування під поясом – тоді у вас є багато можливостей перевести форми на новий рівень! Завдяки безлічі способів перегляду вашої роботи, включаючи розділений екран і до 11 переглядань між переглядачами, ви дійсно будете готові до будь-якого формату до моменту публікації свого веб-сайту.

кава-підтримка

Безкоштовна підтримка для всіх!

CoffeeCup – один з небагатьох постачальників, який пропонує безкоштовну підтримку всім своїм користувачам. Крім того, вони заохочують користувачів отримувати пріоритетну підтримку у своїй службі підтримки, де вони обіцяють відповісти протягом 24 годин.

Велика база знань містить різноманітні статті, а також поради та підказки.
У CoffeeCup є блог з усіма останніми новинами, а також є форум, де вони заохочують пропозиції щодо функцій та продуктів. До завантаження / покупки додається посібник користувача для 63-сторінок для Builder.

 • Підтримка електронної пошти
 • Форум – плюс окрема програма Посла для ентузіастів
 • Центр підтримки
 • Підтримка телефону
 • Блог
 • Відеоуроки
 • Чат в прямому ефірі

Два типи ціноутворення: Програмне забезпечення та S-Drive

Ціноутворення на CoffeeCup багатогранне. З одного боку, у вас є Web Form Builder, який є дорогим після 2-тижневої пробної версії, який включає в себе конструктор форм разом з різноманітними іншими інструментами для користувачів ПК та Lite-версію, яка безкоштовна. Потім у вас є S-Drive, який дуже важливий, якщо ви не хочете завантажувати все вручну на свій власний веб-сайт. Незважаючи на те, що програмне забезпечення добре, поєднання його з платою за S-Drive може дати вам реальну перевагу перед вашими конкурентами. Існує 30-денна гарантія повернення грошей та безкоштовна пробна версія на 2 тижні, тому втрачати насправді нічого.

Як співпадає CoffeeCup з конкуренцією?

CoffeeCup – це запаморочливий сорт програмного забезпечення та сервісу, який має кілька застережень щодо ціноутворення. Будівникові це дорого, якщо ви не зможете обійтись з версією Lite. Однак у вас ледве є якесь використання / зберігання форми з Безкоштовним планом. Користувачі з власними серверами можуть найкраще скористатися планом Lite, але оновлення до будь-якої з преміум-версій надасть вам повнофункціональні форми, забезпечуючи хороше співвідношення ваших грошей.

PRO

 • Легкий конструктор для основних форм
 • Миттєва інтеграція з S-Drive
 • Регулярні вирази додають потужні функції

CON’S

 • Повна версія програмного забезпечення дорога
 • Окрема вартість для S-Drive

Клацніть тут, щоб спробувати CoffeeCup.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me