Огляд форм когніто 2020: чи так добре, як здається?

Це дешево, але чи корисно??

Огляд Cognito Forms - скріншот домашньої сторінки


Cognito Forms – це онлайн-конструктор форм з доступними планами підписки (а також чудовим безкоштовним планом). Це досить просто для початківця, але має більш досконалі функції якщо ви хочете створити складні форми.

Це майже звучить занадто добре, щоб бути правдою – так це справді так добре, як це стверджується? Ну, так, і ні. Наприклад, інтерфейс не настільки інтуїтивний, як деякі інші конструктори форм, наприклад JotForm – і платежі через PayPal підтримуються лише на більш дорогих планах.

Ви можете створювати необмежені форми – навіть у вільному плані – та вибирати з понад 100 шаблонів та понад 20 полів форми. Шаблони форм Cognito Forms реагують на мобільні пристрої, і ви можете їх створити відповідно до вашого бренду.

Формувач форм підтримує 20 мов (включаючи китайську, голландську, французьку, англійську, іспанську, японську, польську та португальську), 121 країну та 137 валют, тому ви можете використовувати форми когніто на рідних мовах відвідувачів.

Когніто Форми виглядає так, що він може задовольнити практично кожну потребу в онлайн-формі – але це правильно для вас? Продовжуйте читати, щоб дізнатися, що може запропонувати Когніто Форми.

Шаблони форм 100+ для майже кожної галузі

Скріншот форм когніто - Рекомендовані шаблони

Коли ви шукаєте шаблон у Cognito Forms, є великий вибір. Шаблони розташовані акуратно за категоріями, але немає способу пошуку або фільтрації форм, на жаль.

Категорії шаблонів включають опитування та маркетинг, людські ресурси, обслуговування клієнтів, освіта, місцеве самоврядування, інформаційні технології, продаж, звітність та подорожі та гостинність.

Якщо ви власник бізнесу, ви можете використовувати форми когніто для підбору персоналу, оцінювання працівників та графіки роботи, зменшення потреби в сторонніх інструментах для управління бізнесом.

Довгий список функцій форм когніто не може не вражати

Скріншот форм когніто - Особливості

Широкий набір інструментів Cognito Forms охоплює практично кожну функцію, що стосується форми, про яку ви могли б придумати. Він пропонує шифрування даних, умовну логіку, безпечні платежі, багатосторінкові форми, збереження та відновлення та великий набір інструментів звітності.

Деякі функції доступні лише в тому випадку, якщо ви купуєте підписку (наприклад, електронні підписи, збереження та відновлення та шифрування даних) і існують обмеження щодо конкретного плану, про які потрібно пам’ятати. Наприклад, безкоштовний план обмежується 500 поданням форм (у всіх ваших формах, а не в одній формі) на місяць та 100 Мб пам’яті. Лише план підприємства вищого рівня включає необмежену форму подання форм.

Cognito Forms також є зручним для розробників, підтримуючи такі функції, як обчислення та веб-гачки, а також CSS-стиль.

Однією з особливостей Cognito Forms є його інтеграція платежів (через смужку), яка входить навіть у безкоштовний план, при цьому кількість платежів обмежується лише кількістю поданих форм, до яких входить ваш план..

Електронні підписи

Скріншот форм когніто - електронні підписи

Електронні підписи можуть полегшити життя як вашим клієнтам, так і вам – клієнтам це простий спосіб підписувати угоди без необхідності друкувати, підписувати та сканувати. А оскільки цифровий простіше, вам менше шансів переслідувати їх за підпис.

Інтеграції через Zapier

Скріншот форм когніто - інтеграція Zapier

Cognito Forms бездоганно працює з Microsoft Flow та Zapier щоб дозволити підключати свої форми до сторонніх додатків та автоматизації. Zapier працює з більш ніж 400 додатками, включаючи програмне забезпечення CRM (управління стосунками з клієнтами), офісні програми, бухгалтерське програмне забезпечення, програми командної комунікації тощо.

Ви можете налаштувати Zapier до автоматизації десятків дій під час подання однієї з форм – наприклад, створити новий запис у вашому CRM, коли клієнт подає контактну форму, або записує продаж у своєму обліковому програмному забезпеченні, коли подається форма замовлення з оплатою..

Відповідність HIPAA плану діяльності підприємства

Скріншот форм когніто - відповідність HIPAA

Якщо ви в секторі охорони здоров’я, Cognito Forms підтримує функції відповідності HIPAA, такі як шифрування та більш чітка безпека форми. Відповідність HIPAA означає, що ви можете безпечно збирати та зберігати такі дані, як реєстрація пацієнтів, пропонувати форму на основі запланованого розкладу зустрічей та запити на поповнення рецептів тощо..

Прямий інтерфейс з легкою кривою навчання

Скріншот форм когніто - додавання нових полів форми

Створити форму за допомогою інтуїтивного редактора Cognito Forms дуже просто, але в інтерфейсі є кілька химерностей, до яких потрібно трохи звикнути. Наприклад, налаштування стилю форми доступні лише після натискання вкладки Опублікувати. Я багато часу шукав їх на вкладці Build, де ви думаєте, що вони будуть розташовані.

Однак ці примхи вбік, якщо ви ніколи раніше не створювали онлайн-форму, у вас не виникне проблем із початком роботи з Cognito Forms. Це дійсно для початківців, з чистим інтерфейсом, який легко переміщувати.

Редактор перетягування

Скріншот форм когніто - редактор форм

Як і майже кожен інший конструктор форм, Cognito Forms використовує редактор перетягування, який робить додавання нових полів бездоганними. Що відрізняє цей редактор перетягування та відхилення від своїх конкурентів – це його абсолютна гнучкість в упорядкуванні полів на формі. Ви можете перетягнути межі полів форми, щоб створити власні ширини стовпців і змінити розмір кожного поля.

Прості параметри поля форми

У Cognito Forms немає складних налаштувань поля форми, що є однією з причин того, що це так чудово для новачків. Налаштуваннями керуються кнопки, спадні меню, перемикачі вмикання / вимкнення та текстові поля.

Параметри кількох публікацій

Скріншот форм когніто - параметри публікації

Cognito Forms робить вставку ваших форм на ваш веб-сайт простим процесом, надаючи вбудовувати коди в різних формах – безшовних, iFrame та AMP (прискорених мобільних сторінок) для мобільних сторінок. Ви також можете поділитися посиланням електронною поштою (наприклад, в бюлетені) або поділитися своєю формою через соціальні мережі.

Створення першої форми за допомогою Cognito Forms – це питання вибору шаблону, а потім налаштування полів та макета відповідно до ваших потреб. Ви, звичайно, можете використовувати форми, не роблячи жодних налаштувань – це означає ви можете готову форму вставити за лічені хвилини!

Додавання нових полів форми, перестановка полів та коригування варіантів з декількома варіантами інтуїтивно зрозуміло – але якщо ви боретеся з налаштуваннями поля чи функцією, є корисні посилання (замасковані під сірими питаннями), які переносять вас безпосередньо до статей у центрі підтримки, де ви можете знайти всю необхідну інформацію.

Коли ви дізнаєтесь, де знайти налаштування стилів (на вкладці Опублікувати), легко налаштувати стиль вашої форми відповідно до вашого бренду, змінивши шрифти та кольори, додавши логотип або навіть завантаживши фонове зображення для вашої форми.

Скріншот форм когніто - редактор стилів
Cognito Forms має вичерпний розділ підтримки, який містить посібники та статті про те, як максимально використати свої широкі можливості. На додачу, ви можете надіслати запит на підтримку через форму електронної пошти. На запити підтримки відповідають лише робочі години – з 8:00 до 17:00. EST з понеділка по п’ятницю.

Скріншот форм когніто - Запит на підтримку

Ви також можете зв’язатися зі службою підтримки за допомогою кнопки чату внизу сторінки, але ця функція також доступна лише в робочий час, а іноді може бути недоступною, якщо команда підтримки має багато запитів про підтримку..

Коли ви реєструєтеся з Cognito Forms, ви автоматично ставите на індивідуальний (безкоштовний) план. Якщо ви хочете отримати доступ до додаткових функцій та інструментів, можна вибрати три цінові плани, залежно від того, що ви хочете робити з вашими формами.

  • План Pro є найдоступнішим і включає такі функції, як електронний підпис, збереження та відновлення, а також функції аналітики та відстеження, плюс до 2000 заявок на місяць. Цей план передбачає максимум двох користувачів.
  • План команди дорожчий, але ви можете скористайтеся шифруванням форми та платежами через Square і PayPal, і ви отримуєте до 10000 заявок на місяць. План підтримує до п’яти користувачів.
  • План підприємства розроблений для вас, якщо вам потрібно відповідати HIPAA, але це приходить з здоровенною щомісячною платою. Однак ви можете мати до 50 користувачів з цим планом.

Якщо вам не потрібні такі функції, як електронні підписи, і ви не проти зазначати, що бренди Cognito Forms у ваших формах, то вільний план включає такі функції, як умовна логіка, які інші будівельники форм включають лише у професійні плани. Найбільшим недоліком вільного плану є його обмежена кількість подань форм на місяць (500).

Cognito Forms – один із найзручніших розробників онлайн-форм. Він не приховує всіх найкращих функцій за платною стіною, тому ви можете використовувати розширені функції, такі як умовна логіка та завантаження файлів – плюс процесні платежі – у вільному плані, що є величезним бонусом.

Якщо ви новачок, ви будете раді дізнатись, що Cognito Forms є інтуїтивно зрозумілим, але якщо ви досвідченіший користувач, вам також можна запропонувати, від роботи з Zapier до створення розрахунків).

Великий набір шаблонів у формах Cognito Forms означає, що дуже ймовірно, що ви знайдете потрібний вам шаблон – незалежно від того, в якій галузі ви працюєте. З його безкоштовним планом та 14-денною безкоштовною пробною версією за платні плани вам нічого втрачати прийняття Когніто Форми для віджиму!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me