Пошиття брендів – добре чи погано? Чесний огляд веб-дизайнера [2020]

Пошиття брендів


Логотипи та брендинг для всіх

Бренди кравців були представлені в новинах для залучення мільйонів доларів для інвестування в його генератор логотипів на AI. Але чи перевели ті мільйони в продукт, який перевершує конкуренцію? Ну… бачте самі.

Послуга доступна англійською, іспанською, німецькою та французькою мовами. Мови та алфавіти, які ви можете використовувати у власних логотипах, обмежені римським алфавітом. Спеціальні персонажі, емоджи та мандарин (я тестував це) не працюють.

Крім генерації логотипів, Tailor Brands також пропонує дизайн веб-сайтів, керований AI, інструменти маркетингу соціальних медіа та деякі роботи з друку, щоб розмістити ваш логотип на таких речах, як візитні картки та сорочки.

Ціни є дивними, враховуючи, що це послуга на основі передплати, і я, чесно кажучи, не прихильник того, як Tailor Brands впроваджував це … але про це пізніше. Залежно від того, що вам потрібно, бренди кравців можуть бути правильним рішенням для вас, але тоді це не може. Давайте детальніше розглянемо.

Я перевірив понад десяток послуг із дизайну логотипів, щоб з’ясувати, хто міг би поставити найкращий новий логотип для веб-сайту Планета. Клацніть тут, щоб прочитати все про мої пошуки, щоб знайти ідеальний логотип та дізнатися, хто переміг.

Пошиття брендів

Він має всі основи та кілька цікавих особливостей

Генератор логотипів фірмових брендів є досить гнучким, і він дає гідні результати по всьому… на кшталт сендвіч. Це просто, надійно, і якщо ти проявиш творчість, ти можеш зробити якісь цікаві речі.

У ньому є звичайний покроковий “майстер” на AI, який ви очікуєте від цього типу послуг. Як ви можете бачити на скріншоті вище, ви можете створити логотип, що ґрунтується виключно на типі, логотип, який включає піктограму, або такий, який використовує ініціали вашої компанії як свого роду. Кожен варіант дозволить вам злегка змінити версію процесу створення логотипу.

Ви отримуєте досить багато варіантів логотипу в кінці процесу, і ви можете продовжувати генерувати більше, якщо вони вам потрібні. Однак ви продовжуєте створювати більше, але дизайн буде виглядати все менше і менше, як стилі, які ви вибрали під час процесу. Перші кілька дизайнів логотипів, як видається, завжди є “найбільш актуальними”, і, на мій досвід, вони зазвичай виглядають досить близько до того, що я задумав. Це дуже схоже на те, щоб працювати з фактичним дизайнером таким чином, тільки не дуже добре.

Є досить велика бібліотека іконок. Звичайно, чим більше “загальних” або статистично поширених пошукових термінів, тим більше значків вам доведеться вибрати. Бібліотека шрифтів пристойна, але вдома нічого писати. За даними довідкового центру, Tailor Brands навіть не скаже вам назву шрифту, якщо ви спеціально не попросите його після того, як придбали ваш логотип.

О, і ви не можете завантажувати власні зображення, якщо ви не переглядаєте стандартний план або вище.

Існують обмеження кількості символів: 28 для назви вашої компанії та 32 для вашої позначки (якщо ви хочете). Дуже прикро, тому що зараз я не можу створити фірму під назвою «Ezequiel Bruni & Кошенята & Сини & Можливо, онуки, хто знає, все, що могло статися, зірветься з моєї спини, мама ».

Ваш завершений логотип поставляється у файлі ZIP, включаючи формати JPG та PNG. Файли EPS, які можна редагувати вручну за допомогою програмного забезпечення, таких як Adobe Illustrator або Inkscape, доступні лише у стандартному плані. У вас є кілька варіантів із прозорими фонами, але це корисно.

Ви можете налаштувати майже всі аспекти вашого логотипу: значок, текст, шрифт, кольори тощо. Ви можете перетягувати речі до місця, де ви їх хочете, і змінювати розмір елементів за своїм бажанням.

Одне серйозне обмеження полягає в тому, що ви не можете вибрати потрібні кольори; ви повинні використовувати надані кольорові палітри.

О так, ще одне обмеження полягає в тому, що ви не можете додати піктограму до логотипу, у якого його немає в першу чергу. Отже, якщо ви не натискаєте на параметр “На основі значків” на самому початку, а потім вирішите, що хочете піктограму, вам доведеться починати все заново. Здається, трохи нерозумно, але саме так.

Тепер, головне питання, полягає в тому, чи можна ви отримати належним чином “унікальний” логотип від служби. Ну так і ні. Клієнти кравких брендів, які ведуть подібний бізнес, цілком можуть закінчитись логотипами, схожими між собою, але навряд чи логотипи будуть виглядати точно так само.

Давайте докладніше розглянемо декілька особливостей бренду кравців.

Абстрактні фігури

Якщо ви дійсно хочете переконатися, що ваш логотип не схожий ні на кого іншого, ви можете вибрати (на початку процесу створення логотипу), щоб створити абстрактну форму, яка буде використовуватись як значок вашого логотипу.

Ці абстрактні фігури, ймовірно, не будуть схожі на якийсь розпізнаваний предмет або символ, але це може бути саме те, що ви хочете. У будь-якому випадку ваш логотип повинен виглядати досить відмінно від більшості інших. Зауважте, що генератор форм, здається, генерує одну форму за часом, і зосереджуйтесь на цьому, головним чином.

кравці-бренди-особливості2

Візитні картки та товари

Якщо ви хочете, щоб ваш логотип був надрукований на візитних картках, футболках або майже будь-якому іншому, це можливо. Tailor Brands співпрацює із Zazzle, сервісом, який спеціалізується на друку всього, що ви хочете, майже нічого. Ви можете замовити товар, не відвідуючи інший сайт.

Інтеграція із засобами соціальних медіа

У своєму списку продуктів Tailor Brands є кілька інструментів соціального маркетингу, і ви можете перейти від розробки свого логотипу до розповсюдження його в усіх соціальних мережах за лічені хвилини..

Він також має автоматичний інструмент зміни розміру, який дозволяє швидко змінити розмір вашого логотипу, щоб він відповідав ідеальному розміру зображення для різних соціальних мереж. Навіть якщо у вас ще немає стратегії соціальних медіа, ці функції можуть допомогти вам розпочати роботу.

Сезонний генератор логотипів

Це може здатися трохи дивним спочатку, але почуйте мене: ви знаєте, як компанії іноді мають різну версію свого логотипу для різних сезонів чи популярних свят? Вони можуть накинути на Санта шапку або додати трохи пір’я індички.

Ну, цей інструмент в основному робить … це. Це допомагає вашому логотипу сприйняти дух свят. Логотипи автоматично додаються у ваш профіль бренду по мірі різних свят. Я перевірив те, що ми отримали для 4 липня, і “День відеоігор”, і вони … обоє могли бути кращими. Принаймні, вони могли використовувати той же шрифт, що і оригінальний логотип. Але все-таки функція є і має деяке використання.

кравці-бренди-особливості3

Логотипи

Мій досвід роботи з кравчими брендами

Тепер стандартний: я прагну випробувати все найпопулярніше послуги з дизайну логотипів. Найкращим логотипом стане наш новий офіційний логотип для веб-сайту Планета. Я, мабуть, не буде тим, кого я зробив для цього огляду.

Як згадувалося у відео нижче, Раніше я використовував Brailo Brands як дослідження для інших статей, які я написав тут на веб-сайті Планета. Це завжди було одне і те ж: слідкуйте за майстром (хлопче, чи це звучить більш захоплююче, ніж є насправді), робіть мій вибір стилю, вибирайте логотип і дивіться, що може зробити редактор. Перегляньте відео вище, щоб переглянути процес повністю.

Я вже говорив раніше в блозі веб-сайтів Планета що Tailor Brands має мій особистий улюблений процес генерації логотипів, якщо конкретно порівнювати з ним Looka і Виробник логотипів Wix. Незважаючи на моє розчарування, що ви не можете створити власну палітру кольорів, я стояв за це твердження. Бренди кравців робить хороший логотип, і я особисто був вражений різноманітністю пропозицій.

Логотип веб-сайту Planet зроблений за допомогою фірмових брендів

Цього разу ми купили один з логотипів на найдешевшій плані щомісячної підписки. Треба сказати, що я не дуже задоволений тим, що ви не можете повернутися назад і відредагувати логотип після його придбання. Якщо ви збираєтесь платити за це щомісяця (ви зберігаєте права, навіть якщо перестаєте платити, докладніше про це нижче), ви зможете внести деякі зміни. Навіть обмежена кількість ревізій на місяць буде … чимось.

Бренди кравців – це надійний продукт, який, в значній мірі завдяки їх ціновій моделі, залишив у мене змішані почуття.
індивідуальні бренди - простота у використанні1

Дизайн вашого логотипу на фірмових брендах досить простий. Це справді є. Всьому є інструкції та скрізь підказки. Чому цього програмного забезпечення бракує більш досконалих функцій графічного дизайну, це компенсується тим, що він дуже простий у використанні.

Крім того, у нього є кілька функцій, які полегшують все:

Ви можете зберегти всі свої логотипи

В іншому огляді я сказав, що я включаю розділ для цієї функції для кожного продукту, який є, і я мав на увазі це. Кожен розроблений вами логотип, навіть якщо ви ще не заплатили за нього, зберігається, тому ви зможете повернутися до нього пізніше. Це не тільки добре – це важливо.

Ви можете отримати доступ до своїх “Seen Brands”

“Seen Brands” – саме це: бренди, які ви бачили в якийсь момент процесу розробки логотипу. Це означає, що коли ви створюєте параметри логотипу та редагуєте ваш логотип перед оплатою, всі ваші основні ітерації дизайну зберігаються, і ви можете легко знайти їх знову. Отже, якщо ви вирішили, що вам справді сподобався дизайн логотипу, який ви зробили п’ять версій тому, хурай, він все одно є. Іди купуй.

Є зручний додаток для мобільних пристроїв

Хочете розробити свій логотип на ходу? Це не так, як я це роблю (я обожнюю комбо миші та клавіатури, тому що саме з цим я виріс). У будь-якому випадку, Tailor Brands має мобільний додаток, доступний для пристроїв Android. Хоча нічого для iOS.

Генератор логотипів та персоналізатор є досить інтуїтивно зрозумілими. Зрештою, генератор має дуже конкретні інструкції. Вам доведеться відповісти приблизно на десять запитань, і вони мають усі різні варіанти (крім випадків, коли ви вводите основну інформацію про свій бізнес та під час пошуку вручну значків у базі даних).

Редактор логотипів простий, здебільшого роз’яснювальний, і простий у використанні, якщо трохи натиснути навколо. Є кілька дрібних деталей, таких як значки «плюс» та «мінус», на які ви повинні мати можливість натискати, але не можете.

Але в іншому випадку я не можу скаржитися.

пошиття брендів-підтримка1

Варіанти підтримки обмежені

Підтримка електронної пошти, чат в реальному часі, блог та база знань / довідковий центр – це ваші варіанти. База знань дуже орієнтована на початківців, що добре, але, можливо, воно може використовувати ще кілька наочних посібників. Крім того, я не міг знайти там будь-якої інформації про формати зображень. Мені довелося придбати логотип, перш ніж я міг дізнатися, що саме поставляється з планом логотипу.

Блог, названий «Брендинг Блог», є досить обширним, він пропонує понад 200 статей про дизайн логотипів, бізнес та маркетинг. На жаль, немає категорій і немає функції пошуку. Якщо у вас є час, сміливо переглядайте 25+ сторінок, одну за одною.

І цю функцію чату, про яку я згадував … ну, вона ледве є. Ви знаєте, як вікно чату іноді з’являється в правому нижньому куті, і ви просто не можете його позбутися, як кішка, коли підмітаєте підлогу? Ну, у мене це вікно з’явилося лише один раз, і я не зміг повторити функціональність. Чорт забирай, я б хотів, щоб я зробив знімок екрана. Я не знав, що побачити це вікно чату було б як побачити чудовисько Лох-Несса – подія, що перебуває в житті.

Коли це навантажувало мене, на жаль, ніхто не був в мережі, щоб насправді спілкуватися зі мною. Маленьке вікно чату запропонувало мені можливість надіслати електронний лист або переглядати популярні статті довідки.

Подивіться, за винятком чату в реальному часі, обслуговування клієнтів фірмових брендів є функціональним, але воно, безумовно, не є видатним.

Електронна пошта

Мені було доступно електронною поштою для підтримки, і це те, що я використовував, і це те, що я можу прокоментувати. Обіцяний термін для відповіді – орієнтовний 24 години, і, головним чином, вони зробили краще за це. Перші дві відповіді надійшли протягом 1-3 годин. Третя зайняла близько 9 годин. Зауважте, що при посиланні на доступність персоналу для чату в реальному часі агент підтримки не говорить, коли персонал доступний.

пошиття брендів-підтримка2

пошиття брендів-підтримка3

пошиття брендів-підтримка4
Я не кажу, що Brailo Brands хоче всіх ваших грошей, але … він хоче всіх ваших грошей. Tailor Brands прийняла модель передплати для продажу свого програмного забезпечення, що теоретично не така погана ідея. Зрештою, більш дорогі плани дають вам постійний доступ до таких речей, як інструменти соціальних медіа, основні засоби дизайну друку для візиток та канцтоварів, а також можливість завантажувати власні зображення.

Мінус полягає в тому, що, наскільки я можу сказати, вам потрібна окрема підписка на кожен логотип, за який ви платите. О, і ціна за місяць зростає набагато, якщо ви платите лише за один місяць.

Якщо ви хочете платити, у вас є варіанти: Visa, American Express, MasterCard, Diners Club, JCB (Japan Credit Bureau), Discover і PayPal.

Ви можете отримати безкоштовний зразок логотипу, але він низькоякісний – насправді нічого корисного. Тому, мабуть, трохи складніше знайти, де можна завантажити свій безкоштовний зразок.

пошиття брендів-ціноутворення1

Зверху, навіть найдешевші плани передбачають комерційне використання. І якщо ви платите цілий рік, і якщо ви фактично використовуєте постійні послуги Tailor Brands…, це досить дешево.

Тепер, якщо ви хочете використовувати бренди кравців для керування всією своєю присутністю в Інтернеті та маркетингу, це може бути дуже варте того. Така інтеграція між маркетинговими інструментами та інструментами дизайну може значно полегшити ваше життя, особливо якщо ви новачок у веб-дизайні та інтернет-маркетингу. Просто будьте дуже, дуже впевнені, що вам подобається ваш логотип – повернення коштів не буде.

І нарешті, Tailor Brands намагатиметься продавати вас за будь-якої можливості. Навіть якщо все, що вам потрібно, це логотип, коли ви намагаєтесь платити за нього, можливо, вам доведеться сказати, що ні, ви не хочете доменного імені, професійного шаблону для свого сайту або можливості публікувати в соціальних мережах про ваш новий логотип – все відразу.

Я не можу звинувачувати компанії у спробах продати, але Tailor Brands повинен хоча б спробувати трохи виправити це.

Права користування

Ви отримуєте всі права користування, без обмежень, навіть на Базовому плані. Навіть якщо ви скасуєте своє членство, ви зберігаєте права на всі розроблені вами логотипи. Однак ви більше не зможете їх завантажити, тому обов’язково зберігайте локальні копії, якщо ви скасуєте цей план.

Tailor Brands має виробник логотипів, так, але він хоче бути вашим усім (принаймні в Інтернеті). Хоча абстрактний генератор значків та деякі інші функції досить непогані, компанія насправді має досить жорстку конкуренцію.

Якщо ви продаєте дуже прості маркетингові послуги та веб-сайти, а також логотип, Tailor Brands цілком може того вартий. Якщо ні, то там є дешевші виробники логотипів порівнянної якості. Покупіть трохи, перш ніж зважитися.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me