Recenzia DesignCrowd – neplatíte, kým si toto neprečítate [2020]

DesignCrowd-overview1


Získajte svoje logá rozpočtu tu (možno)

DesignCrowd, komunitná návrhová služba, ktorá sa začala v roku 2008, vybudovala pomerne slušnú komunitu viac ako 700 000 dizajnérov.. Všetci sú pripravení a čakajú vytvoriť pre vás logo. Ale urobia logo, ktoré potrebujete? Urobia to za cenu, ktorú si môžete dovoliť? Vďaka tomuto fantastickému logu bude vaša spoločnosť ďalším Amazonom?

Odpoveď na túto poslednú otázku je nie. Môžete to urobiť iba vy. Ak chcete získať odpovede na ďalšie otázky, čítajte ďalej…

DesignCrowd to všetko: logá, vizitky, tričká, návrhy webových stránok, dizajn kreslených postavičiek a dokonca aj návrh obálok. (Ešte musíme prekonať naše fyzické formy, takže tradičná pošta stále existuje.) Úplný zoznam je rozsiahly, takže je bezpečné predpokladať, že DesignCrowd pre vás môže navrhnúť čokoľvek, čo nie je plánom mrakodrapu … aspoň nie funkčný poľná.

Stránka podporuje angličtinu, francúzštinu, španielčinu a nemčinu. V dokumentácii DesignCrowd sa nespomína, ktoré jazyky môžu byť podporované v skutočnom texte loga, ale zástupca oddelenia služieb zákazníkom uviedol, že je možné podporovať akýkoľvek jazyk, a videl som logá, ktoré používajú cyriliku a arabčinu..

Všetky balíčky sú platené a neobsahujú bezplatné vzorky. Našťastie je všetko cenovo dostupné (viac k tomu nižšie).

Táto recenzia bola súčasťou mojej snahy navrhnúť nové logo pre web Planet Planet. Ja osobne som vyskúšal všetky najobľúbenejšie Dizajn loga aby som videl, kde by som mohol získať najatraktívnejší, profesionálny výsledok … a hádaj čo? Po požiadaní všetkých v kancelárii, aby hlasovali za svojich favoritov, víťazom bolo logo, ktoré som získal od DesignCrowd! Teraz je to naše nové logo pre web Planet. Vyskúšajte to v ľavom hornom rohu stránky!

Bude DesignCrowd pre vás víťazom? Čítajte ďalej a zistite to.

DesignCrowd-features.jpg

Na webe s názvom „DesignCrowd“ nájdete všetko, čo by ste očakávali

Ale nie je to to, čo by ste vy alebo ja nazývali „jednoduchí“. Je mi to ľúto, ale existujú právne zmluvy, ktoré sú lepšie a jednoduchšie vysvetlené ako používateľské rozhranie spoločnosti DesignCrowd. Ekonómia vám môže dať ľahší čas. Avšak nie matematika. Matematika je stále moja nemesis.

Každopádne môžete uverejniť „projekt“, na ktorom sa môžu zúčastniť dizajnéri, ktorí by vás mohli zaujímať. Počet dizajnérov, ktorí sa objavia, bude závisieť od toho, ktorý dizajnový balík si kúpite pre svoj projekt loga. Budeme vysvetľovať povahu týchto projektov, pretože web DesignCrowd to nerobí (alebo aspoň nerobí veľmi dobre vysvetliť)..

Prvý a najlacnejší balík, známy tiež ako „One Designer Service Project“, beží sedem dní, od výberu dizajnérov po finalizáciu loga. Môžete si nechať DesignCrowd vybrať si svojho návrhára pre vás, alebo si môžete prezrieť výber návrhárov a pozvať jedného. Toto je balík, ktorý sme použili na testovanie, a kúpili sme doplnok „Top Designer“, takže pre nás DesignCrowd vyberie hodnoteného dizajnéra pre nás.

Druhým balíkom je „Mini Contest“. K dispozícii je jednodňové kolo na odovzdanie troch dizajnérov a sedemdňové finalizačné kolo na získanie vašich revízií. Tento projekt je k dispozícii iba pre skupinu dizajnérov s hodnotením najmenej 2,5 hviezdičky (z 5 hviezdičiek). Do projektu nemôžete pozvať dizajnérov sami.

Tretie, štvrté a piate balíky, ktoré sú samozrejme najdrahšie, sú pravidelné súťaže. K dispozícii je sedemdňové kolo na podávanie návrhov, počas ktorého sa môže prihlásiť neobmedzený počet dizajnérov, a sedemdňové kolo na finalizáciu. Na účasť môžete pozvať aj dizajnérov podľa vlastného výberu.

Pravidelné súťaže sú otvorené pre všetkých dizajnérov a sú určené na podporu hospodárskej súťaže. Môžete spustiť prieskumy verejnej mienky, aby ste zistili popularitu odovzdaných príspevkov, komunikovali s dizajnérmi a generovali buzzy okolo svojho projektu za predpokladu, že ste nezaplatili za žiadne z doplnkov na ochranu osobných údajov (viac informácií nižšie).

Pretože DesignCrowd má rozsiahlu komunitu nezávislých návrhárov, môžete získať logo takmer v akomkoľvek možnom štýle. Počet možností, z ktorých si musíte vybrať, závisí od toho, koľko zaplatíte. Medzi ďalšie veci, ktoré závisia od vašej ochoty rozdeliť sa medzi svoje peniaze, patria:

  • Ako rýchlo dostanete logá z čoho vyberať (priemerný čas sa zdá byť pár dní)
  • Ako dlho môžete mať projekt otvorený
  • Koľko revízií môžete získať
  • Koľkokrát vaši rodičia hovoria: „Ste si istí, že to stálo za všetky tie peniaze? Váš bratranec robí logá v MS Word. “

Ale čo vlastne nakoniec získate? Toto sú výstupy pre akékoľvek logo, ktoré si vyberiete:

  • 1 EPS vektorový súbor, ktorý môže byť prispôsobený na ľubovoľnú veľkosť a môže byť otvorený pomocou ľubovoľného vektorového programu, napríklad Inkscape (ktorý je zadarmo)
  • 1 veľký súbor JPG, na použitie vo vysoko kvalitných dokumentoch
  • 1 malý súbor JPG, na použitie na webe
  • 1 súbor PNG, na použitie na webe
  • Pôvodný zdrojový súbor, ktorý je zvyčajne vektorovým súborom AI (Adobe Illustrator). Aj keď sa to dá tiež zmenšiť na ľubovoľnú veľkosť, vyžaduje si, aby ste vlastnili aplikáciu ako Adobe Illustrator, ktorá je veľmi drahá.

Ak sa chcete dozvedieť viac o svojich potenciálnych dizajnéroch, môžete si pozrieť ich históriu, prácu v minulosti a hodnotenie hviezdičkami. Môžete dokonca vidieť, koľko doteraz zarobili na platforme DesignCrowd. A všetky tieto informácie môžete vidieť na webe, aj keď ste ešte nezačali projekt.

DesignCrowd-Features1

Komunita spoločnosti DesignCrowd je jej najväčšou vlastnosťou

Rovnako ako mnoho online predajcov, aj DesignCrowd spolieha na svoju komunitu, aby vykonala všetku skutočnú prácu, vytvorila „produkt“ a zvýšila návštevnosť webových stránok.. Samotná stránka funguje ako sprostredkovateľ alebo sprostredkovateľ a teraz existuje skutočne obrovská komunita s viac ako 700 000 dizajnérmi. Nie je to najväčšia komunita, ale je dosť veľká na to, aby ste pravdepodobne našli návrhára, ktorý dokáže splniť vaše potreby.

Môžete zaplatiť príplatok za (takmer) zaručenú vyššiu kvalitu

Pretože DesignCrowd je komunitný web, niektorí dizajnéri budú lepší ako ostatní. Ešte som nenašiel žiadnych dizajnérov, o ktorých si myslím, že sú v skutočnosti „zlí“, ale očividne sa nebudete zamilovať do každého loga, ktoré dostanete.

Niektoré logistické projekty sú len zaujímavejšie a / alebo lepšie platia ako iné a tie zaujímavejšie a / alebo lepšie platiace určite pritiahnu lepších dizajnérov. Ak do svojho projektu pozývate dizajnéra priamo, musíte počkať, kým sa dozviete, kto má záujem pracovať pre vás. Týmto sú niektoré menšie a lacnejšie projekty v malej nevýhode, pretože lacnejšie projekty sa nemusia považovať za „čas niekoho hodný“.

DesignCrowd to napraví tým, že ponúka doplnok „Top Designers“. Ak si zakúpite doplnok, platforma priradí vášmu „One Designer Service Project“ jedného vysoko hodnoteného dizajnéra alebo troch „vysoko“ hodnotených dizajnérov (mini alebo pravidelné). Nemôžete si vybrať, ktorý dizajnér (spolupracovníci) s vami budú pracovať, ale v závislosti od ich ceny môže byť práca s nimi lacnejšou možnosťou, ako priamo najať návrhára..

Svoje projekty môžete ponechať v súkromí

DesignCrowd ponúka množstvo ďalších funkcií, ktoré môžete pridať do akéhokoľvek projektu, ak ste ochotní zaplatiť navyše. Jedným z príjemných doplnkov je, že svoj projekt môžete skryť pred vyhľadávacími nástrojmi, konkurentmi a inými klientmi!

Môžete tiež nechať všetko, čo je pre váš projekt chránené, prostredníctvom dohody NDA (Non-Disclosure Agreement), vďaka ktorej vaši dizajnéri nemôžu nikomu povedať, na čom pracujú. Ak teda chcete zachovať nové logo prekvapením, až kým nebudete pripravení, môžete to urobiť.

DesignCrowd organizuje súťaže návrhov len pre zábavu

Kedysi sa na webe s názvom Worth1000.com uskutočnili súťaže o manipuláciu s fotografiami len preto, že to bolo možné. Stránka je teraz preč a komunita je súčasťou DesignCrowd. Našťastie súťaže stále prebiehajú a v skutočnosti slúžia dvojakému účelu.

Pre dizajnérov je zábava! Dizajnéri môžu získavať body na globálnej výsledkovej tabuli, a ktorí nemajú radi vychvaľovacie práva?

Pre zákazníkov môžu byť skvelým spôsobom, ako nájsť vo Photoshope dizajnérov, ktorí sú dobrí. Ak je to pre váš projekt požiadavka, zvážte vyskúšanie súťaží (ako aj bežných portfólií dizajnérov).

Moje skúsenosti s DesignCrowd

Ako si pamätáte, som na ceste k vyskúšaniu najpopulárnejších Dizajn loga. Najlepšie logo bude naše nové oficiálne logo pre web Planet. Ale hej, žiadny tlak alebo čokoľvek.

Keď som začal projekt na DesignCrowd, proces sa trochu zjednodušil. Ako som už spomenul, dostali sme najlacnejšiu ponuku s doplnkom, o ktorom som dúfal, že nás privedie k poprednému dizajnérovi. Trvalo asi deň, kým som sa spojil s dizajnérom pomocou používateľského mena ArtTank, známeho tiež ako Khent (nie je uvedené priezvisko).

Varovanie spojlera: Ja (platonicky) milujem túto osobu.

Khent bol profesionálny, zdvorilý a rýchly. Mal veľmi málo času na vytvorenie niečoho, čo by vyzeralo skvele na tomto webe, ktorý, ako si možno pamätáte, sa nazýva „Planet webových stránok“. Je to dobré, nezabudnuteľné meno a ja (platonicky) milujem ľudí, s ktorými pracujem, ale toto meno ponecháva dizajnérom málo čo sa týka vizuálnych podnetov..

Len povedzte, prosím, nevystrieľajte ma. V tejto recenzii sa pripravte na množstvo planét a vesmírnych snímok.

Po zvážení všetkých vecí si myslím, že Khent sa daril veľmi dobre. Povedal: „Ahoj,“ a okamžite začal pracovať na konceptoch loga na základe krátkeho textu, ktorý som poskytol. Prvé tri koncepcie boli trochu drsné okolo okrajov, čo sa dá očakávať:

DesignCrowd-features2

Páčilo sa mi, že som poskytoval prvý (horný ľavý) a tretí (spodný) koncept. Prvý však nevyzerá tak dobre pri malých veľkostiach. Tretí problém má aj tento problém, ale v menšej miere. Toľko som povedal Chentovi a vrátil sa s týmito vylepšeniami:

DesignCrowd-features3

Opäť som sa zamiloval do konceptov vľavo hore a dole, pretože to boli definitívne vylepšenia oproti originálom. Na tento projekt mi zostalo len pár dní, preto som Khentovi povedal:

“Dobre, milujem koncepty štyri a šesť.”. Len poviem toto: Ak ste na nich hrdí, dajte mi vedieť a platbu okamžite schválime / urobím konečné rozhodnutie. Ak existujú nejaké vylepšenia, ktoré by ste chceli urobiť osobne, pokračujte. Počkám. Či tak alebo onak, bolo mi potešením obchodovať s vami. “

Normálne to nie je obchodný krok, ktorý by som odporučil. Ponáhľal som sa, ale tiež som chcel vidieť, čo sa stane. Khent, ktorý je profesionálom v oblasti badass, povedal:

„Zatiaľ neaplikujte schválenie platby, dovoľte mi skúsiť ešte jednu a uvidíme, či dokážem vymyslieť niečo iné, čo by plynulo zapadalo do firmy.“

Khent mal ľahkú cestu von, ale stále chcel zlepšiť svoju prácu. Stále som si nebol istý, ktoré logo si vyberiem, až kým nepríde táto krása:

DesignCrowd-features4

Pozri, dalo by sa povedať, že je to trochu klišé, a určite bol tento koncept použitý už skôr, pravdepodobne niekedy v 90. rokoch. Minimalizmus však prináša nový koncept a celkové prevedenie tohto loga je fantastické. Najdôležitejšie je, že sa úplne zhoduje s témou našich webových stránok. Vzhľadom na čas (päť dní), ktorý musel tento dizajnér pracovať, by som povedal, že odviedol skvelú prácu.

Mám problémy so skúsenosťami s používaním stránok (viac o tom nižšie), ale chentovi chcem len pochváliť. Doplnok „špičkový dizajnér“ sa podľa môjho názoru oplatil pre úplnú plynulosť práce s niekým, komu záleží na vytvorení dobrého loga..

Ale naozaj dobrá správa je, že toto logo získalo hlas v našej kancelárii a teraz je to naše nové oficiálne logo pre web Planet Planet (môžete to vidieť v celej svojej kráse na každej stránke webu).

Znamená to, že DesignCrowd je pre vás tým správnym riešením?

Ak máte rozpočet a nevadí vám čakať na vaše logo, potom je veľká šanca, že logo svojich snov nájdete na DesignCrowd..

To znamená, že ak ste SMB alebo na voľnej nohe, alebo ak potrebujete logo na osobné použitie, pravdepodobne najradšej najmete dizajnéra na Fiverre. Ceny na webe začínajú už od 5 dolárov, takže sa naozaj nemôžete pokaziť. Vyskúšal som niekoľko rôznych dizajnérov a musím uznať, že som bol s výsledkom príjemne prekvapený. (Prečítajte si všetky moje skúsenosti s Fiverrom.)

Ak sa vám páči myšlienka súťaže návrhov loga, na Fiverre si môžete vždy najať niekoľko dizajnérov a vybrať si logo, ktoré sa vám najviac páči. S cenami začínajúcimi už na 5 dolárov bude táto možnosť pravdepodobne stále lacnejšia ako súťaž na DesignCrowd.
DesignCrowd-jednoduchosť použitie1

Mohlo by to byť omnoho jednoduchšie – myslím, že by to mohlo byť oveľa horšie

Používateľské rozhranie DesignCrowd je ako navigácia po starom susedstve po desiatich rokoch preč: Máte všeobecnú predstavu o tom, kam chcete ísť a ako sa tam dostať, ale špecifiká sú niekedy nejasné. A z nejakého dôvodu sú všade tlačidlá a každý sa vám snaží niečo predať.

Hovorím však, že skutočne obrovský počet možností sa niekedy môže zdrviť a užívateľské rozhranie môže byť trochu mätúce. Cesta „vpred“ nie je vždy zrejmá.

Jedna vec, ktorá ma zmiatla, je rozdiel medzi projektom a súťažou. (Webové stránky to znova nevysvetľujú a ja som musel požiadať zákaznícku podporu o objasnenie.) V prípade, že si tieto podmienky stále nie ste istí, dovoľte mi objasniť: Projekt je zastrešujúcim pojmom a projekt môže byť „Jeden projektový servis pre dizajnérov“, „mini súťaž“ alebo pravidelný „súťaž“.

Centrum pomoci by tiež mohlo byť intuitívnejšie. Rady pre klientov a rady pre dizajnérov nie sú oddelené. Ľahšie som našiel veci pomocou Googlingu „DesignCrowd [moje vybrané kľúčové slová]“.

Nakoniec, web nebol správne aktualizovaný. Zdá sa, že napríklad niekoľko stránok ponúka služby, ktoré sú v skutočnosti zastarané. V spodnej časti stránky sa nachádzajú odkazy na „Ponuky za dizajn“, „Úlohy v dizajne“ a „Návrh crowdsourcingu“. Ignoruj ​​ich. V centre pomoci sa „Dizajnové úlohy“ nazývajú „Nezávislé úlohy“. Ignorovať aj tieto články.

Keď si na túto stránku zvyknete (a urobíte nejaké Googling), začnú sa veci postupne zavádzať. Aspoň to nie je také ťažké ako byť novým hráčom vo Warframe. (Ak sa do tejto videohry nezúčastňujete, jednoducho ignorujte túto poslednú vetu … Je to dlhý príbeh, rovnako ako všetko ostatné vo Warframe.)

Tu je niekoľko veľmi dobrých bodov týkajúcich sa používateľského rozhrania:

Svoje projekty môžete ukladať, až kým nebudete pripravení na zaplatenie a spustenie

Táto vlastnosť je dostatočne dôležitá, aby som ju spomenul pre každú službu dizajnu loga, ktorá ju má. Ak to majú všetky služby dizajnu loga, tým lepšie. Je nevyhnutné, aby sme sa k projektu mohli vrátiť neskôr – napríklad potom, čo ste získali potrebné finančné prostriedky alebo ste sa rozhodli, čo skutočne chcete, alebo napokon napísali dobrú správu – je nevyhnutné. To vám môže ušetriť veľa frustrácie.

Je ľahké pokračovať v práci s dizajnérom, ktorý sa vám páči

Keď pre vás bude projektant pracovať, používateľské rozhranie vám ukáže ďalšie služby, ktoré ponúkajú. Je to malá funkcia, ale pomáha, ak chcete použiť toho istého dizajnéra pre viac ako jeden projekt – čo je jednoduchý spôsob, ako udržať všetky návrhy v súlade. Odkaz nájdete kliknutím na tlačidlo „Spravovať projekt“ pre daný projekt.

DesignCrowd-jednoduchosť Použitie2

Je tu šikovný „vyhľadávač dizajnérov“

Dizajnéri môžete prehliadať podľa ponúkaných služieb, ich umiestnenia, hodnotení, zárobkov alebo vyhraných projektov. Je to pomerne jednoduchý systém filtrovania, stačí vám však nájsť napríklad návrhára vo vašom časovom pásme s najmenej štvorhviezdičkovým hodnotením. Ak nič iné, je dobré začať.

Napriek občasným zmätkom je samotný proces začatia projektu alebo priameho najatia projektanta dosť jednoduchý. Každý krok ste krok za krokom prešli procesmi s praktickými tipmi pre každý formulár, ktorý musíte vyplniť.

Nie všetci návrhári sú si však rovní, a ak ste za „top návrhára nezaplatili navyše“, existuje väčšia šanca, že vás návrhy nebudú fúknuť. Nezdá sa, že by existoval preverujúci proces preverovania; samotná komunita vykonáva veľkú kontrolu kvality. To môže niekedy viesť k nespokojným klientom.

Na prehliadanie dostupných návrhárov sa nemusíte zaregistrovať, ale musíte sa prihlásiť, aby ste sa mohli prihlásiť a prihlásiť sa na jeden projekt alebo súťaž. Keď už hovoríme o súťažiach, je ich dosť ľahké spustiť. Jednoducho uverejníte krátku správu, ako by ste normálne robili, a potom čakáte na odoslanie. Odtiaľ môžete spustiť prieskumy verejnej mienky, aby ste videli, ktoré logo sú populárnejšie, komunikovať s dizajnérmi a oveľa viac.

Keď práve začínate, je najlepšie vedieť, čo chcete. Dizajnéri ponúkajú dosť rýchly čas na obrátenie, všetky zvážené veci a spoločnosť DesignCrowd očakáva, že budete tiež pracovať rýchlo. Máte len pár dní na to, aby ste požiadali o revízie a vybrali požadované logo.

DesignCrowd-opěrka1

Podporní zástupcovia sú dosť efektívne

Spomenul som, že centrum pomoci DesignCrowd môže byť trochu mätúce, a stojím pri tom. Stále je dobré, že ich vôbec existuje. Obsahuje niekoľko základných pokynov v návode, ktoré potrebujete na používanie služby.

Samozrejme existuje aj FAQ. K dispozícii je blog s niekoľkými radami a všeobecnými správami zameranými na dizajn. Informácie sú … no sú tam, a niektoré sú dosť všeobecné.

Možnosti podpory naživo sú však celkom skvelé. Vyskúšal som e-mailovú podporu, telefonickú podporu a živý rozhovor a so všetkými tromi som mal veľké skúsenosti.

e-mail

Spýtal som sa, aké práva na používanie by som získal pomocou svojho loga, a dosť neskoro v noci som dostal odpoveď tu v Mexiku. Trvalo to iba asi 23 minút. Teraz je to pravdepodobne bežná otázka, takže by ma neprekvapilo, keby mali odpoveď na kópiu / vloženie pripravenú, ale s tým som v poriadku. Podporný zástupca mi povedal, čo som potreboval vedieť.

DesignCrowd-support2

telefón

Volal som na americké číslo DesignCrowd (existujú aj čísla pre Veľkú Britániu, Austráliu, Brazíliu, Kanadu, Nový Zéland a Singapur) a bol som na ňom okamžite a s malými problémami. Požiadal som o vysvetlenie poplatkov za môj účet a môj podporný agent – myslím si z call centra, aj keď to nemôžem povedať s istotou – vysvetlil všetko jasne a stručne.

Vždy buďte zdvorilí, aby ste zavolali ľuďom z call centra. Robí to oveľa rýchlejšie.

Live chat

Zástupca živého chatu tiež zareagoval rýchlo. Zdá sa, že nedokážu povedať, či ste prihlásení, takže ak im položíte otázku týkajúcu sa vašich vlastných projektov, musíte im poskytnúť e-mail, s ktorým ste sa zaregistrovali. Spýtal som sa ich, koľko revízií dostanem, a oni mi povedali. Také jednoduché.

DesignCrowd-support3
Celkovo sú cenové plány celkom slušné, najmä vzhľadom na rýchly obrat. Logá od veľkých dizajnérov a agentúr, ktoré sú navrhnuté na mieru, môžu stáť desiatky tisíc dolárov, niekedy státisíce. Najobľúbenejšie plány spoločnosti DesignCrowd si vyžadujú malú časť a za niekoľko dní získate veľa návrhov.

Možnosti platby zahŕňajú Visa, Mastercard, American Express a PayPal.

V podstate všetky plány prichádzajú s rovnakými funkciami, okrem toho, že drahšie plány poskytujú viac návrhov a dizajnérov, z ktorých si môžete vybrať.

Dva prvotné plány vám tiež poskytnú vizitky a váš zoznam projektov bude doslova zvýraznený, takže bude vynikať. Najdrahší plán predstaví váš projekt pred ostatnými, takže môžete rýchlejšie získať viac návrhov.

DesignCrowd-pricing1

Úprimne povedané, nie som si istý, či najdrahšie plány stoja za to peniaze. Ak si chcete vybrať zo 100 – 150 log, možnosť existuje, ale kto má taký čas ?! No, áno, ale to je popri veci.

Akonáhle si kúpite svoje logo, je to. Možno budete môcť presvedčiť svojho dizajnéra, aby vám dal ďalšiu revíziu alebo dve, ak ste veľmi milí, ale inak je to všetko tam.

Našťastie existuje záruka vrátenia peňazí. Ak sa vám niektorý z návrhov nepáči, požiadajte o peniaze späť do 30 dní a rozpočet projektu sa vráti po odpočítaní poplatkov.

Nakoniec môžete získať zľavy. Môžu sa ľahko minúť, ale ja sa ubezpečím, že sa tak nestane. V dolnej časti takmer každej stránky Webová stránka DesignCrowd, existuje sekcia „Populárne stránky“. Tam kliknite na ikonu DesignCrowd zľava link. Potom hľa, sporiaci jackpot.

Práva na používanie

Práva na používanie sú dosť jednoduché: Platíte, je to vaše. Je to vaše úplne a bezpodmienečne. Používajte svoje logo, kdekoľvek a kedy chcete, bez ďalších poplatkov.

S tým sa nemôžem hádať.

Ako DesignCrowd zodpovedá konkurencii?

DesignCrowd je celkom dobrá voľba, berúc do úvahy všetky veci. Rozsiahla komunita znamená, že existuje niečo pre každého, ale aj kvalita sa bude líšiť. Používateľské rozhranie môže byť niekedy veľmi mätúce, ale môžete sa rozhodnúť, že cena za celkom prijateľné ceny sa oplatí. Ak potrebujete viac ako logo, DesignCrowd vás pokryje takmer pre všetky možné potreby grafického dizajnu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me