2020 – Gerçekten Güvenebilir misiniz?

Twitter Yönetimine İdeal Çözüm

TweetDeck, birden çok Twitter hesabını tek bir çatı altında yönetmek için özel olarak tasarlanmış bir platformdur. Kesinlikle listemizdeki daha köklü sosyal medya platformlarından biridir ve yıllar içinde, özellikle 2011’de Twitter’dan gelen 40 milyon dolarlık satın alma ile güçlendi..


TweetDeck, çeşitli Twitter hesaplarını işleten ve bunları tek bir yerde birleştirerek hayatı kolaylaştırmak isteyen geniş bir kitleye yöneliktir. TweetDeck’in güzelliği, sohbetleri, kullanıcıları veya anahtar kelimeleri izleyebileceğiniz, potansiyel yeni müşterilerle etkileşimde bulunabileceğiniz ve potansiyel olarak doğrudan TweetDeck platformundan aynı anda birden fazla Twitter hesabına yayın gönderebileceğiniz basitleştirilmiş kontrol panelindedir..

En iyisi, programı kullanmak için ödeme yapmanız gerekmemesi, yakalama olmadan kesinlikle ücretsiz!

tweetdeck ana sayfası

Neden TweetDeck’i Seçmelisiniz??

 • Telefonunuzda kullanabilirsiniz
 • Yeni kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olacak özelleştirilebilir sütunlar
 • Gerçek zamanlı güncelleme
 • % 100 ücretsiz hizmet

TweetDeck’in sosyal medya stratejiniz için en iyi seçenek olup olmadığını merak etmek?
Size bundan bahsedelim!

tweetdeck-özellikler

Sizi Başlatmak İçin Tüm Temel Özelliklere Sahiptir

TweetDeck’e kaydolurken, sosyal medya stratejinizle ilgili gidişatınızı değiştiren bir dizi inanılmaz özellik görmeyi beklemeyin, çünkü bu platformun ciddi bir şekilde eksik olduğu bir alandır.

Bazı ücretli programların sunduğu gibi takım yönetimi, izleme, analitik veya toplu mesaj planlaması yoktur.

Ancak, bazıları basit tutmanın iyi çalıştığını söyleyebilir ve aramalara, anahtar kelimelere ve sözlere dayalı esnek akışlar oluşturmanız gerekiyorsa, TweetDeck bunu kolayca yapmanıza izin verecektir. Dahası, potansiyel müşteriler ve mevcut müşterilerle gerçek zamanlı olarak etkileşime girerek parmağınızı sıkıca nabzınızda tutabilirsiniz.

TweetDeck arayüzü üzerinden yayın yayınlamak son derece kolaydır: Sadece yazınızı yazın, hashtag’lerinizi, resimlerinizi, videolarınızı ve bağlantılarınızı ekleyin. TweetDeck, yayınınızın Twitter’da doğru bir şekilde görüntülendiğinden emin olmak için 140 karakter sınırını aşarsanız sizi bilgilendirir. Birden fazla Twitter hesabınız varsa, hangi profillerin gönderileceğini seçebilir ve uygun gördüğünüzde yayınları ayrı ayrı planlayabilirsiniz. Gönderiyi toplu olarak planlayamasanız da, birden fazla gönderi zamanlamanın keyfini çıkarırsınız, bu da büyük bir zaman tasarrufu sağlar.

Zamanlanmış yayınlar da kolaylaştırılmıştır, böylece yayınlarınızın her birinin ne zaman yayınlanacağını ve hangi Twitter profillerinde olduğunu tam olarak görebilirsiniz..
tweetdeck-kolaylığı kullanımı

Artık Işığa Adım Alabilirsiniz

TweetDeck’in mükemmel bir kullanılabilirlik puanı almasının birkaç nedeni vardır.

İlk olarak, tüm cihazlarda kullanılabilir. Web tabanlı bir masaüstü uygulaması, hem iOS hem de Android için bir mobil uygulaması ve bir Google Chrome uygulaması var. Her üçü de birbirleriyle mükemmel şekilde senkronize olur ve nerede olursanız olun Twitter’da yayın göndermenizi kolaylaştırır.

Ayarlar sekmesinde, alanınızı korurken daha fazla sütun görüntülemenize olanak tanıyan her bir sütunun genişliğine değiştirme seçeneği vardır. Ancak, daha fazla sütun görüntülemek istemiyorsanız, oluşturduğunuz sütunlar arasında kolayca geçiş yapmak için üst kısımdaki Sütun Gezgini açılır menüsünü kullanabilirsiniz..

Son olarak, TweetDeck ile asla kullanmayacağınız bir karışıklık veya gereksiz düğme yoktur. Arayüz basit, temiz ve inanılmaz derecede net.

tweetdeck destek

Saklanıyor gibi görünüyorlar!

TweetDeck yaptığı işte çok basit, herhangi bir desteğe ihtiyaç yok, ancak aldığınız destek TweetDeck sitesinin altından sadece bir bağlantı ve sizi bir yardım bölümüne götürüyor. ana Twitter.com web sitesi.

Bir kez orada, TweetDeck’in sunduğu özelliklerden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz ve hesabınızı nasıl kuracağınız hakkında birkaç yazılı kılavuz göreceksiniz..

TweetDeck’te canlı sohbet veya e-posta yoluyla insandan insana konuşmalar yapılamaz.

 • Bilgi tabanı
 • E-posta Desteği Yok
 • Canlı Sohbet Yok
 • Telefon Desteği Yok

Ne diyebiliriz, ücretsiz!

Bir keresinde burada konuşacak çok şey yok, TweetDeck hizmetleri için herhangi bir ücretli paket veya yükseltme özelliği sunmuyor.

Basitçe söylemek gerekirse, bir hesaba kaydolmanız gerekir ve gördüğünüz her şey keşfetmek için sizindir.

Yürürlükte herhangi bir kısıtlama yoktur; ekstra hizmetler için kredi satın almaya gerek yoktur. Herkes, her yerde ücretsizdir ve hatta sınırsız hesap ekleme özelliğine sahip olursunuz!

TweetDeck, rekabete nasıl uyuyor??

PRO’S

 • Sınırsız sayıda Twitter hesabını tek bir yerden yönetin
 • Sonuçları filtrelemeye yardımcı olan mükemmel arama işlevleri
 • İzleme için bit.ly’yi kabul eder
 • % 100 ücretsiz

EKSİLERİ

 • Özellikler çok temel
 • Analitik yok
 • Toplu planlama yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me