Recenzia Webnode 2020 – Prečo existuje toľko zmiešaných recenzií

Webnode-prehľad


Webnode vám umožňuje zostaviť webovú stránku, ktorú je možné preložiť do viacerých jazykov

Webnode je na trhu už 9 rokov a postupom času sa zlepšoval skokmi a hranicami. Tento tvorca stránok tvrdí, že má viac ako 30 miliónov používateľov na celom svete a vďaka niektorým pôsobivým funkciám, ktoré prináša, je ľahké zistiť, prečo toľko ľudí stavia svoje webové stránky pomocou Webnode..

Pre začiatočníkov je to bodový a kliknite na tvorca stránok, takže všetko, čo potrebujete, je pretiahnutie a presunutie prvkov do príslušných sekcií, aby sa váš web spustil a spustil behom niekoľkých minút. Toto nie je jedinečná funkcia, ale určite eliminuje problémy s kódovaním. Webnode je tiež jedným z mála tvorcov stránok, ktorý vám umožňuje vytvárať záložné kópie vašich webových stránok.

Webnode má výkonnú funkciu elektronického obchodu, ktorá vám umožňuje nastaviť internetový obchod v okamihu. Môžete si vybrať zo stoviek moderných a ľahko použiteľných šablón, prijímať platby prostredníctvom služby PayPal alebo kreditnej karty, predávať tisíce produktov a sledovať všetky údaje o produktoch a zákazníkoch pomocou intuitívneho rozhrania.

Viacjazyčnou funkciou je pravdepodobne bestseller Webnode. Táto funkcia umožňuje prekladať vaše podnikanie do viac ako 20 jazykov, aby vyhovovali potrebám vašich zákazníkov z celého sveta.

Webnode-templates

Stovky atraktívnych šablón s prístupom CSS

Krásne pole šablón: Webnode odviedol dobrú prácu, keď využil ohromujúce šablóny vhodné pre všetky typy obchodných miest.

Prispôsobiteľné vzory: Rovnako ako všetci moderní tvorcovia webových stránok vám aj šablóny Webnode poskytujú veľa možností a nástrojov na prispôsobenie vášho webu podľa vašich predstáv. Môžete si pohrať s obrázkovými galériami, textovými poľami, webovými formulármi, tlačidlami sociálnych médií, farbami pozadia, videami YouTube a dokonca integrovať mapy Google a Bing do svojich webových stránok..

vnímavý: Webové stránky vytvorené pomocou Webnode sú automaticky optimalizované tak, aby sa perfektne zobrazovali v mobilných zariadeniach. Aj keď je možná mobilná editácia, mobilný editor je v porovnaní s inými tvorcami webov, ako sú Weebly a Wix, trochu neohrabaný..
Webnode-funkcie-2

Moderné nástroje na vytváranie moderných webových stránok

SEO:  Nástroje SEO, ktoré ponúka Webnode, sú celkom základné, ale stačia pre štandardné webové stránky. Môžete ľahko pridať značky názvov, meta popisy a adresy URL, aby ste optimalizovali viditeľnosť svojich webových stránok vo vyhľadávacích nástrojoch.

E-commerce: Funkcia elektronického obchodu je celkom elegantná – okrem integrácie služby PayPal pre bezproblémové spracovanie platieb môžete tiež ľahko vytvoriť obchod a predať až 10 000 produktov, odovzdávať obrázky produktov, spravovať objednávky a sledovať zásoby a údaje o zákazníkoch. Táto funkcia elektronického obchodu je však k dispozícii iba vtedy, ak vyberiete plán internetového obchodu, ktorý je oddelený od ostatných vyššie uvedených platených programov..

Blog: Môžete pridať blog na svoj web a Webnode vám umožňuje vybrať si preferované rozloženie, optimalizovať príspevky pomocou dostupných nástrojov SEO a dokonca nastaviť dátumy publikovania.
Webnode-jednoduchosť používania

Jednoducho pretiahnite a vytvorte úžasné webové stránky

Je dobré, že Webnode obsahuje editor drag and drop, ktorý vám umožňuje pridávať prvky, ako sú videá, text, obrázky a ďalšie. V porovnaní s ostatnými tvorcami webových stránok však rozhranie drag and drop Webnode vyžaduje vylepšenia, aby bolo intuitívnejšie. Napríklad písma webových stránok nie je možné upravovať a ak máte zmenu srdca, nie je možné prepnúť do inej šablóny uprostred.

Jednoduché a rýchle úpravy obrázkov a štýlov

Webnode ponúka široký výber farieb, obrázkov a videí, ktoré vám umožnia ľahko upraviť štýl vašej webovej stránky podľa vášho uváženia. Šikovný editor obrázkov umožňuje použiť farebné prekrytia, zvoliť rozloženie na pozadí a dokonca použiť filtre. Je chvályhodné, že tento tvorca stránok pridal režim ukážky, aby ste rýchlo videli, ako budú vaše úpravy a prispôsobenia vyzerať, keď publikujete stránku..

Webnode-supportZákaznícka podpora Webnode je dosť sklamaná, pretože neexistuje možnosť živého rozhovoru a telefónne číslo. FAQ a vedomostná základňa sú komplexné, ale ak potrebujete okamžitú pomoc najbližšie, dostanete sa k tomu prostredníctvom e-mailu alebo vyplnením kontaktného formulára. Na ich webových stránkach sa uvádza, že tím podpory je k dispozícii 5 dní v týždni, ale v skutočnosti to trvá 2 dni, kým sa k vám vrátia..

Konkurenčné ceny pre webové stránky všetkých veľkostí a typov

Webnode vám umožňuje vytvárať bezplatné webové stránky, ktoré prichádzajú so spoľahlivým hostingom, zákazníckou podporou a neobmedzeným počtom webových stránok. Platené programy zahŕňajú účty Limited, Mini, Standard a Profi. Keď začnete s vytváraním svojich webových stránok, Webnode vám dáva možnosť vytvoriť internetový obchod alebo štandardný web.

Plán Limited vám ponúka spoľahlivý hosting, ktorý môžete používať s vlastnou doménou, úložiskom 100 MB, šírkou pásma 1 GB, bezplatnou doménou a prémiovou zákazníckou podporou.

Program Mini odomkne bezplatnú doménu, úložisko 500 MB a šírku pásma 3 GB, 1 e-mailový účet, nástroj na tvorbu formulárov, webové štatistiky a video na pozadí. Podobne ako v prípade plánu Limited je účet Mini dodávaný s reklamami Webnode.

Štandardný plán je najobľúbenejšou voľbou pre vytvorenie akéhokoľvek typu webovej stránky. Tento účet ponúka úložisko s kapacitou 2 GB a šírku pásma 10 GB, bezplatnú doménu, Google Analytics, až 20 e-mailových účtov a žiadnu značku Webnode..

Program Profi je vhodnejší pre profesionálne webové stránky a ponúka až 5 GB úložného priestoru, neobmedzenú šírku pásma, neobmedzenú registráciu viacerých jazykov a členstva, Google Analytics a podporu neuveriteľných 100 e-mailových účtov..

Ako Webnode zodpovedá konkurencii?

Ak hľadáte tvorcu stránok, ktorý vám umožní preložiť vaše webové stránky do rôznych jazykov, Webnode môže byť dobrou voľbou – to je jedna z jeho pevností. Dokonca ani potom to nemusí byť najlepší tvorca stránok pre začiatočníkov, pretože mu chýba veľká intuícia, vďaka ktorej sú stavitelia ako Wix tak populárni medzi nováčikmi. Editor vyberania a vkladania je trochu neohrabaný a zmena niektorých prvkov šablón môže byť výrazne odlišná.

Podpora je trochu skľúčená a Webnode sa musí vážne zamyslieť nad tým, ako uľahčiť zákazníkom prístup k zákazníkom podpory. Ako už bolo povedané, jedná sa o skvelú platformu, ak chcete vybudovať dynamický internetový obchod; najmodernejšie nástroje elektronického obchodu vytrhnú z predaja online a ohromujúce šablóny pôjdu dlhou cestou na posilnenie imidžu vašej firmy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me