Simbla Review 2020 – Solid Builder s jednou väčšou nevýhodou

Simbla je vybavená úžasnými funkciami, vďaka ktorým je vytváranie webových stránok neuveriteľne ľahké

Simbla je slušný tvorca webových stránok, ale nedá vám úplnú sadu funkcií, ktoré získate od najvýznamnejších tvorcov webových stránok, ako sú Wix.


Webové stránky sa od toho, čo bolo pred desiatimi rokmi, veľmi zmenili. V tom čase bola iba statická webová stránka. Pokroky v technológii a najmä vo webdizajne však teraz umožňujú vytvárať ohromujúce dynamické webové stránky.

Hlavnou výhodou dynamických webových stránok je to, ako ľahko sa dajú spravovať – ​​na zadávanie obsahu alebo prispôsobovanie prvkov na svojich stránkach nemusíte byť technici. To je presne to, čo robí Simblu tak populárnym tvorcom webových stránok, pretože umožňuje vytvárať krásne webové stránky v priebehu niekoľkých minút.

Žiadne znalosti kódovania? Žiaden problém. Simbla berie koncepciu drag and drop vážne pomocou super jednoduchého rozhrania, ktoré vám umožňuje rýchlo presúvať prvky a vytvárať webové stránky. S viac ako 100 ohromujúcimi šablónami pre konkrétne odvetvie, z ktorých si môžete vybrať, nie je ospravedlnenie nevytvárať úžasné webové stránky.

Jednou zo zabijáckych funkcií Simbly je trh aplikácií, kde si môžete sťahovať plne funkčné aplikácie, ako sú eCommerce, Blog, Lead Manager atď., Takže sa nemusíte obávať aplikácií tretích strán. Za používanie týchto aplikácií na vašom webe nie sú žiadne ďalšie poplatky. Zoznámte sa s online obchodom pred svojimi zákazníkmi.

Simbla

Získajte prístup k stovkám krásnych a pohotových šablón

Priemysel-špecifické: Či už ste v medicíne, pohostinstve, stavbe alebo kondícii, Simbla má ideálnu šablónu pre vás. Tieto šablóny nie sú len atraktívne – sú tiež vysoko funkčné, takže si môžete vytvoriť svoj web tak, ako ste si ho vždy predstavovali.

Ľahko prispôsobiteľné: Každá z viac ako 100 šablón je používateľsky prívetivá, intuitívna a ľahko prispôsobiteľná, takže môžete ľubovoľnú časť svojich webových stránok upravovať pomocou niekoľkých kliknutí..

Bootstrap reaguje: Šablóny Simbla sú vytvorené pomocou technológie Bootstrap, ktorá nielen odstraňuje problémy s navrhovaním vašich webových stránok, ale tiež spôsobuje, že webové stránky automaticky reagujú na mobilné zariadenia..
simbla funkcie

Špičková technológia pre všetky vaše webové stránky

Tvorca webových aplikácií: Ak ste niekedy snívali o vytvorení a úprave vlastných webových aplikácií, budete milovať tvorcu webových aplikácií, ktorý spája všetky aplikácie na vašom webe do jedného jednoduchého a inteligentného používateľského rozhrania..

Tvorca online databáz: Tvorca databázy skutočne Simblu odlišuje. Môžete ľahko vytvárať dynamické webové stránky riadené databázou, ukladať veľké množstvo informácií a spravovať svoju databázu na jednej platforme založenej na cloude.

SEO: Mnoho vývojárov webových stránok zlyháva pri optimalizácii vyhľadávacích nástrojov (SEO), ale Simbla to berie veľmi vážne. Okrem toho, že spoločnosť Google dokáže vytvárať stránky HTML5, ktoré sú rozpoznateľné spoločnosťou Google, prichádza s priateľskými adresami URL, mapami stránok XML, popismi metadát, názvami a kľúčovými slovami, presmerovaniami 301 a synchronizáciou so službou Google Analytics. Všetky tieto činnosti pracujú bez problémov, aby váš web bol viditeľnejší pre vašich potenciálnych zákazníkov.
simbla dragdrop

Žiadne znalosti kódovania? Stačí drag and drop!

Simbla vyčnieva z davu vďaka intuitívnemu rozhraniu budovy Drag and Drop. Na vytvorenie svojho vysneného webu nemusíte byť počítačom, ktorý chcete vytvoriť – či už chcete zmeniť farbu pozadia, vložiť obrázok alebo nainštalovať blog, stačí kliknúť na príslušnú ikonu, pretiahnuť, pustiť a je hotovo! Je to skutočne také jednoduché.

simbla-supportČasto kladené otázky a online vedomostná základňa spoločnosti Simbla idú ďalej a vysvetľujú všetko, čo potrebujete vedieť o vytváraní svojich webových stránok.

Aj keď máte k dispozícii kontaktný formulár, ak potrebujete ďalšiu pomoc, bol som úprimne sklamaný nedostatkom živého rozhovoru a možnosťou volania v prípade, že potrebujete okamžitú pomoc..

Celkovo boli podporní chlapci nápomocní, keď som sa s nimi spojil prostredníctvom e-mailu, ale trvalo mi 24 hodín, kým sa ku mne vrátili.

Koľko stojí vytvorenie vašej online prítomnosti?

U väčšiny tvorcov stránok získate, za čo platíte, a so Simblou to nie je nič iné. V porovnaní s konkurenciou, ako je Weebly alebo Wix, sú prémiové plány o niečo drahšie, ale ďalšie výhody odstraňujú problémy s prevádzkou vašich webových stránok, takže vyplatenie trochu navyše môže byť užitočné.

Našťastie existuje plán života zdarma, ktorý vám umožní prístup k 300 MB úložného priestoru a šírky pásma, ale mnoho pokročilých funkcií je k dispozícii iba ako 60-dňová skúšobná verzia. Plán zadarmo vám tiež neumožňuje pripojiť sa k vašej vlastnej doméne – musíte použiť doménu Simbly. Štyri prémiové plány zahŕňajú plány Starter, Basic, Advanced a Pro.

Štartér vám poskytuje 1 GB úložného priestoru a šírky pásma, vašej vlastnej domény, až 1 000 databázových záznamov, SLL a širokú škálu prispôsobených aplikácií. Ak si chcete užiť zvončeky a píšťalky prémiového plánu, ale nepotrebujete príliš veľkú šírku pásma alebo ukladanie, plán Starter je skutočne dobrým miestom na začatie.

Základný plán narába na úložný priestor a šírku pásma na 3 GB, databáza zaznamenáva na 5 kB a ponúka prístup k 10 000 databázovým požiadavkám. Ak potrebujete väčšiu šírku pásma a úložisko, plán Advanced je vynikajúci vďaka šírke pásma a úložnému priestoru v hodnote 10 GB a kapacite až 20 000 záznamov databázy..

Plán Pro je najdrahší, ale cena s vysokou cenou nemusí byť vhodná, pokiaľ skutočne nepotrebujete veľké množstvo úložného priestoru a šírky pásma. Je potrebné zdôrazniť, že na rozdiel od všetkých ostatných súčasných aplikácií, ktoré sú zahrnuté vo všetkých rôznych plánoch, je aplikácia E-Commerce zahrnutá iba v plánoch Advanced a Pro..

Ako Simbla zodpovedá konkurencii?

So Simblou vidíte, čo získate – je to solídny, ľahko použiteľný a intuitívny nástroj na tvorbu webových stránok. Pokročilí používatelia ocenia flexibilné možnosti úprav a možnosti vytvárania aplikácií, zatiaľ čo začiatočníci si zamilujú jednoduchosť vytvorenia webovej stránky jednoduchým pretiahnutím prvkov..

Nástroje SEO sú hlavným predajným miestom tohto tvorcu webových stránok, rovnako ako aj online databázový tvorca, tvorca webových aplikácií a intuitívna technológia bootstrap, ktorá poskytuje solídny základ pre vytváranie responzívnych webových stránok..

Aj keď je tu veľa toho, čo sa vám páči, Simbla je porovnateľne drahá a jej zákaznícka podpora nie je strašne spoľahlivá. Dokonca aj potom dobré funkcie prevažujú nad niekoľkými pokleskami, vďaka čomu je Simbla skvelou voľbou pre každého, kto chce čo najrýchlejšie vytvoriť pokročilú webovú stránku..

Skôr ako sa rozhodnete, prečítajte si informácie môjho kolegu porovnanie najlepších tvorcov webových stránok aby ste nezabudli na lepšie alternatívy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me