Zyro Review 2020 – Prečo to musíte skúsiť

Zyro, úplne nový tvorca webových stránok lacný webhosting Hostinger, sa snaží byť najlepším priateľom začiatočníka. Je to minimalistický tvorca stránok, ktorý je navrhnutý tak, aby vás naučil, ako ho používať, a poskytuje nástroje umelej inteligencie (AI), ktoré vás ušetria od väčšiny práce..


Zyro tiež ponúka lacné ceny, solídne funkcie a pomerne veľkorysý bezplatný plán. Platforma je k dispozícii v angličtine, nemčine, francúzštine, malajčine, taliančine, portugalčine, ruštine, vietnamčine a španielčine.

Ale môžete s ním stavať stránky svojich snov, alebo ste lepšie so zavedeným staviteľom stránok, ako je napríklad Wix? No … ak zo svojho webu veľa nepotrebujete, Zyro pre vás môže pracovať. Čítajte ďalej, aby ste presne videli, čo tým myslím.
Šablóny nástroja na tvorbu webových stránok spoločnosti Zyro

Neexistuje veľký výber, ale šablóny spoločnosti Zyro sú skutočne pútavé

Zrejme existuje niekoľko šablón

Pri tejto kontrole som otestoval iba bezplatný plán, takže nemôžem overiť túto vágnu výhovorku pre určité číslo. Môžem vám povedať, že sa mi podarilo získať prístup k 17 šablónam, ktoré boli dobre vyzerajúce aj pre mobilné zariadenia.

Bezplatné šablóny pokrývajú rôzne odvetvia vrátane umenia a dizajnu, pohostinnosti, módy a ďalších. Bohužiaľ ich nemôžete príliš prispôsobiť. Môžete zmeniť farby, ale nenašiel som spôsob, ako zmeniť písma. Akonáhle vyberiete šablónu, prilepíte sa k nej na konkrétnom webe.

Tento nedostatok možností prispôsobenia ma prinútil trochu znížiť skóre.

Tvorca webových stránok spoločnosti Zyro - formát na úpravu

Zyro robí, čo hovorí, a nie oveľa viac

Celkovo Zyro dodáva, čo sľubuje. Len to … veľa nesľubuje.

Tvorca rozloženia je založený na mriežke

Editor rozloženia spoločnosti Zyro je navrhnutý tak, aby veci vyzerali dobre a stále vám poskytoval určitú kreatívnu kontrolu. Dosahuje to obmedzením rozloženia na vopred pripravenú mriežku. Môžete drag and drop veci, kam chcete, ale veľkosť a rozmiestnenie prvkov stránky je stále rovnaká.

Tvorca webových stránok Zyro - rozloženie úpravEditor založený na mriežke uľahčuje umiestňovanie prvkov na stránku

Nástroje AI sú v pohode

Spisovateľ AI naplní vaše webové stránky obsahom podľa odvetvia / typu stránok, ktoré vyberiete. Vaše možnosti sú trochu obmedzené, ale je to rýchly spôsob, ako začať s kopírovaním vašich stránok.

Tvorca webových stránok Zyro - AI Writer outputPríklady výstupov spisovateľa AI, ktoré by ste mali prispôsobiť.

Heatmap AI spoločnosti Zyro je navrhnutý tak, aby vám pomohol zistiť, ako používatelia navigujú na vašom webe, takže môžete vylepšiť rozloženie a získať viac konverzií.

Existujú určité integrácie tretích strán

Chcete reklamy Google alebo Analytics? Integrácia služby Facebook Messenger? Analytika služby Hotjar? To všetko a ďalšie je k dispozícii od základného plánu a vyššie. Čo Zyro nemá, sú doplnky alebo doplnky tretích strán na rozšírenie funkčnosti vašich stránok. Získate to, čo poskytuje, a nič viac.

Ďalší stavitelia stránok, napr Wix a Squarespace, poskytnúť vám nejaké bezplatné reklamné kredity za reklamy Google (a ďalšie platformy) s drahšími plánmi. Tu to nedostanete.
Tvorca webových stránok Zyro - nástroj na tvorbu AI

Je to celkom štandardné a ľahko použiteľné

V žiadnom momente som sa nikdy necítil stratený alebo sa pýtam: „Čo to robí?“ Krivka učenia je skôr ako pokojná prechádzka.

Existuje celý rad obchodných nástrojov

Patria sem generátor obchodného mena, generátor sloganu a logo Maker a tiež prístup k firemnému e-mailu na vašej vlastnej doméne (ak máte doménu). Každý z týchto nástrojov robí presne to, čo naznačuje jeho názov. Je to iba rýchly spôsob, ako začať so spustením svojich stránok, ak nemáte zamestnancov alebo copywriterov.

Existuje integrácia Unsplash

To znamená, že máte na výber viac ako milión skvelých obrázkov. Sú úplne zadarmo a ľahko dostupné v nástroji na tvorbu stránok. Dosť bolo povedané.

Získate SSL zadarmo, získajú SSL zadarmo, každý dostane SSL zadarmo

Každá stránka dostane šifrovanie SSL (dokonca aj na bezplatnom pláne), čo je bezpečnostná vrstva, ktorá zaisťuje, že všetky údaje odoslané medzi webom a jeho používateľmi sú dobre … šifrované. Pretože ju každá stránka získa automaticky, nemusíte ju povoliť manuálne. To je pekný dotyk.
Možnosti kontaktovania spoločnosti Zyro pozostávajú z modulu živého chatu v dolnej časti každej stránky a e-mailovej adresy, ktorú môžu novinári a vydavatelia požiadať o informácie. Nejde o e-mail podpory zákazníkov, ale napriek tomu som sa tam pokúsil požiadať o pomoc.

Ako to môžem povedať? Podpora Zyra nie je veľká. Nikto neodpovedal na čet ani e-mail. Vôbec. V dvoch dňoch.

Tvorca webových stránok Zyro - live chatAhoj? Ktokoľvek tam?

Jedna vec, ktorá sa mi na Zyre veľmi páči, je tvorba cien.

Je to sakra lacné a pre niekoho, kto potrebuje iba vybudovať prvý web pre svoju firmu, je to jednoznačný bonus.

 Plán zadarmo obsahuje takmer všetky funkcie, ktoré ostatné plány vykonávajú, s určitými obmedzeniami: získate iba 500 MB šírky pásma a úložného priestoru, nemôžete pripojiť vlastnú doménu a nedochádza k integrácii so službami tretích strán. Na svojom webe budete tiež mať reklamy Zyro, v lepiacom paneli v hornej časti stránky.

Inovácia na základný plán vám umožní prístup ku všetkým funkciám, umožní vám odstrániť reklamy a poskytne vám 10 GB každej šírky pásma a úložiska. Plán Unleashed jednoducho úplne odstraňuje šírku pásma a limity úložiska.

Tieto platené plány sú výrazne lacnejšie ako väčšina hlavných staviteľov stránok.

Môžete upgradovať veľmi ľahko a môžete platiť pomocou PayPal a všetkých hlavných kreditných kariet.

Ako sa Zyro zhoduje s konkurenciou?

Zyro sa pýši tým, že je akýmkoľvek riešením typu všetko v jednom. Ak potrebujete lacné webové stránky svojej prvej firmy, je to skvelá voľba. Ak hľadáte komplexnejšie funkcie a doplnky od tretích strán, pravdepodobne by ste sa však mali pozrieť inde. Pozrite sa na naše komplexné porovnanie najlepších tvorcov webových stránok pre niekoľko dobrých alternatív.

Je to ako „prvý obchodný web dieťaťa“, ale v skutočnosti je celkom dobrý. Okrem podpory. To je hrozné a pre mnohých ľudí to môže byť obchod.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me