HostEurope Review 2020 – Чесний огляд веб-розробників

ХостЄвропаHostEuropeis прекрасний, але штраф недостатньо хороший. Хоча HostEurope – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


Німецька компанія Host Europe була заснована в 1997 році з метою забезпечити якісний хостинг. Компанія розміщує понад 1 мільйон доменів, 250 000 клієнтів та 46 000 віртуальних серверів. Веб-сайт доступний німецькою та англійською мовами.

Особливості та простота використання

Це повний хостинг послуг, що пропонує всі звичні послуги хостингу. Щоб дати уявлення про якість надання послуг, ось деякі основні особливості, що входять до спільних планів хостингу:

 • 95% договору про рівень обслуговування
 • Щоденне резервне копіювання даних
 • Доступна реєстрація домену
 • Завжди включено 1 щорічний домен SSL та SiteLock Light
 • Ємність від 50 до 500 ГБ
 • Єдина швидкість руху

Приймаюча Європа володіє двома центрами обробки даних в Кельні та Страсбурзі, що працюють на основі зеленої енергії, які, як повідомляється, мають на 66% менше споживання енергії для інфраструктури порівняно з аналогічними центрами обробки даних. Потужність забезпечується генераторами з надмірністю n + 1 або 2n + 1, а центр має з’єднання, доступні 550 Гбіт / с до найважливіших носіїв, а також повністю надлишкову кільцеву структуру MPLS загальною потужністю 100 Гбіт / с..

Сервери – це твердотілі накопичувачі (швидкість читання / запису диска вдесятеро швидша, ніж HDD), а компанія використовує надійне обладнання фірмового обладнання Hewlett Packard. Більше того, компанія-хазяїн зобов’язується на 99,95% тривалості роботи та підтримує її твердою угодою про рівень обслуговування.

Ці плани є повнофункціональними. Для експертів усі плани мають доступ до FTP та SSH, а також підтримку PHP версії 7.2, сценарії Ruby, Python та CGI. Плани оснащені багатьма базами даних MySQL, .htcaccess, а також серверними сторонами.

Для початківців усі плани надходять із міні-версією інструменту для створення веб-сайтів, однак, якщо вам потрібно більше, ви можете придбати базову або преміум версії інструменту як доповнення. Інструмент побудови веб-сайтів є всеосяжним і включає деякі приємні доповнення цінностей, такі як 15 (Основний) або 80 (Преміум) шаблонів дизайну, чуйний редактор, а для клієнтів Преміум планують інтеграцію PayPal і Dropbox, а також HTML-код.

В цілому я вражений пакунками, і моя єдина реальна захоплення полягає в тому, що, хоча ви можете мати необмежену кількість субдоменів, на один обліковий запис дозволений лише один домен, що обмежує більшість власників веб-сайтів..

Ціноутворення та підтримка

Ціни в порядку, відповідно до місцевих та міжнародних конкурентів, враховуючи рівень ресурсів та якість інфраструктури. Сертифікат SSL завжди включений, однак реєстрація домену – це додаткова вартість.

Якщо ви купуєте план протягом місячного терміну, плата за налаштування невелика. Однак, якщо ви вибрали дванадцятимісячний план, плата скасовується. Що приємно – ви можете будь-коли підвищити чи понизити його, не покладаючи на це ніяких витрат. Гарантія повернення грошей не існує, але ви можете скасувати її в будь-який час із попереднім повідомленням про чотири тижні.

підтримка Internet24

Існують різні способи отримати підтримку, якщо вона вам потрібна (24/7/365). Є місцеві телефонні номери Німеччини, Австрії та Швейцарії, а також адреси електронної пошти для продажу, підтримки та питань, пов’язаних з контрактами. На головному веб-сайті є невеликий розділ поширених запитань, однак, оскільки є зона входу з клієнтом, можливо, є більше ресурсів, доступних лише для зареєстрованих користувачів.

Скільки коштує HostEurope? HostEurope пропонує плани від 6 до 17 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план HostEurope мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. HostEurope може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від HostEurope тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів HostEurope? HostEurope не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що HostEurope був невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як HostEurope підходить до змагань?

Один з провідних хостинг-провайдерів у Німеччині, що має сотні тисяч клієнтів та майже тисячу позитивних відгуків клієнтів. Якщо ви можете впоратися лише з одним доменом (який, на мій погляд, занадто суворий), плани мають гарне співвідношення ціни та якості із щедрими можливостями.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Доступне обслуговування клієнтів 24/7
 • 95% договору про рівень обслуговування
 • Інструмент для створення веб-сайтів включений (Міні-версія)
 • Підтримка розширених мов кодування

Мінуси

 • Лише один домен на обліковий запис
 • Розділ з обмеженими питаннями на веб-сайті
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me