Kinsta Review 2020 – суцільний хост з одним великим недоліком

kinsta-огляд


Kinsta – це справді “Преміальний хостинг для всіх”?

Kinsta – це керований сервіс хостингу лише для WordPress, побудований на хмарній платформі Google. Він використовує інфраструктуру, оптимізовану для стабільного та масштабованого хостингу WordPress.

Погляньмо: Кінста виглядає добре. І я маю на увазі дуже добре. Їх перелік зіркових особливостей виглядає так, як кошик найактуальнішого цінителя в світі: Cloud Cloud Platform, 20 локальних центрів обробки даних, Amazon Route 53, KeyCDN, чотири типи кешування та багато іншого…

Кінста, що базується в Лос-Анджелесі, порівняно новий хлопець, але цей амбітний крок до досягнення високого рівня керованої галузі WordPress. Надаючи лише керований хостинг WordPress, вони стверджують, що можуть надати експертну підтримку та оптимальну інфраструктуру для WordPress.

Також цікаво відзначити, що веб-сайт Kinsta доступний 12 різними мовами, включаючи англійську, французьку, японську та іспанську.

Особливості та ціни компанії, починаючи з 30,00 доларів на місяць, дають зрозуміти, що це преміальний хост WordPress. Однак, незважаючи на це, він також сміливо заявляє, що є «хостом WordPress для всіх».

Переглянувши багато господарів і витративши свою частку часу в хостинговій індустрії, я негайно скептично ставлюсь. Чи може молодша компанія надати повне рішення, яке шукає її цільова клієнтська база? Чи можливо упакувати всі ці функції в один продукт, який досить простий для всіх?

Чи може Kinsta відповідати (або перевершити) свою більш відому або довговічну конкуренцію, наприклад WP Engine або Liquid Web?

Ну, настав час зрозуміти, чи доживають вони до шуму. Давайте глибше поглянемо на Kinsta з точки зору її особливостей, простоти використання, підтримки та цін.

kinsta особливості

Воістину потужні функції дарують вам спокій

Kinsta пропонує важкі функції, які повинні забезпечити достатню ефективність, безпеку та управління WordPress, щоб можна було зосередитись на важливих завданнях.

Як ви можете очікувати від керованого сервісу хостингу WordPress з преміальною ціною, Kinsta піклується про основи щоденного хостингу, щоб ви могли зосередитись на своєму веб-сайті та бізнесі. У ньому також є смачний перелік вбудованих функцій преміум-класу, які допоможуть вам перенести хостинг на наступний рівень з точки зору продуктивності та безпеки.

Kinsta зосереджується виключно на керованому хостингу WordPress і не пропонує будь-якого типу веб-розробників.

З усіма їх планами на хостинг ви отримуєте ці функції безкоштовно:

 • Сертифікат SSL
 • Автоматичне та ручне резервне копіювання плюс один клік відновлюється із збереженням 14-30 днів, залежно від плану
 • Чотири різних типи кешування
 • Середовище багатокористувача, де можна створювати користувачів з певними дозволами
 • Аналітика веб-сайтів
 • Інструменти постановки та клонування сайту
 • Багатомісний хостинг

Якщо вам потрібно перенести свій веб-сайт з попереднього хоста, ви можете скористатися безкоштовними міграціями з білими рукавичками фахівцями WordPress Kinsta. Ви також можете встановити автоматичну установку Yoast та WooCommerce.

Є одна-дві речі, які мене трохи розчарували. Для одного, Kinsta не надає хостинг електронної пошти, що означає, що вам доведеться придумати власне рішення.

Вам також буде заборонено користуватися деякими плагінами WordPress, оскільки компанія стверджує, що ці плагіни можуть перешкоджати заходам безпеки та ефективності. Це в основному плагіни кешування, резервного копіювання, міграції та продуктивності, як ви бачите у списку в базі знань на веб-сайті Kinsta.

Однак хороша новина полягає в тому, що ви отримуєте більшість цих функцій вже вбудованими. Ви просто не маєте можливості використовувати власний бажаний плагін.

Google Cloud

Якщо ви хочете масштабоване хмарне рішення хостингу з швидкою маршрутизацією для підвищення продуктивності в усьому світі, то є кілька (якщо такі є) кращих варіантів, ніж хмарна платформа Google. Недарма Kinsta показує це будь-яким шансом, який вони отримають. Це також дуже безпечна платформа, яку ви можете ще більше вдосконалити за допомогою інших функцій безпеки Kinsta.

Найкраще в цьому партнерстві – це те, що ви можете вибрати з видатного списку 20 глобальні локації на всіх континентах, пов’язані між собою мережами преміум-рівня. Де б ви не були цільовою аудиторією, ви повинні мати можливість вибрати центр обробки даних, який дає їм найкращу ефективність завантаження сторінки.

Інфраструктура побудована для швидкості та безпеки

Kinsta не покладається на Google Cloud Platform для виконання всіх робіт – у неї є власна вражаюча інфраструктура. Він побудований на таких технологіях, як LXD-контейнери ваші ресурси будуть повністю ізольовані від інших клієнтів Kinsta. Це означає, що порушення безпеки в інших місцях не поширюватимуться на ваш хостинг, а інші клієнти, які прагнуть ресурсів, не вплинуть на вашу ефективність чи стабільність.

Nginx, останні версії PHP та підтримка масштабованого та швидкого програмного забезпечення, наприклад MariaDB, піклуються про інше.

Крім цього, Kinsta сприймає безпеку дуже серйозно. Їх інженери постійно стежать за ознаками простоїв або порушень безпеки. Усі необхідні обов’язки, які ви очікуєте, надаються, такі як апаратні та програмні брандмауери, контрзаходи DDoS та сертифікати SSL. Якщо ви все-таки якось зламаєтесь, компанія гарантує персональний виправлення вашого хостингу з першочерговим пріоритетом.

Інструменти для розробників

Не дозволяйте зручній для користувачів інформаційній панелі Kinsta обманювати вас – якщо ви розробник, ви отримаєте інструменти для управління хостингом на більш глибокому рівні. У вас буде доступ до SSH, а це означає, що ви зможете запускати різні інструменти, такі як Git та створювати тунелі до ваших баз даних через MySQL Workbench, HeidiSQL, Sequel Pro і, звичайно, phpMyAdmin. Ви також можете внести зміни в командному рядку на свій сайт WordPress за допомогою WP-CLI.

Ви також можете скористатися умовами постановки, виготовлення та живих середовищ, на яких ви можете легко перемикатися між собою в будь-який час із панелі приладів. Ще одна зручна особливість полягає в тому, що ви можете перемикати версії PHP лише одним клацанням миші, не потребуючи перезавантаження сервера.

KeyCDN та Amazon Route 53

Інші хости зазвичай платять додатково за ці преміальні функції в інших місцях, але Kinsta включає їх у всі свої плани безкоштовно. KeyCDN – це мережа доставки вмісту з підтримкою HTTP / 2 та IPv6 з присутністю у 35 глобальних місцях. Він забезпечує додатковий рівень ефективної маршрутизації, який повинен допомогти вашому вмісту та ресурсам завантажуватися ще швидше в будь-якій точці світу. Ви можете налаштувати KeyCDN для свого сайту лише за два кліки.

Amazon Route 53 – це глобальна мережа Anycast, яка має шар геолокації. Це ще один дивовижний інструмент, який дозволить забезпечити швидше завантаження сторінок для відвідувачів. Якщо ви також хочете керувати своїм DNS на інформаційній панелі Kinsta, ви також можете його зручно налаштувати.

Ідеальний баланс потужності та простота використання

MyKinsta, ваш хостинг та WordPress, має елегантний та структурований інтерфейс, подібний до сучасних CMS. Навігація між усіма різними функціями не може бути простішою.

Коли я вперше ввійшов на приладну панель Kinsta, я почувався трохи скептично. Я бачив свою частку користувацьких інформаційних панелей, які були незграбними та заплутаними.

Я радий повідомити, що приладна панель Kinsta – це не щось подібне. Фактично, мій досвід користувача був майже бездоганним.

Якщо мені справді довелося набрати вибір, щоб знайти на що скаржитись, то ваш сертифікат SSL (і HTTPS) не активується автоматично. Однак я розумію, як це може бути корисним для клієнтів, які отримують власні сертифікати преміум SSL.

Ось елементи, які мене найбільше вразили:

Інформаційна панель MyKinsta

Перш за все, я повинен дати кредит там, де належить. Інформаційна панель управління Kinsta неймовірна. Ви знайдете, що ця інформаційна панель має дуже звичний макет, особливо якщо ви використовували WordPress:

зручність у використанні 1

Дизайн я вважав виключно чистим та професійним. Я люблю ілюстративні графіки, які відображають ваш веб-сайт та статистику хостингу.

Друге ліве меню з вкладками дозволяє легко перемикатися між різними аспектами управління сайтом:

зручність у використанні 2

Із інтуїтивно зрозумілою та чітко організованою інформаційною панеллю ви ніколи не відчуєте себе загубленим.

Управління середовищем

Якщо ви розробник, ви оціните середовище постановки та виробництва, яке можете використовувати для впровадження робочих процесів і роботи на своєму сайті, не впливаючи на живу версію. Ви, напевно, думаєте, що це нічого особливого, але подивіться нижче, як інтуїтивно зрозумів Kinsta.

Ви завжди можете бачити, на якому веб-сайті ви працюєте (і в якому середовищі). Існує зручне спадне меню для переключення між середовищами:

зручність у використанні 3

Управління можливостями хостингу

Щоб зробити управління веб-сайтом WordPress ще простішим, Kinsta організував більшість інструментів управління веб-сайтом на одній сторінці на інформаційній панелі. Ви можете очистити кеш, увімкнути або вимкнути примусові сертифікати HTTPS або SSL, переключити версії PHP (показано нижче), перезапустити PHP та багато іншого лише одним або двома клацаннями:

зручність у використанні 4

Наявність усіх цих функцій в одному місці економить вам багато часу. Ви знайдете ще більше керованих функцій, таких як автоматичне резервне копіювання, відновлення та оновлення плагінів – це лише один клік:

зручність у використанні 5

зручність у використанні 6

Створення акаунта

Коли я підписався з Kinsta за $ 30,00, було лише два кроки. Ви можете бачити, як я крок за кроком переглядаю це тут. Я визнав, що ціна на 100% прозора, і не було ніяких продажів.

Я також отримав лише один електронний лист протягом усього процесу з дуже корисними посиланнями на документацію, яку я також отримав через чат під час першого входу. Найбільший недолік, який я міг знайти, – це те, що вони не надсилають вам електронну пошту. Однак ви можете знайти його на панелі інформації про виставлення рахунків на інформаційній панелі.

Вся справа у мене зайняла менше трьох хвилин що, мабуть, одна з найшвидших реєстрацій навколо, і дивно для преміум-хоста.

Підключення домену, встановлення WordPress та налаштування CDN

В черговий раз я очікував тривалий і виснажливий процес – але, незважаючи на всі складні функції, я все-таки знайшов процес установки та використання цих інструментів дуже простим..

Ви можете встановити новий веб-сайт WordPress лише за кілька кліків. Аналогічно, ви можете встановити KeyCDN та всі його функції за допомогою двох клацань.

Якщо ви новий користувач, ви не знайдете чітких рекомендацій щодо підключення домену. Для мене це було досить легко зрозуміти.

Я оцінив невеликі штрихи, на зразок того, що Kinsta інформує вас про хід встановлення вашого CDN.

У цьому посібнику ви можете побачити, як встановити ці функції. На це пішло приблизно 20 хвилин. Якщо у вас є додатковий час для інвестування, ви можете витратити ще 20 хвилин на перенесення свого управління DNS в Kinsta. Ви можете скористатися цим, скориставшись функціями Amazon Route 53, такими як відключення DNS та геолокація..

Продуктивність Kinsta послідовно очолює діаграми

Інвестиції Kinsta в платформу Google Cloud, а також їх власну інфраструктуру та преміум-сервіси CDN / DNS окупилися, видатні результати незалежно підтверджені.

У мене були дуже великі очікування від виступу Kinsta. Компанія відома своєю стабільністю та швидкістю завантаження сторінок. Мало того, але більшість функцій зірки мають на меті забезпечити ще більшу продуктивність.

Не забувайте про те, що вони служать 20 локальні центри обробки даних а також те їх хостинг працює на платформі Google Cloud яка є платформою для швидкості на даний момент.

Kinsta підтримує свою стабільність завдяки досить стандартній 99,9% гарантії підтримці SLA (це означає, що ви отримаєте кредити за час простою після цього моменту), але я очікував, що їх фактична ефективність буде вище. Вони також публікують власну статистику безперервного часу, яка показує 100% протягом більшості місяців із (дуже) випадковим місяцем на рівні 99,95% або 99,96%.

Не вдоволений прийняттям слова Кінста, я провів деякі власні тести, а також перевірив дані інших незалежних оглядів. По-перше, згідно з масштабним опитуванням WordPress, що проводить показник ефективності хостингу від ReviewSignal, Kinsta потрапив у статус Top Tier майже в кожній категорії. Це означає 100% (або близько до нього) тривалість тривалості роботи та вражаючі результати навантаження.

Незважаючи на те, що існує мало інших довгострокових записів про їхні часи, про це говорить майже повна відсутність скарг клієнтів. Більшість відгуків клієнтів, які перейшли від інших хостів до Kinsta, кажуть, що вони покращили свою ефективність.

Що стосується моїх власних тестів, Kinsta був майже бездоганним, що стосується насправді використання WordPress. Навіть установка величезних плагінів на зразок WooCommerce була майже миттєвою – з чим я рідко стикався. Я також провів перевірку часу завантаження сторінки Sucuri, яку ви можете побачити нижче. Майте на увазі, що WooCommerce та тема були встановлені та активовані під час тесту, а CDN було ввімкнено:

kinsta продуктивність

Середній час завантаження Kinsta становив 0,465 секунди по всьому світу з загальною оцінкою A+! Деякі хости, про які я переглядав, навіть не керували цим лише в США. Я вибрав сервер, розташований у L.A., і, як бачите, мій сайт завантажився майже за короткий час (0,070 секунди). Навіть Індія, яка зазвичай набирає більше 1 секунди (або гірше), зайняла лише 0,867 секунди.

Деякі європейські місця були трохи невтішними, такі як Париж та Німеччина. Однак в цілому, схоже, є кілька швидших і надійніших господарів, ніж Kinsta.

kinsta підтримка головна

Матеріал підтримки та навчальних матеріалів чату світового класу

Kinsta зосереджується на дивовижній підтримці чату та ресурсів самодопомоги, але за рахунок інших каналів підтримки?

Одне, що Kinsta дійсно обговорює, – це їх підтримка, стверджуючи, що їх спрямованість на керований хостинг WordPress дозволяє їхній службі підтримки складатися виключно з «ветеранських розробників та інженерів WordPress». Усі плани надаються з підтримкою 24/7/365.

Одне, що мене здивувало, – це те Kinsta не пропонує телефонної підтримки. Я особисто віддаю перевагу спілкуванню в прямому ефірі, але я знаю, що деякі люди все ще віддають перевагу телефонному спілкуванню.

Компанія пропонує 24-годинний чат в режимі реального часу з інтегрованою системою квитків, щоб ви могли продовжити ту саму розмову через чат чи електронну пошту. Ви також можете надіслати їх електронною поштою за межами вашої інформаційної панелі хостингу.

Kinsta також доступна у Facebook, Twitter та LinkedIn. Вони активні у всіх трьох, і ви можете очікувати швидкої відповіді.

Підтримка чату в прямому ефірі

Звичайно, найшвидший і найпростіший контакт з підтримкою – це чат в прямому ефірі. Незалежно від того, де ви знаходитесь на інформаційній панелі, ви знайдете кнопку в нижньому правому куті, де ви можете відкрити розмову з агентом підтримки.

Одне приємне, що я помітив у підтримці чату в реальному часі – це те, що вони зберігають усі ваші розмови. Це означає, що ви можете зв’язатися з тим самим агентом, який вам допоміг із попередньою проблемою. Це також означає, що ви можете зв’язатися з агентом, з яким працювали раніше, і віддаєте перевагу знову працювати.

підтримка kinsta 1

Ви навіть можете надсилати та отримувати зображення, посилання та відео, оскільки у віджеті для чату ввімкнено мультимедіа.

Моя перша взаємодія з підтримкою відбулася майже одразу після того, як я зареєструвався. Я не отримав квитанцію, щоб підтвердити свою покупку, тому побоювався, що транзакція може не відбулася.

До мене звернулися майже негайно. Агент запевнив мене, що все в порядку, і мені надали посилання на сторінку виставлення рахунків та рахунків-фактур на моїй інформаційній панелі:

підтримка kinsta 2

Іншим разом я хотів дізнатися, як підключити свій домен до Kinsta. Знову я отримав майже миттєву відповідь. Цього разу це був ще один агент, Thoriq, який мені швидко пояснив процес та надав посилання на повні інструкції в документації:

підтримка kinsta 3

У мене також було запитання щодо двох різних способів налаштування DNS у документації на Kinsta. Як і раніше, Thoriq надав коротку відповідь, а також посилання на більш повну документацію щодо преміум-функції, маршруту Amazon’s Route 53:

kinsta підтримка 4

Кожен раз, коли ви спілкуєтесь із підтримкою чату в реальному часі, вас попросять оцінити ваш загальний досвід та прокоментувати, якщо вам це потрібно. Також зазвичай вам буде надіслано розсилку розсилки чату:

підтримка kinsta 5

підтримка kinsta 6

Тож, що стосується підтримки чату, я не міг знайти на що скаржитися. Мені ніколи не довелося довго чекати відповіді, підтримка, яку я отримала від агентів, була надзвичайною, і Kinsta гарантує, що агенти можуть нести відповідальність. Мені особливо подобається те, що ви можете вибрати, до якого агента підтримки звертатись, щоб ви могли працювати з кимось знайомим.

Підтримка електронної пошти

Підтримка електронної пошти з Kinsta почала не надто добре. Минуло 20 хвилин невизначеності лише для мене, щоб отримати підтвердження того, що мій електронний лист отримано.

підтримка kinsta 7

Як бачите, навіть тут Kinsta рекомендує вам зв’язатися через чат наживо, якщо ви клієнт. І вони праві – живий чат набагато вищий, і вони грають на свої сили, намагаючись змусити вас використовувати його.

Однак, Я отримав відповідь приблизно через шість годин після мого початкового запиту. Це суперечить їх швидкій підтримці чату в прямому ефірі і показує, що пріоритети Kinsta – це підтримка чату. Але якість підтримки все ще була на одному рівні, і вони дали мені всю інформацію, яку я шукав:

підтримка kinsta 8

Дорогий – але цілком вартий

Kinsta – це не дешево, але ви отримуєте співвідношення своїх грошей з точки зору продуктивності, якісних функцій та підтримки.

ціноутворення кинста

Перше, що ви помітите, дивлячись на ціни Kinsta, – це не найдешевше. Kinsta орієнтується на ринок вищого класу, і якщо ви шукаєте хостинг для WordPress, керований бюджетом, вам буде краще в іншому місці. Наприклад, при $ 30,00 на місяць план Starter лише трохи дешевший, ніж найдорожчий план GoDaddy і вдвічі вище ціни на крихітний план Flywheel.

Однак, порівняно з WP Engine, який за характеристиками найбільш схожий на Kinsta, Kinsta насправді має більш доступний план початкового рівня.

Kinsta обмежує вас від 20 000 до 1 500 000 відвідувачів залежно від вашого плану. За винятком плану для початківців, Kinsta та WP Engine пропонують однакову кількість відвідувань для планів за аналогічною ціною. Однак Kinsta стягує плату за надбавку у розмірі 1 долара за 1000 відвідувань, коли ви перейдете межу, тоді як WP Engine стягує 2 долари за 1000 відвідувань.

Якщо у вас є великий веб-сайт, це може бути дуже важливим фактором.

Однак WP Engine дає вам 1000 ГБ безкоштовної смуги пропускання CDN від плану початкового рівня, в той час як Kinsta запускає вас лише з 50 Гб. За 1000 Гб вам знадобиться план корпоративних підприємств Kinsta. Також ви будете стягувати плату за надлишок у розмірі 0,10 дол. США за ГБ, якщо ви перейдете цей ліміт.

Ви можете вибрати з восьми хостинг-пакетів. Є варіанти на місяць, але якщо ви готові платити щороку вперед, Kinsta знизить два місяці вашого хостингу.

Їх хостинг без договору означає, що ви можете скасувати хостинг у будь-який час після цього і все одно отримати заздалегідь відшкодування за невикористану частину рахункового періоду.

Ви також можете придбати додаткові додаткові додатки, наприклад Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis, зворотний проксі-сервер Nginx та більш часті резервні копії..

Єдиний прийнятий спосіб оплати – це кредитна картка, але ви також можете оформити банківський переказ з підтримкою довгострокового хостингу.

Хоча ціни на Kinsta можуть здатися крутими, я думаю, що це більше, ніж варто. Є безліч преміум-функцій, включених безкоштовно, такі як KeyCDN, Amazon Route 53, SSD-накопичувач, комплексні інструменти для розробників, а також той факт, що він працює на платформі Cloud Cloud Google. На мою думку, загальна якість послуги, а також фантастична підтримка заслуговують на ціну.

Скасування та повернення коштів

Перш за все, велика новина в тому Kinsta пропонує безумовну 30-денну гарантію повернення грошей для вашого хостингу. Що робить це ще краще – це це послуга без контракту, а це означає, що ви все одно можете скасувати будь-який час після цього та отримати відшкодовану суму за невикористану частину терміну виставлення рахунку.

Усі додатки компанії також покриваються тією ж гарантією з дати придбання. Більшість інших господарів не поширюють гарантії повернення грошей на аддони.

Майте на увазі, що якщо ви здійснили плату за надмірний розмір, сума буде автоматично списана з вашого повернення або стягнута з вашої кредитної картки, якщо вона перевищить суму відшкодування. Усі одноразові збори за технічні послуги, такі як видалення зловмисного програмного забезпечення, платна міграція, спеціальна інфраструктура, також не підлягають поверненню. Це досить стандартно, і Kinsta дуже прозоро ставиться до цього у своїй політиці повернення коштів.

Більшу частину часу ви можете легко скасувати хостинг, однак, є деякі випадки, коли вам потрібно буде звернутися до служби підтримки клієнтів, щоб упорядкувати його. Хороша новина полягає в тому, що це лише короткий чат, після якого вони негайно оброблять ваше відшкодування. Фактично, мою справу було вирішено з поверненням грошей на моєму рахунку менш ніж за два дні.

Детальніше про процедуру скасування читайте тут.

Крок від звичайного керованого хостингу WordPress

Kinsta виконує свої обіцянки щодо продуктивності, підтримки та преміум-керованих функцій WordPress та доповнює її чудовою підтримкою та чудовим користувацьким досвідом.

Підсумовуючи свої думки щодо Kinsta, я зіткнувся з однією великою проблемою. Я не можу знайти нічого поганого в цьому хості, щоб збалансувати всі позитивні речі, які я сказав про нього. Я не єдиний рецензент, якому важко це зробити – Kinsta – це просто добре.

Я можу почати, сказавши це Kinsta – не найкращий господар для потреб кожного. Ви можете точно знайти набагато дешевший хостинг, якщо єдине, що ви шукаєте, – це керований хостинг WordPress із чудовою, власною панеллю керування та надійною продуктивністю. Можливо, вас також розчарує їх відсутність підтримки телефону.

Однак Kinsta – це набагато більше, ніж це. Щодо продуктивності, то вона послідовно забивається серед найкращих господарів уже кілька років поспіль. Він надає всі керовані функції WordPress, на які можна сподіватися, а також більш досконалі інструменти для розробників. І живий чат настільки хороший, що ви ледь не пропустите жоден інший канал підтримки.

Довершити його, це забезпечує неймовірну інфраструктуру, яка гарантує найвищий рівень безпеки та стабільності.

Так, Kinsta може бути дорогим, але ви, звичайно, отримаєте свої гроші.

Скільки коштує Kinsta? Kinsta пропонує плани від $ 30,00. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Kinsta мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Kinsta може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від Kinsta тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Kinsta? Kinsta не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Kinsta був маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Kinsta підходить до змагань?

Kinsta знайшла місце як надійний хостинг-провайдер WordPress для підприємств усіх розмірів. Вони користуються важелем передова, але зручна технологія для доставки хостинг-рішень мало хто з інших постачальників хостингів WordPress може відповідати, хоча ця технологія коштує дорого.

Плюси

 • Легкий у використанні навіть для початківців
 • Необмежена безкоштовна міграція від інших провідних хостів WordPress
 • Інтуїтивно-інформаційна панель, орієнтована на користувача, та інтуїтивно зрозуміла
 • Швидкий час відгуку від підтримки

Мінуси

 • Дорогі плани хостингу
 • Не для веб-сайтів, що не є WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me