La Ceiba Net Society Review 2020 – чи це завищена?

La-Ceiba-Net-Society-огляд1Компанія La Ceiba Net Society прийняла понад 1000 клієнтів, а також розробила понад 3000 веб-сайтів з 2009 року. Хостинг-провайдер, що базується в Гондурасі, пишається тим, що пропонує якісні хостингові рішення для зростаючого бізнесу в Інтернеті. До її послуг входить: спільний веб-хостинг, Рішення SEO, електронна комерція, веб-дизайн, маркетинг та реклама в Інтернеті, а також реєстрація доменних імен. Веб-сайт La Ceiba Net Society доступний двома мовами: англійською та іспанською.


Особливості та простота використання

Послуги хостингу La Ceiba Net Society оснащені такими стандартними функціями:

 • Повний доступ до кореневого сервера
 • CPanel / WHM
 • Нічні резервні копії на сервері
 • Невимірена зайва пропускна здатність
 • Вільна міграція
 • Безкоштовна установка
 • Миттєва активація
 • Простий програмний інсталятор одним клацанням миші
 • Необмежена кількість баз даних MySQL

Центри даних La Ceiba Net Society є повністю надлишкові засоби що все, крім гарантії якісних хостинг рішень. Вони розгорнуті з необхідними заходами безпеки, щоб тримати їх цілодобово. Постачальник докладає помітних зусиль для вдосконалення цих заходів безпеки для подолання швидко розвиваються загроз, серед яких хакери, віруси, викупне програмне забезпечення тощо.

Чисте суспільство La Ceiba використовує потужні мережі Cisco і багатополосна мережа топологія з декількома волоконно-оптичними з’єднаннями та носіями. Він забезпечує a повністю настроювана платформа комп’ютерів та серверів у своїх центрах обробки даних, що ідеально підходить для веб-хостингу, ігрових серверів, завантаження файлів, VoIP або інших програм, залежних від затримок.

La Ceiba Net Society ділить свої плани хостингу на основі операційної системи та панелі управління, якими користувач хотів би користуватися. Пакети включають веб-хостинг cPanel, хостинг Windows Plesk, хостинг Linux Plesk та хостинг WordPress.

Це постачальник, що базується в Гондурасі пропонує керовані резервні послуги, збереження ваших даних навіть у випадку шкідливих атак або помилок людини, що призводять до втрати даних на первинному сервері.

Більше того, оскільки при збільшенні обсягу ваших даних збільшується і ризик втрати, La Ceiba Net Society створила витончена інфраструктура резервного копіювання, що пропонує стандартні рішення для резервного копіювання важливі для зменшення цих ризиків.

Цей хостинг-провайдер зберігає та підтримує резервне копіювання даних на своїх серверах протягом семи днів, надаючи вам цілий тиждень архівованих даних та забезпечуючи надійне та швидке відновлення цих резервних копій, коли це необхідно.

Ціноутворення та підтримка

Хостинг La Ceiba Net Society ціни досить низькі, але в його плани входять розширені функції, необхідні для розміщення всіх видів веб-сайтів. Він пропонує безкоштовну настройку та швидку активацію відразу після здійснення платежів. Цей хостинг-провайдер пропонує: семиденна гарантія повернення грошей, коротше, ніж 30-денна гарантія повернення грошей більшості інших постачальників. Тим не менш, це пропонує 99,99% гарантії безперервного часу.

La-Ceiba-Net-Society-огляд2

Хоча це хостинг-фірма має номер телефону підтримки, вона не вказана на її веб-сайті та відображається лише на її сторінках у соціальних мережах. З огляду на це, користувачі також можуть зв’язатися із службою підтримки цього постачальника через доступні система квитків. Постачальник не має прямого чату на своєму веб-сайті, також не вказано електронну адресу служби підтримки, незважаючи на те, що реклама на веб-сайті підтримує як чат, так і підтримку квитків. На його веб-сайті доступний лише електронний лист із продажу.

Поки постачальник стверджує, що його служба підтримки працює цілодобово, мої спроби зв’язатися з цим не принесли плодів. Що ще гірше, суспільство La Ceiba Net не створив базу знань на своєму веб-сайті, щоб користувачі могли самостійно вирішувати проблеми.

Яким чином La Ceiba Net Society підходить до змагань?

La Ceiba Net Society пропонує надійні веб-хостингові рішення, що підходять як для малих, так і великих підприємств. Крім того, хостинг-фірма вклала кошти в VPS та спеціалізовані сервери, що робить масштабування легким та простим, особливо для швидко зростаючого бізнесу в Інтернеті. Зважаючи на це, постачальник не доклав великих зусиль, щоб зробити його рішеннями щодо підтримки клієнтів легко доступними для потенційних клієнтів.

Плюси

 • Пропонуємо керовані резервні послуги
 • Дешеві, багатофункціональні хостинг-рішення
 • 99,99% гарантії бездротової роботи мережі
 • Безкоштовне налаштування та міграція

Мінуси

 • Невідповідальна команда підтримки
 • На сайті не знайдено чату чи електронної пошти підтримки

Насолоджуйтесь хостингом із повністю зайвих об’єктів La Ceiba Net Society

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me