Natro Review 2020 – це те, що здається?

Якщо ви поспішаєте і просто хочете підсумок: за ту ж ціну, що і Natro, ви можете отримати набагато кращі сервери з підтримкою 24/7 з Хостингер, так чому навіть турбувати?!


Natro надає основні спільні веб-хостинг, хостинг електронної пошти та хостинг посередників для надвисокопродуктивних VPS та спеціальних серверних рішень у Туреччині з 1999 року. Вони є одним з найбільших гравців у регіоні, а їх центральне розташування робить їх чудовим для обслуговування багатьох країн.

Особливості та простота використання

Основний цільовий ринок Natro – це клієнти, яким потрібні високоефективні спеціалізовані серверні ресурси. Само собою зрозуміло, що вони надають реєстрацію домену та сертифікати SSL. Головною їхньою особливістю, безсумнівно, є їх висококласні, оптимізовані налаштування сервера із місцями зберігання SSD та регулярними резервними копіями. Однак вони також пропонують наступне:

 • ОС Windows або Linux: Виберіть продукт, який працює на ОС Windows або Linux. Деякі плани дозволяють використовувати обидва одночасно.
 • Кілька менеджерів хостингу: Більшість планів пропонують доступ до cPanel або Plesk, тоді як торгові посередники матимуть широкий вибір хостингових менеджерів на вибір, як WHM.
 • Встановлення WordPress одним клацанням миші: Ви можете використовувати WordPress у всіх веб-планах хостингу, для WordPress = доступні конкретні плани.
 • Різні серверні продукти: Виберіть серед екологічно чистих, надзвичайно ефективних, спеціалізованих та хмарних серверів.

Натро

Загалом, досвід використання Natro був хорошим. Вам може бути дещо складно, якщо ви не володієте турецькою мовою. Однак, як тільки ви перейдете до того, що ви керуєте власним хостинговим продуктом за допомогою cPanel, Plesk чи WHM, це не повинно бути проблемою. Процес реєстрації порівняно простий з обмеженими продажами.

Ціноутворення та підтримка

Natro пропонує ряд цінових планів на продукти, які охоплюють майже будь-який тип хостингу, який вам може знадобитися, від базового спільного хостингу до приватних серверів. Вони не мають безкоштовної версії, але плани, як правило, починаються за дуже доступними цінами і пропонують гарантії повернення грошей:

 • Веб хостинг: Ці доступні спільні плани хостингу пропонують в основному необмежені ресурси. Тільки самий базовий план обмежений щодо зберігання, трафіку та електронної пошти тощо. Інші відрізняються ресурсами бази даних SQL.
 • WordPress хостинг: Якщо ви віддаєте перевагу роботі з WordPress, у вас буде чотири ярусні плани, які відрізняються кількістю сайтів, трафіку та місця на диску. Більш високі плани також мають безкоштовні сертифікати SSL.
 • Хостинг електронної комерції: Основна відмінність цього та спільного хостингу полягає в тому, що всі продукти поставляються із сертифікатами Comodo SSL та Ready Virtual POS для інтеграції з фізичним магазином.
 • Хостинг торговельних посередників: Для обліку декількох клієнтів ресурси цих планів майже необмежені, лише ресурси обмежені відповідно до вашого плану.
 • Хостинг сервера: Якщо вам потрібні інтенсивні, виділені ресурси, існує ряд варіантів хостингу серверів, які включають хмарний хостинг та екологічний хостинг.

Якщо вам потрібна підтримка клієнтів, у вас буде можливість зв’язатися електронною поштою, телефоном або в чаті. Однак, оскільки це турецька компанія, години прив’язані до офісних годин EET, і ви отримаєте найкращу послугу на турецькій мові. Часи відповідей електронною поштою в середньому становлять протягом кількох годин, що також не дуже, але непогано.

Скільки коштує Natro? Natro пропонує плани від 1 до 9 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Natro мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Natro може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від Natro тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Natro? Natro не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Natro був маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Natro підходить до змагань?

Завдяки широкому спектру спільного хостингу, хостингу WordPress та VPS / виділених серверних продуктів майже кожен може знайти продукт, який відповідає їх потребам у Natro. Їх надзвичайно швидке обладнання робить їх привабливими для великих підприємств або тих, хто потребує хмарних обчислень.

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Плюси

 • Велика різноманітність хмарних продуктів та VPS-хостинг-продуктів
 • Ряд каналів підтримки
 • Плани широкого діапазону бюджетів
 • Кілька ОС та менеджерів хостингу

Мінуси

 • В основному для турецьких клієнтів
 • Обмежені години підтримки
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me