Огляд BodHOST 2020 – це справді найкраще?

bodHOST постійно прагне створити середовище, яке постійно забезпечує чудову цінність завдяки їхній підтримці клієнтів, інноваціям та технологіям з їх бази в США, США та Індії. У бізнесі з 1999 року група обслуговує понад 35 000 клієнтів у десяти географічних місцях. Їхнє ініціативне та орієнтоване на співробітників ставлення та багато нагород підтверджують їхню увагу до задоволеності та зростання клієнтів. Їх веб-сайт лише англійською мовою.


функції bodHOST

Особливості та простота використання

bodHOST пропонує хмарний хостинг з хмарною технологією корпорації, яка зосереджена на Public Cloud, Hybrid Cloud, Private Cloud та Hyper-V Cloud. Вони також пропонують традиційні основні хостингові рішення, включаючи спільний, VPS, виділений і хостинг для реселлерів. Починаючи зі своїх спільних планів хостингу, у вас є п’ять планів cPanel і п’ять планів Windows. Вони можуть похвалитися довгим переліком функцій, зокрема:

 • Від 1 Гб до 20 Гб місця на диску
 • Пропускна здатність до 120 ГБ
 • Десь від десяти до необмежених доменів надбудови
 • 99,95% гарантії безперервного часу
 • Необмежена кількість баз даних MySQL
 • Безкоштовно шифруємо SSL з можливістю придбання приватного SSL

Вони також забезпечують автоматичні щотижневі резервні копії. Однак ви можете відновити масштаб лише до останньої резервної копії, оскільки резервні копії видаляються автоматично з бази даних кожні сім днів, коли генерується нова.

Програмісти також сподобаються безлічі програм та мов програмування, зокрема PHP, Perl, ASP.NET, CGI та Zend Optimizer. Не оминули і початківців. Кожен план cPanel поставляється з Softaculous для швидкої установки CMS і сценаріїв. Він оснащений безліччю безкоштовних плагінів та додатків, які ви можете використовувати для створення веб-сайту чи магазину електронної комерції за лічені хвилини.

Якщо ви віддаєте перевагу хостингу в хмарі, ви скористаєтеся їхнім ресурсом за запитом, який постачається з простою у користуванні консоллю управління. Лише клацанням миші ви можете динамічно налаштувати нові пусті сервери або вибрати попередньо налаштовані сервери. Крім того, ви можете створити рішення для відновлення після аварій та резервне резервне копіювання в декількох центрах обробки даних у Великобританії та США. Ще одним плюсом є те, що ви можете легко перейти до їх хмари підприємств з будь-якого з традиційних планів хостингу.

Ціноутворення та підтримка

Хмарний хостинг – це чудовий варіант, особливо якщо ви хочете платити лише за те, що ви використовуєте та закриваєте, як і коли потрібно, оскільки вони не прив’язують вас до будь-яких обмежених часом контрактів. З іншого боку, спільні плани хостингу можуть бути високими, враховуючи функції, які вони мають. Хоча план запуску bodHost недорогий, він не забезпечує багато дискового простору та пропускної здатності.

Існує безкоштовна пробна версія на хмарному хостингу, але немає жодних безкоштовних планів чи пробних версій щодо традиційного хостингу. З іншого боку, ви отримуєте 30-денну гарантію повернення грошей на всі спільні пакети, VPS та реселлерські пакети.

Американська команда підтримки доступна 24/7/365 електронною поштою, безкоштовним номером телефону та чатом у прямому ефірі на своєму веб-сайті. Вони відповідають на запити підтримки швидко і через хвилини отримують мої запити; двоє представників, з якими я зв’язувався (в різний час) були ввічливими та корисними, гарантуючи, що я задоволений послугою. Якщо ви хочете самопідтриматись, ви можете використовувати їх багату базу знань, що містить посібники та методичні посібники, що охоплюють управління веб-сайтами та серверами..

Скільки коштує bodHOST? BodHOST пропонує плани від 2 до 15 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план bodHOST я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. bodHOST може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від bodHOST тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів bodHOST? BodHOST не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що bodHOST є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як bodHOST відповідає рівню конкуренції?

bodHost пропонує велику пропозицію для більшості своїх товарів та послуг. Від традиційних хостингових пакетів до простого масштабування хмарного хостингу, їхня увага зосереджена на наданні хостингових рішень, орієнтованих на потреби клієнта та якісні показники. Незважаючи на те, що вони є багатонаціональною організацією, на їх веб-сайті є лише англійська мова, яка може створювати бар’єр для неанглійських користувачів.

Плюси

 • Рішення для хостингу сприятливі для початківців
 • Хостинг-пакети, підкріплені кількома центрами обробки даних
 • Високо чуйна підтримка клієнтів
 • 30-денна гарантія повернення грошей (традиційна) та безкоштовна пробна версія (хмара)

Мінуси

 • Спільні плани хостингу можуть бути високими
 • Доступна лише англійською мовою
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me