Огляд Eleven2 2020 – чи можете ви справді їй довіряти?

Базуючись у Лос-Анджелесі, Eleven2 надає веб-хостингові рішення з 2003 року, і вони намагаються підтримувати свою продукцію актуальною та актуальною. Хоча їх основний ринок – Північна Америка, вони мають центри обробки даних в США, Європі та Азії.


Особливості та простота використання

Незалежно від того, який план ціноутворення ви обрали, Eleven2 надає найважливіші функції:

 • 99,99% гарантії безперервного часу (100% для хмарного хостингу)
 • Резервні копії та відновлення можливостей
 • Необмежений FTP, електронна пошта, домени та бази даних

Залежно від вашого плану, ви також можете скористатися деякими з перелічених особливостей:

 • Хостинг SSD: Кожен тип хостингу постачається з додатковими SSD-планами для підвищення продуктивності
 • cPanel & WHM: Ви зможете використовувати e2Panel (заснований на надзвичайно популярному cPanel) або панель WHM для системних адміністраторів
 • WHMCS або ClientExec: Ці дві платіжні платформи безкоштовно включаються в плани реселерів
 • Повністю керований VPS: Планами VPS повністю керуються навчені фахівці

Одинадцять2

Якщо ви бачите пропозицію веб-хостингу cPanel або WHM для управління веб-хостинговим рішенням,це завжди добре, вони просто найкращі панелі управління, доступні для цієї мети, і прості у використанні, але потужні. Безкоштовна послуга передачі домену Eleven2 також означає мінімальне залучення для вас при переході з іншого хоста.

Ціноутворення та підтримка

Eleven2 надає різні плани ціноутворення, розділені за типом хостингу та кому вони найбільше підходять. Існує лише один основний план ціноутворення на категорію, але підплани, з їх різними специфікаціями та додатковими платними оновленнями, роблять речі більш гнучкими.

Такі плани веб-хостингу:

 • Спільний доступ: Типове рішення для спільного хостингу. Потім ви можете вибрати пакет залежно від обсягу пам’яті та кількості доменів, а також хостингу на SSD.
 • Реселлер: Для клієнтів, які керують сайтами для своїх клієнтів. Усі плани постачаються з необмеженими субрахунками з різним рівнем зберігання та ресурсів.
 • Віртуальний: Повністю керовані рішення VPS з додатковим вибором для оновлення пам’яті.
 • Підприємство: Ці плани оснащені преміум-обладнанням і використовують методи надмірності Raid 1 для наявності та безпеки ваших даних.

Вони безкоштовно перенесуть до 20 ваших доменів cPanel, з додатковою доменною платою, що стягується за додатковий домен. Ви також можете легко оновити плани в будь-який час, звернувшись до їх служб підтримки. Немає жодних безкоштовних планів чи пробних періодів, але всі плани мають 60-денну гарантію повернення грошей. Вони також надають ряд хмарних хостингових планів, структурованих аналогічно.

Здається, Eleven2 серйозно сприймає їх підтримку. Якщо ви замовник, у вас буде можливість 24/7 чату в режимі реального часу, і він обіцяє 20-хвилинний час відповіді. Також є телефонна лінія, яка доступна в усі години, окрім опівночі до 3 ранку за тихоокеанським часом. Вони особливо добре вирішують проблеми з обліковими записами (у вас буде дуже мало технічних проблем, використовуючи їх платформу). Персонал може допомогти вам змінити плани протягом кількох годин на день.

Скільки коштує Eleven2? Eleven2 пропонує плани від 5 до 32 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Eleven2 я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Eleven2 може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від Eleven2 тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Eleven2? Eleven2 не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Eleven2 буде невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Eleven2 підходить до змагань?

Незалежно від того, що ви продавець, власник веб-сайту чи велика компанія з потребами підприємства, ви можете знайти відповідне рішення в Eleven2. Не тільки це, але й вони забезпечують одне з більш відшліфованих та зручних для користувачів досвіду.

Eleven2 може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Плюси

 • Рішення для веб-хостингу для майже будь-яких потреб
 • Безкоштовні трансфери домену cPanel
 • Центри обробки даних, розташовані в США, Європі та Азії
 • 24/7 прямий чат та міжнародна підтримка телефону

Мінуси

 • Немає інструментів / функцій для розміщення веб-сайтів
 • Трохи дорогий
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me