Огляд GreenGeeks 2020 – Що потрібно знати

GreenGeeks розміщує понад 300 000 веб-сайтів для 35 000 клієнтів з більш ніж 150 країн. Це американська компанія, що базується в Каліфорнії, яка має глобальну робочу силу.


GreenGeeks – хостинг-провайдер, який зосереджується на … ви здогадалися … зелену енергію. За даними веб-сайту, це “провідний екологічно чистий провайдер веб-хостингу”, і він віддає в три рази більше енергії, яку споживає, у вигляді поновлюваної енергії.

Хостинг працює за допомогою багатьох світових центрів обробки даних, розташованих у Фініку, Чикаго, Торонто, Монреалі та Амстердамі. Незважаючи на глобальну присутність компанії, веб-сайт доступний лише англійською мовою.

greengeeks-огляд1

Поряд із сильними екологічними претензіями, компанія бере на себе 99,9% часу роботи та 100% задоволення клієнтів, ціни починаються з 1,95 дол. на місяць. Це дуже вражає, але це не обов’язково означає, що він ідеальний господар для всіх.

Чи розроблений GreenGeeks виключно для вундеркіндів, чи він підходить новачкам? Давайте глибше подивимось і побачимо.

Наприкінці цього огляду ми переглянемо питання такі дані, як тривалість роботи, продуктивність та досвід підтримки клієнтів, і виявив, що (чи ні) GreenGeeks підходить саме вам.

Готові? Ходімо.

Більше, ніж просто зелені облікові дані?

GreenGeeks – це всеосяжна компанія, що займає розміщення веб-сайтів, яка пропонує всі основні функції, які ви очікуєте – такі як підтримка SSL, автоматичне резервне копіювання, захист від спаму та безкоштовний CDN. У плани навіть входить: безкоштовний інструмент для створення веб-сайтів та безкоштовна міграція веб-сайтів якщо ви переходите від іншого хоста.

Все це може здатися не таким особливим, але тепер давайте подивимося на більш унікальні функції з доданою вартістю.

greengeeks-риси1

Особливості підвищення продуктивності

Плани хостингу GreenGeeks включають в себе вибір функцій та інструментів для оптимізації швидкості завантаження сторінки та підвищення продуктивності. Наприклад, є накопичувач SSD (для швидкості читання / запису диска до десяти разів швидше), Конфігурація RAID 10 (для зменшення втрат даних) та PowerCacher (внутрішня технологія кешування для забезпечення швидкої доставки вашого веб-сайту).

greengeeks-особливості2

Інструменти для розробників

GreenGeeks робить непогану роботу по обслуговуванню як початківців, так і розробників. Що ж, давши назву GreenGeeks, ви цього очікували.

Так само, як підтримка PHP до версії 7.1, є звичайні функції бази даних, такі як FTP-доступ та MySQL.

Крім того, ви отримуєте доступ до SSH та SFTP для безпечного завантаження файлів, і якщо ви шукаєте передові мови сценаріїв, там підтримуються останні версії Perl та Python. Також для розробників ви отримуєте доступ до Git, WP-Cli, Drush тощо.

greengeeks-риси3

Мережа доставки вмісту Cloudflare (CDN)

Це не сама незвичайна особливість, але ще одна добавка вартості, яка часто не входить безкоштовно, – це Cloudflare CDN. Це означає, що ваш веб-сайт буде швидко обслуговуватися з будь-якого місця по всьому світу, що зробить його швидше завантаженням. Він також буде захищений від DDoS-атак.

Особливості безпеки

Всі плани поставляються з безкоштовно Давайте шифруємо сертифікат SSL. Крім того, ви можете придбати преміальний SSL GlobalSign Wildcard. Більше того, технологія, що базується на контейнерах, означає, що ваші дані є ізольованими і на них не впливатиме, якщо у вас є асоціальні сусіди, які відчувають максимум трафіку або, що ще гірше, зловмисний трафік.
GreenGeeks орієнтований на початківців та власників невеликих веб-сайтів. З одного боку, це означає, що трохи не вистачає складних або преміальних функцій. З іншого боку, це означає, що це простий у користуванні і простий в управлінні.

Нічні автоматичні резервні копії

Помилки можуть і траплятися. Апаратне забезпечення може вийти з ладу або дані можуть бути випадково видалені. У випадку, якщо це трапиться з вами, з GreenGeeks ви можете це заспокоїти ваші дані створюються резервними копіями щоночі. Вам не доведеться платити за цю послугу (на відміну від інших хостів), і вона включена у кожен план.

cPanel і Softaculous

Якщо ви власник веб-сайту для початківців, познайомтеся з новими найкращими друзями; cPanel і Softaculous.

З зручного cPanel, ви можете отримати доступ до інсталятора Softaculous одним клацанням миші, який включає в себе a премійна пропозиція 250 програм. Це простий у використанні і за допомогою декількох клацань миші ви можете встановити популярні CMS, такі як WordPress, Joomla! Та Drupal.

Хоча для звикання може знадобитися кілька хвилин, повірте, ця настройка заощадить ваш час у довгостроковій перспективі.

Автоматичні оновлення WordPress

Плани WordPress поставляються з автоматичними оновленнями WordPress. Це означає, що ваше Веб-сайт WordPress автоматично буде оновлений до останньої версії і ваша установка WordPress буде захищена останніми оновленнями безпеки. Більше немає оновлень вручну, woohoo!

greengeeks-простота у використанні1

Створення акаунта

Однією з речей, які я перевірив для цього огляду, був процес створення облікового запису GreenGeek. Я підписався на $ 1,95 і мій обліковий запис було налаштовано просто і просто, зайнявши всього кілька хвилин. Будь-які питання впродовж процесу були негайно вирішені корисним агентом чату. Про мій повний досвід ви можете прочитати тут.

Підключення домену та встановлення WordPress

GreenGeeks – відмінний вибір для нових власників веб-сайтів, багато в чому завдяки простому адміністратору та панелі управління, що дозволяє встановити WordPress за пару кліків. Якщо в будь-який момент у вас виникають сумніви, про які ви можете прочитати тут, дуже просто звернутися до довідкових документів або перейти до прямого чату з агентом.

Ефективність + від GreenGeeks

GreenGeeks має 99,9% гарантії безперервного часу. Мені довелося підтвердити це сервісною службою, оскільки це не є явним в умовах та умовах, але у випадку надмірного простою через помилку сервера, на ваш рахунок буде застосовано кредит.

Під час дослідження в Інтернеті я не міг знайти жодних негативних вражень від клієнтів, що стосуються продуктивності та безперервної роботи GreenGeeks. Відчуття клієнтів виглядають позитивними, і відгуки третьої сторони наводять середній час роботи набагато вище 99,9%.

Я не хотів просто брати за це слово інших людей, тому я також провів власний тест завантаження сторінки Sucuri. Результати були хорошими, із загальною оцінкою продуктивності A+. Переважна більшість локацій мали час завантаження сторінки менше півсекунди, лише Нью-Йорк зайняв більше часу.

greengeeks-вистава1
Існує безліч способів зв’язатися із обслуговуванням клієнтів. Ви можете зв’язатись із командою за допомогою прямого чату 24/7 (компанія обіцяє миттєвий час відповіді). Ви можете зателефонувати на телефон довідки з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 12:00 за EST та з суботи на неділю з 9:00 до 20:00 EST. Також є електронний лист, але він доступний лише для існуючих клієнтів.

Якщо ви хочете вирішити свою проблему самостійно, є значна база знань, а також навчальні посібники із сотень корисних тем. В цілому рівень підтримки як особисто, так і в Інтернеті є хорошим.

Чат в прямому ефірі

Протягом процесу налаштування я кілька разів стрибав у прямому чаті, іноді задаючи питання про функції, а інший раз запитуючи підтримку. Кожного разу агент підхоплював миттєво і відповідав на моє запитання повністю. Людина, з якою я говорив, завжди була корисною, ввічливою та добре обізнаною. Я не можу скаржитися на послугу жодним чином.

greengeeks-підтримка1

Квиток

У мене виникли проблеми, коли я намагався встановити безкоштовний Cloudflare CDN. Коли я стрибнув у чаті наживо, щоб отримати допомогу, агент відкрив мені підтримку. Мені рекомендували чекати, коли проблема буде вирішена, і мій квиток потім буде оновлений.

Вірна їх слову, через пару годин проблему було вирішено, і мені надійшло повідомлення по електронній пошті. Ще одна виграш для GreenGeeks.

greengeeks-підтримка2

Facebook

Я хотів перевірити, чи можу я отримати підтримку через канали соціальних медіа, хоча вони не були вказані як офіційні методи отримання підтримки.

Я задав основне запитання (“Які години роботи з вашої підтримки?”) Та незабаром після отримання ввічливої ​​відповіді, хоча він не відповів на моє запитання. Натомість він порадив мені зв’язатися із службою підтримки, використовуючи чат у прямому ефірі, що було добре зі мною, враховуючи рівень підтримки, який я отримував раніше.

greengeeks-підтримка3
Спочатку ціни на GreenGeek здаються дешевими, починаючи з $ 1,95 на місяць. Однак, коли ви заглибитесь у процес оформлення каси, ситуація стає набагато менш позитивною. Щоб скористатися дешевими цінами, які рекламуються, вам потрібно зареєструватися на трирічний термін. Хоча це моє домашнє тварина, господарі звичні показувати ціни таким чином.

Ви можете придбати одномісячний, однорічний, дворічний або трирічний термін, але ви дійсно стимулюєтесь купувати більш тривалі терміни. Наприклад, щомісячний план нараховує плату за налаштування, і вам потрібно заплатити за доменне ім’я, хоча все, що перевищує рік, включає безкоштовну реєстрацію домену, і плата за налаштування відмовляється.

Ви можете платити лише головною кредитною карткою, що може бути проблемою для деяких людей. Є 30-денна гарантія повернення грошей на всі плани, що дозволяє якось протистояти тому, що вам потрібно зареєструватися протягом трьох років, щоб отримати найкращі ціни.

Скільки коштує GreenGeeks? GreenGeeks пропонує плани від $ 1,95 на місяць. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план GreenGeeks я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. GreenGeeks може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від GreenGeeks тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів GreenGeeks? GreenGeeks не належить до числа наших головних веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що GreenGeeks був невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Скасування & Повернення коштів

Якщо ви вирішили скасувати свій обліковий запис, це легко зробити через онлайн-форму для скасування. Якщо вам потрібно буде подати запит на повернення коштів, вам доведеться подати квиток. Це не важко, і це можна зробити повністю за допомогою панелі приладів. Читайте про мій досвід скасування повністю.

Як GreenGeeks відповідає рівню конкуренції?

GreenGeeks – це чудовий вибір, якщо ви шукаєте початківця, зручного для користування хоста, плюс бонус за кілька серйозних зелених даних.

У планах – преміальні версії програмного забезпечення для початківців, що є ще одним приємним бонусом.

Ціноутворення трохи вводить в оману, і гарантія тривалості не є надто явною, але це основні мінуси. Мені здається, що обслуговування клієнтів відмінне.

GreenGeeks може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me