Огляд хостингу ZOOM 2020 – це завищена?

ЗООМ ХостингЗООМ Хостинг – це добре, але штраф недостатньо добре. Хоча ZOOM хостинг – це гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


ZOOM хостинг пропонує послуги з розміщення веб-сайтів на Філіппінах і за його межами з 2009 року. Хоча вони спеціалізуються на обслуговуванні малого та середнього бізнесу, їм, здається, не вистачає багатьох розширених функцій, які потрібні деяким веб-сайтам. Персональні веб-сайти для малого бізнесу для цієї платформи будуть добре, але якщо вам потрібна розширена підтримка розробників, вам потрібно буде шукати в іншому місці.

Особливості та простота використання

ZOOM хостинг пропонує: основний набір функцій для їх спільного хостингу, і це лише про це. Їх плани включають:

 • Багато пропускної здатності
 • Вишуканий автоінсталятор
 • Підтримує п’ять і більше доменів
 • Віддалене резервне копіювання на більшості планів
 • Підтримує phpMyAdmin
 • Анти-спам MagicSpam
 • Побудовник веб-сайтів SiteHaven

Поза пропозицією підтримки phpMyAdmin та пропонуванням анти-спаму MagicSpam, вони не пропонують особливих функцій із доданою вартістю. Вони навіть не надають безкоштовні сертифікати SSL або безкоштовні домени у своїх планах.

Тепер, якщо ви шукаєте базовий веб-сайт або починаєте шукати простий у користуванні хост веб-сайту, це ви можете розглянути. Вони пропонують простий у використанні розробник веб-сайтів SiteHaven разом із Softaculous автоінсталятором із сотнями програм, включаючи WordPress, Joomla, Drupal, Coppermine, Zen Cart та багато іншого. В іншому випадку ви можете використовувати cPanel для завантаження файлів та створення свого веб-сайту.

Ціноутворення та підтримка

ZOOM хостинг пропонує безліч варіантів спільного хостингу. Найпопулярніші їх плани – це плани бізнес-хмари. Вони пропонують перелічені вище функції із масштабованими параметрами, як описано нижче:

Cloud-MiniCloud-BasicCloud-ProCloud-Biz
Зберігання1 Гб5 Гб15 Гб25 Гб
Пропускна здатність10 Гб50 Гб90 Гб180 Гб
Облікові записи електронної пошти51030Необмежений
Бази даних MySQL51030Необмежений
Субдомени51030Необмежений
Домени Аддона5710Необмежений
ОЗП128 Мб256 Мб512 Мб1024 Мб

Cloud-Mini та Cloud-Basic є достатніми для одиночних доменів, але вони дещо легкі для зберігання. Cloud-Pro та Cloud-Biz – це найкращі варіанти, але я хотів би бачити більше пам’яті у Cloud-Biz.

Звичайно, якщо ви хочете необмеженого обсягу пам’яті та пропускної спроможності, ви можете вибрати їхні необмежені плани хмарного хостингу. Однак ці пропонують деякі суворі обмеження, про які слід пам’ятати. Зокрема, плани підтримують лише одну-п’ять баз даних MySQL, а оперативної пам’яті в планах бракує. Зважаючи на це, я не рекомендую навіть розглядати їхні необмежені плани.

Натомість, ознайомтеся з їхніми планами хостингу Enterprise Cloud. Хоча трохи дорожче, вони пропонують кращі функції. Ось швидка розбивка:

КорпПорталEcommЗбільшити
Зберігання30 Гб60 Гб80 Гб100 Гб
Пропускна здатність300 Гб600 Гб800 Гб1 ТБ
Облікові записи електронної поштиНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Бази даних SQLНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
СубдомениНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Домени АддонаНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
ОЗП1,5 Гб2 Гб2,5 Гб3 Гб

Це набагато кращі плани, і ідеально підходить для веб-сайтів підприємств, які потребують широкої підтримки баз даних.

ЗООМ Хостинг Плани Business Cloud та Unlimited Cloud трохи дешевші, ніж аналогічні пропозиції від середньої компанії, що займається веб-хостингом Я б навіть не турбувався з Unlimited Cloud через обмеження у планах. The Плани Enterprise Cloud є ціннішими, але ви також отримуєте бізнес-хостинг. У порівнянні з іншими хостами, такими як Shopify, Weebly і Wix, ціна або на рівні, або трохи вище.

Щодо підтримки, ZOOM хостинг пропонує середню підтримку в кращому випадку. Вони надають лише підтримку телефонної форми, квитків та онлайн-контактну форму. Вони не пропонують підтримки в чаті. Їх база знань також дещо середня порівняно з іншими господарями.

Скільки коштує ZOOM хостинг? ZOOM хостинг пропонує плани від 1 до 100 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план хостингу ZOOM мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. ZOOM хостинг може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом з ZOOM хостингу тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів ZOOM хостингу? ZOOM хостинг не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що ZOOM хостинг був невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Яким чином ZOOM хостинг відповідає конкуренції?

ZOOM хостинг підходить для більшості веб-сайтів, яким не потрібна розширена підтримка розробників, таких як Python або Ruby. Однак тримайтеся подалі від планів “Безлімітний”, оскільки вони мають обмеження порівняно з планами бізнесу та підприємств.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Вишуканий автоінсталятор
 • Підтримує п’ять і більше доменів
 • Підтримує phpMyAdmin
 • Включає безкоштовний розробник веб-сайтів SiteHaven

Мінуси

 • Безлімітні плани обмежені в оперативній пам’яті та базах даних
 • Відсутність передових функцій розробника
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me