Огляд HostMantis 2020 – це справді найкраще?

hostmantis mainHostMantis – це невелика хостингова компанія, яка просто не відповідає великим брендам Хостингер. Більші хостингові компанії просто пропонують вищу ціну за аналогічну конфігурацію.


HostMantis раніше був відомий як Plexihost, але він змінив свою назву / брендинг на теперішню назву в 2010 році. Цей хостинг-провайдер базується в Лівонії, штат Мічиган, і його проста місія – зробити надійний хостинг доступним для мас. Він надає різноманітні дешеві плани спільного використання та VPS-хостингу, гарантуючи повернення грошей та гарантії безперервного часу з центрів обробки даних, розташованих у Північній Америці, Європі та Азії.

HostMantis працює на своєму веб-сайті англійською мовою.

Особливості та простота використання

хостмантіс-подвиг

HostMantis надає все необхідне для успішного хостингу Linux або Windows, включаючи:

 • 99,9% гарантії тривалості роботи
 • Реєстрація домену (немає вільних доменів)
 • Багатодоменний хостинг з необмеженою кількістю субдоменів та доменів Addon
 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • Хостинг електронної пошти з необмеженими обліковими записами
 • До 100 ГБ пам’яті SSD
 • Необмежена передача даних з усіма планами

Хоча HostMantis пропонує і те, і інше Параметри Linux та Windows для всіх своїх спільних хостинг-пакетів, то Хостинг Windows доступний не у всіх центрах обробки даних.  Також Linux сервери є оптимізований з такими функціями LiteSpeed, LSCache, і CloudLinux. Що стосується панелей управління, то ви отримуєте cPanel з планами Linux і Плеск з планами Windows.

Хоча резервне копіювання не робиться автоматично, всі плани поставляються з JetBackup інструмент, який дозволяє легко планувати власні резервні копії. Ви також отримаєте всі основи успішного веб-хостингу, включаючи реєстрацію домену, веб-пошту, сертифікат SSL і навіть преміум-безпеку, купуючи SiteLock або СпамЕксперти як доповнення. Жоден із планів не обмежує кількість доменів, баз даних або облікових записів FTP.

Усі сім центрів обробки даних по всьому світу використовують новітні технології Intel і накопичувач SSD для підвищення продуктивності. 

Ціноутворення та підтримка

ХостМантіс

Що стосується хостингових пакетів та цін, HostMantis зберігає речі простий і доступний з чотири загальні плани хостингу початкового рівня і чотири підприємства поділилися планами хостингу. Останні плани коштують трохи дорожче, але надають доступ до виділених ресурсів процесора та оперативної пам’яті для ваших більш інтенсивних потреб у хостінгу. Хоча HostMantis пропонує менше місця, ніж більшість інших хостів, його необмежена пропускна здатність на всіх пакетах робить його ціни супердоступними.

HostMantis також пропонує чотири плани реселерів з Linux та трохи дорожчими параметрами Windows.

Завдяки планам хостингу, ви отримуєте cPanel ліцензія безкоштовно, ан SSL сертифікат безкоштовно,  і один рік управління DNS безкоштовно, але ти повинен купуйте свій домен окремо. Існує деякі продажі на касі, як от СпамЕксперти, SiteLock, і Ліцензії WHMCS для торгових посередників. Хороша новина полягає в тому, що жодна з цих додаткових даних не обрана за замовчуванням.

Ви можете обирати між місячними та дворічними циклами виставлення рахунків, за допомогою знижка до 40% на щорічну виставлення рахунків, що є зобов’язанням, яке може вам подобатися, тому що всі пакунки постачаються з 30-денна гарантія повернення грошей це дає вам трохи часу, щоб передумати. 

Господар Мантій 24/7 команда підтримки з вами можна зв’язатися лише через систему квитків, яка, очевидно, не є такою ж корисною, як чат або підтримка по телефону. Однак кілька разів я пробував, маю отримано відповіді на мої електронні листи менше години (навіть у вихідні дні).

Для самопідтримки ви знайдете досить ґрунтовна база знань що охоплює понад 100 тем, плюс додаткова документація і покрокові посібники.

Скільки коштує HostMantis? HostMantis пропонує плани від 2 до 9 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план HostMantis мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. HostMantis може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від HostMantis тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів HostMantis? HostMantis не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що HostMantis був маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як HostMantis підходить до змагань?

Я не можу придумати багатьох більш доступних господарів США, і цей не дозволяє низьким цінам заважати його здатності пропонувати якісний хостинг, підкріплений хорошими гарантіями. Однак HostMantis дуже відстає від пакета, коли йдеться про підтримку (хоча і не на багато).

Хоча пакети хостингу можуть бути недостатньо великими для найвибагливіших підприємств, вони повинні бути цілком адекватними для вашого персонального чи ділового веб-сайту.

HostMantis може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Плюси

 • Дуже доступний хостинг
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • 99,9% гарантії тривалості роботи
 • Сім глобальних центрів обробки даних

Мінуси

 • Немає виділених серверів або хмарного хостингу
 • Немає прямого чату чи підтримки по телефону
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me