Огляд ISPserver 2020 – Що кажуть користувачі?

ISPserver пропонує недорогі плани спільного хостингу, VPS та надійні спеціалізовані сервери з повним захистом від DDoS-атаки на додаток до реєстрації доменних імен та додаткових послуг, таких як зберігання резервних копій та моніторинг веб-сайтів за розумними цінами. Їх веб-сайт доступний російською та англійською мовами.


ISPserver

Особливості та простота використання

Підходить для невеликих веб-сайтів та особистих блогів, їх спільні плани хостингу приходьте з вашим вибором cPanel або їх внутрішня панель управління ISPmanager 5 Lite окрім ряду функцій та зручних інструментів. Ви можете обрати один із трьох повністю керованих планів із резервними копіями на два тижні та захистом DDoS для своїх веб-сайтів та веб-додатків.

Кожна з функцій спільного розміщення хостингових послуг ISPserver Зберігання SSD. Їх план початкового рівня, оприлюднений Спочатку, поставляється з кришкою один розміщений домен, безкоштовна реєстрація домену .ru або .rf (з придбанням річного плану), п’ять баз даних, і SSD-накопичувач 10 Гб. Це легко підтримує блог або веб-сайт із здоровою кількістю мультимедіа та веб-трафіку, не кажучи вже про те, що кількість дискового простору, який вони пропонують, становить вище середнього на ринку для цього цінового діапазону.

Їх найдорожчий загальний план хостингу, Третя, приймає вас до 30 розміщених доменів, 50 баз даних та 50 Гб місця на диску. Це досить добре для підтримки декількох одночасних потоків відео та аудіо. Оформляючи замовлення на хостинг-пакет, ви можете включити будь-яку з наступних послуг з доданою вартістю:

 • Преміальні SSL сертифікати
 • Доменні імена в різних країнах
 • IP4 адреси
 • Передача веб-сайтів
 • Повний захист DDoS від шкідливих атак
 • Активний моніторинг та догляд за серверами
 • Регулярне резервне зберігання

Також надає ISPserver Віртуальні приватні сервери SSD з панеллю управління ISPmanager 5. Їх плани VPS хороші для середнього та великого бізнесу в Інтернеті, який потребує виділених ресурсів для своїх поштових серверів, корпоративного програмного забезпечення або орієнтованих веб-проектів. Завдяки їх хостингу на VPS ви отримуєте чотири готових плани: Проект VPS, Запуск VPS, VPS Розвивати, і VPS-Business з одним-чотирма ядрами, 1–8 ГБ оперативної пам’яті та накопичувачем жорсткого диска 50-200 ГБ. Під час оформлення замовлення ви можете вказати швидкість та безпеку підключення, яке ви хочете, починаючи від 100 Мбіт / с необмежений трафік до 20 Мбіт / с на захищеному від DDoS каналі.

Якщо попередні конфігурації не відповідають вашим вимогам VPS, ви можете налаштувати свій віртуальний сервер відповідно до потрібного обсягу оперативної пам’яті, розміру диска, основних процесорів та мережевого каналу. Інженери мережі завжди в режимі очікування, щоб допомогти вам у встановленні та налаштуванні сервера.

Крім спільного хостингу та VPS, ви також можете замовити повністю керовані сервери з голого металу для веб-сайтів електронної комерції в Інтернеті. Вони пропонують два місця – Росія та Німеччина – і максимальну конфігурацію 64 ГБ оперативної пам’яті, 36 ядер процесора та 2 ТБ пам’яті NVMe SSD. Завдяки модулям TurboBoost та виправлення помилок їхні процесори Intel можуть виконувати безліч завдань з приголомшливою швидкістю, не збільшуючи бюджет..

Загалом їхній веб-сайт є чистий, зручний для мобільних пристроїв та простий у навігації. Мені подобається те, що вони мають дві версії, англійську та російську. Немає розпродажів і дратівливих спливаючих вікон. Ви можете легко порівняти плани та оформити замовлення зі сторінки обслуговування. Настройка також швидка: ваш рахунок стає активним з моменту оплати вашого пакета.

Ціноутворення та підтримка

Ціни ISPserver є одними з найдешевших, які я бачив досі. У них є ряд недорогих хостингових планів, які ви можете замовити та оплатити через PayPal, кредитну карту, банківський переказ та Яндекс.Деньги. На сторінці замовлення ви можете додати IPv4 та домени (обидва – необов’язково) та вибрати бажаний платіжний цикл, перш ніж вийти з нього. Ви можете вибрати щомісячні, квартальні, піврічні та річні плани. Вони дадуть вам 20% знижка та бонус .ru або .рф. якщо ви підписуєтесь на один рік. Я закликаю вас зареєструватися на їх 7-денна безкоштовна пробна версія просто відчути їх хостинг.

ISPserver забезпечує швидка та професійна технічна підтримка російською та англійською мовами. Доступно цілодобово, вони вирішують понад 70% проблем із хостингом або з обліковими записами протягом 15 хвилин. Ви можете зателефонувати їм від 8:00 до 17:00 (UTC + 8), надіслати їм електронне повідомлення або поспілкуватися з операторами в реальному часі, коли вам потрібна допомога з міграцією веб-сайтів, налаштуванням сервера, встановленням програмного забезпечення або усуненням неполадок. Коли ви дивитесь на землю, вони також регулярно контролюють сервери, щоб переконатися, що вони відповідають очікуваному рівню продуктивності.

Як ISPserver відповідає конкуренції?

Завдяки підтримці як англійських, так і російськомовних клієнтів, ISPserver – це хороший вибір для тих, хто шукає спільний хостинг або керовані спеціалізовані сервери з повним захистом DDoS..

Плюси

 • 99,9% тривалості безперебійного використання
 • SSD корпоративного класу
 • Безкоштовно шифруємо SSL-сертифікат
 • Безкоштовна 7-денна пробна версія

Мінуси

 • Сильна орієнтація на російських клієнтів
 • Не повний SSD на хостингу VPS
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me