Огляд мережевих служб Bitstop 2020 – це завищена?

Bitstop Network Services – філіппінський провайдер веб-хостингу, який застосовує дещо інший підхід до хостингу, ніж більшість інших у цій галузі: вони розглядають своїх клієнтів як партнерів. Таким чином, вони зосереджуються на тих речах, які допомогли б їм досягти успіху, по суті ставши вигодою від їхнього успіху. Веб-сайт Bitstop Network Services доступний лише англійською мовою.


Мережеві послуги Bitstop

Особливості та простота використання

Мережеві послуги Bitstop складаються з надійної багатозв’язковість декількох носіїв, зробивши їх постачальником хостингу з однією з найбільш взаємопов’язаних мереж на Філіппінах. Деякі стандартні функції, які ви знайдете в більшості їх хостинг-рішень, це:

 • Інтернет-менеджер файлів
 • Автоматично відповідати & переадресація електронних відпусток
 • Анти-спам & антивірусний захист
 • Аналоговий аналізатор веб / FTP

До інших важливих особливостей планів хостингу належать:

 • Щотижня резервного копіювання сервера – Bitstop Network Services розробив на своїй хостинговій платформі автоматичні щотижневі резервні копії, які гарантують, що ваш веб-сайт має нещодавню точку відновлення у випадку катастрофи.
 • Реєстрація DNS – Bitstop Network Services безкоштовно опікується реєстрацією DNS своїх клієнтів.
 • Розмістіть власні сервери – Для компаній, які працюють з високооб’ємними, складними веб-сайтами, Bitstop Network Services пропонує пакети для розміщення серверів. Ця домовленість пропонує клієнтам проактивні рішення для управління сервером за доступними цінами.
 • NET технологія – Bitstop Network Services включає цю технологію у свої хостингові плани, щоб допомогти людям та компаніям легко створювати динамічні та потужні веб-програми. Використовуючи керування сервером ASP.NET, ви можете створювати чудові веб-сторінки з меншим кодом порівняно з використанням таких технологій, як JSP і PHP.

Як не дивно, мережеві служби Bitstop, як видається, перерахували всі свої сторінки під макетом у стилі блогу, що не тільки досить важко читати, але також отримує досить багато випадкових коментарів від своїх користувачів. Є також непростий спосіб придбання хостинг-планів безпосередньо на їхньому веб-сайті: вам доведеться надішліть їм електронні листи для пропозицій, навіть якщо вони перераховують ціни на всі пакунки на своєму веб-сайті. Все це додає відчуття, що Bitstop Network Services не є дуже добре зарекомендованим або надійним хостинговим постачальником, хоча вони мають офіційну адресу компанії та контактну інформацію.

Ціноутворення та підтримка

Порівняно з провідними філіппінськими веб-хостинговими послугами, рішення веб-хостингу Bitstop Network Services коштують за високий спектр, особливо враховуючи прискіпливе розподілення місця та пропускну здатність. Наприклад, Linux Platinum, їх найдосконаліший план спільного хостингу, дає вам лише вас 3 Гб місця та 12 Гб щомісячної пропускної здатності приблизно в три рази перевищує швидкість подібних пропозицій від конкурентів. Вони також стягують плату за одноразову установку, яка відмовляється від більшості інших хостинг-провайдерів.

Більше того, громіздкий макет веб-сайту у стилі блогу та відсутність унікальних функцій у їхніх пакунках підривають їх надійність. У постачальника хостингу є немає гарантії повернення грошей, жодних безкоштовних хостинг-планів та безкоштовних пробних періодів для будь-якого з їх хостинг-планів.

Служби Bitstop Network надали два способи звернення до своєї служби підтримки, а саме: електронна пошта, телефон та чат в прямому ефірі. Компанія стверджує, що їх служба підтримки доступна, щоб допомогти своїм клієнтам цілодобово, 7 днів на тиждень, цілий рік. Однак мій досвід роботи з компанією говорить про інше. По-перше, веб-сайт Bitstop Network Services може бути дуже заплутаним, і для того, щоб навіть знайти посилання підтримки, потрібно трохи часу. Перелічено понад десяток телефонних номерів, тому багато користувачів можуть бути ретельно заплутані щодо того, до якого з них можна звернутися. По-друге, це не так типовий дизайн веб-сайту може представляти завдання користувачам, які шукають технічну документацію, щоб допомогти у вирішенні будь-яких проблем. Більше того, я спробував натиснути на надане посилання в прямому чаті. Здавалося, це неактивне і загальне посилання в прямому чаті, яке перевело мене на веб-сайт постачальника програм прямого чату. Загалом, якщо веб-сайт та відповідні послуги не зазнають капітального ремонту, будь-який користувач, який вважає цього провайдера веб-хостингу, повинен робити обережно.

Яким чином мережеві послуги Bitstop відповідають конкурентоспроможним?

Мережеві послуги Bitstop – це провайдер веб-хостингу базується на Філіппінах. Вони стверджують, що вклали значні ресурси в допомогу приватним особам та підприємствам керувати та керувати високоефективними веб-сайтами за зручними для кишені тарифами, але їх веб-сайт та служби підтримки клієнтів пропонують неорганізований та ледве надійний постачальник.

Плюси

 • Гарна підтримка клієнтів, як тільки ви їх досягнете
 • Щотижня резервного копіювання сервера для відновлення після аварій
 • Складається з мережі кількох носіїв
 • Широкий спектр послуг, доступних для вашої зручності

Мінуси

 • Веб-сайт недостатньо зручний для користувачів
 • Ніякої гарантії повернення грошей
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me