Огляд WinsHosting 2020 – це справді найкраще?

WinsHostingWinsHosting – це хостинг-компанія, що базується в Пакистані, в Лахорі, яка з 2003 року надає широкий спектр високоякісних хостингових продуктів. Зараз їх вражаюча пропозиція включає широкий спектр спільного веб-хостингу, VPS хостинг, спеціалізований сервер і хостинг-пакети для торговельних посередників, а також Специфічні для CMS варіанти та масив інших професійних послуг, пов’язаних із хостингом. Їх охоплення охоплює індійський субконтинент із спорудами аж до Нідерландів. Їх головна мова роботи – англійська.


Особливості та простота використання

Існує небагато пакистанських хостинг-провайдерів, які можуть похвалитися таким повним каталогом продуктів, а також такими багатими функціями пропозиціями:

 • 99,9% гарантії безперервного часу для спільного хостингу та 99,99% для виділених серверів
 • 100% мережевої та бездротової доступності SLA для виділених серверів
 • Резервні копії живлення, доступні для пакетів VPS
 • Безкоштовна реєстрація домену
 • Домени для надбудови, доступні для планів вищого рівня
 • Безкоштовні сертифікати SSL з планами WordPress; доступні для придбання преміальні серти
 • Автомонтажники
 • Веб-сайт

Їх спільні хостингові продукти мають майже занадто багато функцій для покриття. Вони в основному підтримують будь-яку мову сценаріїв від PHP до ASP.NET. Пакети живлення, Fantastico та Softaculous доступні як автоінсталятори, а WinsHosting навіть включив розробник веб-сайтів у всі свої спільні хостинг-пакети. Ви також отримаєте доступ до сервера електронної пошти з великою кількістю функцій, таких як фільтрація спаму, підтримка POP3 / IMAP та ряд додатків, як RoundCube або Squirrelmail. Специфічний для CMS хостинг доступний з цілим списком платформ, таких як WordPress, Joomla, Drupal тощо, для рішення перед налаштуванням.

Їх плани VPS настільки ж багатофункціональні. Вони поставляються з KVM або OpenVZ віртуалізація для Windows і Linux хостингу відповідно. Клієнти отримують доступ до підтримки IPv4 та IPv6, безпеки вхідних програм та моніторингу серверів, а також напівкерованих сервісів. Захист DDoS також надається безкоштовно.

Практично з усіма хостинг-пакетами ви отримуєте повний адміністративний та кореневий доступ. Чудова річ у WinsHosting – це те, що при такій різноманітності та стільки варіантів ціноутворення ви можете отримати майже все саме те, що вам потрібно – вам не доведеться платити за ресурси, які ви не будете використовувати. Крім того, вони надають зручні для початківців варіанти зі своїм хостингом, характерним для CMS.

Ціноутворення та підтримка

WinsHosting пропонує чотири спільних хостинг-пакети з річними або дворічними періодами виставлення рахунків, але нічого коротшого. На жаль, ви не отримуєте знижку на довший варіант. Ви можете вибрати план з доменом або без нього. Однак ви заощадите на домені, оскільки це коштуватиме лише від 4 до 8 доларів додатково. Ціна включає ліцензію cPanel та досить великі ресурси. Це ж стосується хостингу для WordPress, але всі ці пакети включають домен у ціну. Ви також не будете платити додатково, якщо збираєтесь для опції Windows.

Всі їх ціни дуже низькі за мірками міжнародного ринку. Однак ви заплатите трохи більше, якщо оплатите рахунки в доларах, ніж в рупіях.

Лише продукти спільного розміщення хостингів WinsHosting підкріплені 30-денною політикою повернення коштів. Однак вам потрібно надати хороше обґрунтування скасування та повернення коштів.

WinsHosting пропонує цілодобову підтримку всіх своїх продуктів. Ви також можете додати преміальну підтримку до своїх спеціальних планів сервера. Напівкеровані послуги отримують безкоштовно зі своїми планами VPS. Ви можете зв’язатися із службою підтримки через пакистанські телефонні лінії, електронну пошту чи квитки. Однак для більшості запитів ви будете відкладені до системи квитків, якщо для вирішення потрібно буде багато часу. На жаль, їхня база знань поки що повністю порожня.

Як WinsHosting підходить до змагань?

Важко сперечатися проти WinsHosting, як, мабуть, одного з найкращих хостингових постачальників співвідношення ціни та якості в Пакистані. Якість їх інфраструктури, велика кількість пропонованих ресурсів та безліч можливостей роблять їх майже неможливим перемогти.

Плюси

 • Сервери в Пакистані та Нідерландах
 • Відмінна різноманітність пакетів та цін
 • Прекрасна підтримка з цілодобовою доступністю на декількох каналах
 • 99,99% гарантії безперервного часу для виділених серверів

Мінуси

 • Гарантія повернення грошей – це “не задаються питання”
 • Немає ресурсів самодопомоги
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me