VirtualBox Review 2020 – це справді найкраще?

Заснований у 2011 році, Virtualbox – це бутикова компанія, що займається веб-хостингом що також пропонує хмарні рішення для зберігання даних та спеціалізовані сервери за зручними для кишені тарифами.


Особливості та простота використання

Virtualbox пропонує хороші пропозиції хостинг пакетів з різними можливостями. Хостинг для початківців працює на серверах Windows 2008 з двоядерними процесорами Xeon Quad Core. Маючи 16 ГБ – 32 ГБ оперативної пам’яті та дисковий масив RAID 10, ви отримуєте сервер, здатний обробляти значне навантаження. Усі їх хостинг-пакети підтримують новітні мови сценаріїв, такі як ASP.NET 4, PHP 5+ та MVC. Маючи повну підтримку MySQL 5.5, ви можете швидко створювати сайти, керовані базами даних.

Розроблений і побудований з врахуванням продуктивності та надійності інфраструктура та надлишкові мережі гарантують 99,9% часу роботи. Щоденні резервні копії та повний захист від DDoS-атак забезпечують безперервність роботи. У випадку катастрофи або зловмисних кібератак на ваші сервери, компоненти резервного копіювання будуть розгорнуті для підтримки доступності сервісу.

Їх пакети веб-хостингу підходять для невеликих та середніх веб-сайтів. З кожним пакетом ви також отримуєте велику кількість таких інструментів, які дозволяють швидко створювати та керувати веб-сайтом, скриньками електронної пошти та базами даних. Деякі з основних функцій включають:

 • Доступ до панелі управління
 • Мови скриптування
 • Протокол передачі файлів
 • Субдомени
 • MySQL та MS Access 2000
 • Веб-сервіс електронної пошти
 • Зберігання RAID

Якщо вам потрібні виділені ресурси, немає кращого варіанту, ніж їх діапазон Виділені сервери IBM Xseries з RAID-накопичувачем. Створені для продуктивності, вони можуть відповідати вашим вимогам щодо максимальної швидкості та незміреної пропускної здатності для передач або великих навантажень. Вони не тільки безпечні та стабільні, але й надають вам повний контроль над усіма компонентами фізичних серверів та веб-ресурсів.

Хмарний хостинг інший варіант на столі. Він підходить для клієнтів, які хочуть надійних хостингових рішень та послуг за вирахуванням напруги та витрат на управління своїми серверами. Їх послугами керують повністю. Завдяки їх хмарним рішенням ви будете насолоджуватися максимальною швидкістю, підтримкою на високому рівні та все ж матимете можливість для розширення.

У Virtualbox є функціональний інтерфейс управління. Це дає вам майже все, що потрібно для управління вашим обліковим записом. Що стосується навігації, я можу вам сказати, що я бачив набагато кращі веб-сайти. Я дуже хочу, щоб у них була англійська версія сайту для міжнародних клієнтів.

VirtualBox

Я також вважав, що процес замовлення є досить тривалим і незрозумілим. У той час як інші хостингові послуги дозволяють вам замовляти та перевіряти онлайн, Virtualbox вимагає від вас завантажувати, заповнювати та подавати запити на замовлення своїх хостинг-послуг. Вони серйозно потребують переосмислення та спрощення процесу замовлення. Незважаючи на це, вони зробили гарну роботу, виділивши функції хостингу та електронної пошти. Тож вам не доведеться вгадувати, що входить у ваш пакет.

Ціноутворення та підтримка

За допомогою Virtualbox ви отримуєте хостинг з нульовою відповідальністю та гнучкі плани з великою кількістю функцій. Я порівняв їхні рішення для зберігання в Інтернеті з іншими місцевими та міжнародними хостами, і можу сказати, що це одне з найдешевших на ринку. Клієнти отримують повний доступ до ліцензованого програмного забезпечення, веб-електронних листів та інструментів з відкритим кодом без зайвих витрат.

Пропозиції Virtualbox масштабований хостинг пакети. З ростом вашого бізнесу ви можете збільшити обсяг дискового простору, пропускну здатність передачі, IP-адреси та бази даних. За невелику плату ви також можете замовити недороге зберігання електронної пошти, щоб доповнити їх безкоштовний веб-сервіс електронної пошти.

Технічна підтримка надається клієнтам цілодобово. Їх команда підтримки складається з доброзичливих та чуйних професіоналів з великим досвідом роботи в різних аспектах спільного веб-хостингу, управління доменом, VPS та хмарного хостингу. Мені подобається, що вони справляють справи оперативно і вирішують питання задовільно. Ви можете зв’язатися з ними безпосередньо по телефону, надіслати факс або зняти електронний лист.

Яким чином VirtualBox відповідає конкуренції?

Virtualbox – хороший вибір для клієнтів, які шукають топ-хостинг-сервіс в Ізраїлі. Вони мають надійну інфраструктуру, привабливі пакети хостингу та 15-річний досвід роботи з веб-хостингом.

Плюси

 • 99,9% тривалості роботи
 • Автоматизовані щоденні резервні копії
 • Підтримка доступна 24/7
 • Захист від DDoS-атак

Мінуси

 • Веб-сайт лише на івриті
 • Не просто в навігації
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me