Огляд творців чату 2020 – виглядає добре, але що таке спіймання?

Огляд IMCreator


Огляд

IM Creator – це гідний розробник веб-сайтів, але він не надасть вам повного набору функцій, які ви отримаєте з найкращими розробниками веб-сайтів, як-от Вікс.

IM Creator пропонує одного з найвигідніших розробників веб-сайтів у цій галузі. Його розробник веб-сайтів IM XPRS забезпечує фантастичну цінність, надаючи вам необмежену кількість розміщення веб-сайтів за низьку щомісячну плату. Ще краще, це один з небагатьох розробників веб-сайтів, які пропонують функціональність електронної комерції з усіма планами.

IM XPRS пропонує розробник веб-сайтів із надійний набір шаблонів із стандартними та розширеними функціями, які включають макети магазинів, замовлення клієнтів, управління запасами тощо. Усі шаблони повністю реагують, і можна навіть змінити веб-сайт із мобільного пристрою.

Хоча ця платформа добре підходить для більшості персональних та малих веб-сайтів, використовувати трохи складніше, ніж деякі розробники веб-сайтів. Однак після незначної кривої навчання, будівельник пропонує кращу загальну цінність, ніж інші будівельники, такі як Wix та SimpleSite.

 • Необмежена пропускна здатність і зберігання за низьку плату
 • Електронна комерція доступна без оновлення
 • Можливість змінювати веб-сайт за допомогою мобільного додатку IM XPRS
 • Сотні сучасних, чуйних шаблонів доступні

IMCreator-шаблони

Велика різноманітність шаблонів, але дизайн блоку обмежує

Пропозиції IM XPRS сотні налаштованих шаблонів, організованих у 14 різних категоріях. Ви можете знайти шаблони для бізнесу, фотографії, ресторанів, музики, весіль, електронної комерції тощо. Ви можете натиснути на шаблон, щоб переглянути його, а потім натиснути Редагувати, якщо бажаєте змінити його.

Одно, що мені подобається в цьому конструкторі, – це те, що натискаючи, щоб редагувати шаблон, вам відкривається відео YouTube, яке показує, як змінити його функції. Ви можете пропустити підручник, натиснувши кнопку Почати редагування.

IM Creator

Ці шаблони використовують блоки вмісту, які IM Creator називає “смужками”, щоб додати вміст на ваш веб-сайт. Конструктор має смужки для більшості будь-яких потрібних вам функцій, включаючи фотогалереї, макети магазинів, контактні форми тощо.

Кожну смужку шаблону можна редагувати декількома способами. Ви можете змінити такий елемент, як фотографія, безпосередньо натиснувши на нього. Вам запропонують варіанти змінити або замінити конкретний елемент. Щоб додати функції до розділу, наведіть на нього розділ та натисніть на символ “+”, який з’явиться. Звідси ви додаєте такі елементи, як заголовок, зображення, відео тощо.

Щоб змінити налаштування самої смуги, натисніть на меню налаштування праворуч смуги. Ви можете налаштувати параметри смуги, скопіювати її, перенести в іншу область веб-сторінки або видалити її. Щоб змінити загальний стиль веб-сайту, ви можете натиснути на меню зліва на веб-сторінці.

Нарешті, щоб додати нові смуги, вкажіть будь-яку смужку і шукайте велику синю кнопку “+” вгорі та внизу. Клацніть на одному з них, щоб додати нову смужку. Існує понад 20 категорій, що дозволяють додавати що завгодно – від біографії до блогів, форм, логотипів, карт, вітрин тощо.

Додаючи нову функцію, ви не обмежуєтесь лише одним варіантом. Кожна функція має кілька варіантів на вибір, що дає вам більшу свободу дизайну. Як тільки ви знайдете те, що хочете, можете додати зелену кнопку «+», щоб додати. Нарешті, розділ для збереження, попереднього перегляду та публікації шаблонів знаходиться у верхній частині веб-сторінки.

Позитивними моментами щодо шаблонів IM XPRS є те, що у вас є багато варіантів, і їх шаблони виглядають фантастично. Тут ви не отримаєте спрощених дизайнів, як це роблять деякі розробники веб-сайтів. Ви також отримуєте мультимедійну функціональність, що дозволяє додавати відео, високоякісні фотографії тощо. Також всі шаблони реагують, тобто вони працюватимуть на всіх пристроях, включаючи мобільні телефони та планшети.

Мінусом цих шаблонів є те, що ви заблоковані в блочній конструкції. Хоча ви можете переміщувати елементи по блоках, ви не можете влаштовувати елементи на своїй веб-сторінці. Однак для більшості веб-сайтів це не буде проблемою.
особливості імкреатора

Необмежене зберігання та електронна комерція без дорогих оновлень

Продукт IM Creators IM Creators має кілька функцій, завдяки яким він відрізняється від стандартних розробників веб-сайтів. Окрім бібліотеки шаблонів, є розширена функціональність із доданою вартістю, що робить платформу кращою ціною, ніж середній будівельник.

Необмежена кількість пам’яті та пропускна здатність

Більшість розробників веб-сайтів обмежуватимуть обсяг пам’яті та пропускну спроможність і змусять вас перейти на цінніші плани, щоб отримати більше. Завдяки IM Creator ви отримаєте необмежену кількість пам’яті та пропускну спроможність на своєму веб-сайті.

Це ідеально підходить для веб-сайтів, багатих на засоби масової інформації, або тих, що розміщують великі файли даних. Це також ідеально, якщо ви хочете розмістити веб-сайт електронної комерції, оскільки ви можете розміщувати скільки завгодно продуктів разом з необмеженими фотографіями.

Створіть веб-магазин без додаткових витрат

Більшість розробників веб-сайтів вимагають перейти на електронну комерцію чи бізнес-план для розміщення веб-магазину або проведення будь-якої форми платіжної транзакції в Інтернеті. Але IM XPRS оснащений функціоналом електронної комерції – оновлення не потрібні.

Конструктор веб-сайтів включає все необхідне для створення веб-магазину, включаючи послуги з оформлення кредитних карток, консоль управління та аналітику веб-сайтів. ShopRocket, відомий продукт електронної комерції, який зараз використовується у понад 117 країнах світу, надає повноваження продуктам електронної комерції..

Створюйте багатомовний сайт із легкістю

Якщо вам потрібно створити багатомовний веб-сайт, IM Creator дозволить вам зробити стільки копій свого веб-сайту, скільки потрібно, не стягуючи додаткових комісій або потребуючи встановлення та оновлення підозрілих плагінів або додатків на ваш веб-сайт.

Оскільки деякі розробники дозволяють перекладати веб-сайт лише на кілька інших мов, програма IM Creator дозволить вам створити кілька версій вашого веб-сайту. Якщо ви хочете розмістити свій веб-сайт на десяти мовах, ви маєте таку свободу. У розділі довідки є навіть корисний посібник про те, як створити свій багатомовний веб-сайт.

Повністю чуйний та мобільний

Усі шаблони IM XPRS оснащені повністю чуйними конструкціями, які дозволяють розмістити ваш веб-сайт видимий на будь-якому мобільному пристрої, включаючи нетипові пристрої, такі як смарт-годинник та Google Glass.

Також за допомогою мобільного додатку XPRS ви можете змінювати свій веб-сайт безпосередньо зі свого мобільного пристрою. Це дозволяє вам оновлювати веб-сайт, коли ви не знаходитесь за комп’ютером, під час подорожі чи коли ви вирішите, що потрібні зміни.
IMCreator-userfriendly1

Приємна різноманітність функцій, але може бути бентежною для початківців

З IM XPRS є хороші та погані новини щодо зручності використання. У деяких областях розробник веб-сайтів надає перевагу, оскільки він надає велику різноманітність щодо функцій веб-сайту. Наприклад, якщо ви хочете додати блог на свій веб-сайт, ви не заблоковані в одному загальному стилі блогу. Це дає більшу свободу дизайну перед іншими будівельниками.

Однак, цей розробник веб-сайтів може бути трохи більш заплутаним у використанні, ніж інші будівельники, такі як Wix. Незважаючи на те, що він пропонує дизайн “натискання та натискання”, деякі функції можуть бути прямо заплутаними. Пункти меню не завжди чітко визначені, і деякі користувачі можуть засмутитися тим, що потрібно вказати на меню, а потім виділити кожен елемент, щоб знайти потрібний варіант.

Крім того, певні елементи можуть бути заплутано додати. Одним з найкращих прикладів цього є додавання відео. Я спробував додати відео, і він не відображав видимий елемент для зміни. Потім, коли я натиснув смужку, він дав мені можливість редагувати відео, але все ще не сказав мені, де його розмістити. В іншому розділі я спробував додати відео, але я навіть не зміг отримати доступ до пункту меню, щоб натиснути на опцію відео..

їм творця простота використання

Хороша новина полягає в тому, що цей розробник пропонує мобільне редагування веб-сайтів через мобільний додаток IM XPRS. Ви можете створити або оновити веб-сайт із планшета чи смартфона так само, як і на робочому столі. Це чудово підходить для несподіваних оновлень або у дорозі та у вас немає доступу до домашнього комп’ютера.

Плюси

 • Сотні чуйних шаблонів у кількох категоріях
 • Широка різноманітність налаштованих функцій, включаючи функції електронної комерції
 • Можливість змінювати елементи веб-сайту без розширеного кодування
 • Немає обмежень на медіа чи відеовміст

Мінуси

 • Відсутність функцій перетягування та перетягування – ви отримуєте лише точку та клацання
 • Можливість розташування елементів тільки всередині попередньо налаштованих блоків
 • Початківцям знадобиться додатковий час, щоб заспокоїтись будівельником

імкреатор-підтримка-посібник

Обмежені варіанти підтримки клієнтів

Загалом, підтримка IM Creator невтішна, але в ній є одна основна яскрава пляма.

Більшість підтримки відбувається за допомогою інструментів самодопомоги. Центр підтримки має два набори засобів самодопомоги для продукту IM XPRS:

 • Розділ FAQ поширений на загальні питання та електронну комерцію. Однак кількість тем мінімальна. Для загального поширеного запитання є лише десять тем та лише одна тема для електронної комерції.
 • Розділ HowTos трохи кращий і містить покрокові посібники для тем, зокрема виставлення рахунків, розширене редагування, публікація публікацій тощо.. Більшість їхніх посібників є детальними та чудовими для того, щоб допомогти вам налаштувати веб-сайт або вирішити поширені проблеми, такі як оптимізація для SEO або вимагати повернення коштів..

Одне, що IM Creator передбачає, що ви не бачите у більшості постачальників, – це посібник користувача, який можна завантажити. Посібник проводить вас через налаштування та керування веб-сайтом. Це те, що я хотів би запропонувати всім розробникам веб-сайтів, а також те, що відрізняє IM Creator від інших.

Поза інструментами самодопомоги, ваш єдиний варіант підтримки – система онлайн-продажу квитків. Я подав квиток, і в ньому було зазначено, що я отримаю відповідь приблизно через 12 годин. Минуло близько 30 хвилин, але було зрозуміло, що агент підтримки не настільки обізнаний, як повинен бути, тому що їм було складно відповісти на просте запитання про типи баз даних, які підтримує цей хостинг.

IM Creator дійсно потребує як спілкування в чаті, так і підтримки телефону, щоб краще обслуговувати клієнтів. Більш надійний розділ поширених питань був би ідеальним. Я хотів би, щоб вони приділяли той самий час і турботу про іншу їх підтримку, яку вони вкладають у створення свого посібника користувача.

Ціноутворення за фіксованою ставкою включає хостинг без обмежень

IM Creator не обмежує ваш доступ і не змушує вас платити за дорогі плани, щоб розблокувати всі функції. Первинний обліковий запис Premium має єдину щомісячну плату, яка включає наступне:

 • Безлімітний хостинг
 • Необмежений доступ до тем
 • Можливість підключення домену
 • Можливості електронної комерції

Більшість розробників веб-сайтів, таких як Wix або SimpleSite, обмежать зберігання та пропускну спроможність вашого веб-сайту та змусять вас оновити, якщо ви хочете отримати більше пам’яті або хочете розмістити веб-сайт електронної комерції.. Завдяки IM Creator ви зможете розміщувати як особисті, так і веб-сайти електронної комерції за тією ж ціною. Для користувачів електронної комерції ви можете щороку економити сотні на веб-сайтах, таких як Weebly або Shopify.

Яким чином IM Creator відповідає рівню конкуренції?

Розблокуйте потужність всеосяжного конструктора веб-сайтів за вартість базового хостингу

Побудовник веб-сайтів IM Creator, створений на базі IM XPRS, підходить для тих, хто шукає необмежений веб-хостинг, який пропонує зручність всебічного розробника веб-сайтів. Це також ідеально підходить для тих, хто хоче створити веб-сайт електронної комерції за рахунок бюджету, оскільки IM Creator пропонує повну функціональність електронної комерції без дорогих оновлень..

Основна перевага використання цього конструктора перед іншими розробниками веб-сайтів, такими як Wix, полягає в тому, що ви маєте різноманітність не лише у своїх шаблонах, але й у своїх можливостях. Не потрібно полювати на додатки чи додатки, оскільки розширена функціональність включена у розробник веб-сайтів. І хоча ви не маєте основних додаткових функцій, кожен елемент пропонує різноманітні макети та стилі, які допоможуть вам налаштувати веб-сайт.

Єдиний реальний недолік – те, що будівельник може бути трохи заплутаним для справжніх новачків через компонування блоку та відсутності функцій перетягування. Однак крива навчання мінімальна, і переваги варті додаткового часу, необхідного для того, щоб звикнути себе до будівельника. Я також хотів би, щоб IM Creator створив свої варіанти підтримки, щоб запропонувати більше, ніж просто систему квитків та поширені запитання.

Перш ніж приймати рішення, прочитайте мої колеги порівняння кращих розробників веб-сайтів щоб не пропустити кращі альтернативи.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me