Weebly Review 2020 – коли “Простий у використанні” недостатньо!

Домашня сторінка Weebly


Weebly – це легкий варіант, але чи справді найкращий?

Weebly пережив багато змін за останні роки, перетворившись на простий розробник веб-сайтів, який кожен міг би використовувати для створення швидкого сайту, до професійного інструменту з акцентом на сайтах електронної комерції.

Хороша новина полягає в тому, що Weebly все ще простий у використанні, чи ви створюєте простий веб-сайт із персональним портфоліо чи повноцінний інтернет-магазин. 

Погана новина полягає в тому, що… ну, Weebly все ще простий у використанні. Можливо, трохи теж легко. З його акцентом на простоті використання, Weebly, здається, дозволив відставати від інших функцій. Наприклад, він пропонує менше шаблонів і менше варіантів налаштування, ніж інші популярні веб-розробники, наприклад Вікс і Квадратний простір (два з топ-розробників веб-сайтів які також забезпечують гідну функціональність електронної комерції). Можливо, це не те, що ви хочете, коли ви створюєте серйозний веб-сайт для електронної комерції.

Це не означає, що Weebly не може багато чого запропонувати. Це може бути навіть ідеальним рішенням для вашого веб-сайту, залежно від ваших потреб та очікувань.

Якість понад кількість?

Weebly

Weebly пропонує лише 7 тем портфоліо порівняно з 59 шаблонами портфоліо Wix 

Вибір шаблонів (які Weebly називає “теми”) невеликий, особливо порівняно із сотнями варіантів, які ви отримаєте з більшістю провідних розробників сайтів. Всього їх трохи більше 40, і ви можете переглянути їх у Галереї тем перед тим, як зареєструватися в акаунті. Просто перейдіть на сторінку теми Weebly, наведіть курсор на будь-яку тему та натисніть “Попередній перегляд” у правому нижньому куті, щоб побачити її в прямому ефірі.

Мені потрібно зняти шапку дизайнерській команді Weebly – вони зробили чудову роботу з підтримання чистого, професійного вигляду та почуття кожної теми. Подумайте про чіткі лінії, прокручування паралакса, вміле використання пробілу та сміливі зображення банерів на повну ширину.

Ви можете використовувати обрану вами тему так, як є, або скористайтеся редактором перетягування, щоб налаштувати її як завгодно. Усі теми автоматично реагують на мобільні пристрої, що означає, що відвідувачі вашого сайту зможуть плавно переглядати ваш сайт на мобільних пристроях. На відміну від інших розробників сайтів, вам не потрібно вносити жодних спеціальних налаштувань, щоб ваш мобільний сайт не виглядав безладним.

Іншими хорошими новинами, на відміну від Wix, Weebly дозволяє змінювати тему коли завгодно, навіть після того, як ви натиснули Опублікувати. Якщо ти схожий на мене і у тебе виникають проблеми з рішенням, то це виявиться чимось полегшенням. Я особливо високо оцінив розділ Нещодавно використовуваний, який спростив перемикання між моїми улюбленими.

Нещодавно використовувались теми

Теми розбиті на сім категорій: Інтернет-магазин, Бізнес, Портфоліо, Особисте, Подія, Блог та Інше. Я кажу “нещільно”, тому що багато тем відображаються в більш ніж одній категорії, тому важко відслідковувати, які ви вже переглядали.

Найбільшим недоліком тем Weebly є, як я вже згадував раніше, обмежений вибір. Більше того, на відміну від Галерея шаблонів Wix де ви можете шукати шаблони відповідно до типу вашого бізнесу, Weebly дозволяє лише прокручувати наявні категорії без реального пошуку. У вас найбільший вибір (принаймні 30 тем), якщо ви створюєте бізнес-сайт або інтернет-магазин, але якщо ви шукаєте щось більш особисте, наприклад, блог чи портфоліо, то вибирати менше 20 відповідних тем з.

Однак, ніщо не заважає вам використовувати тему бізнесу чи події для особистого блогу, або навпаки. Але суть полягає в тому, якщо ви переходите до однієї з тем Weebly, є хороший шанс, що ви збираєтеся наткнутися на веб-сайти, використовуючи ту саму тему, що і ви.

Це стосуватиметься не всіх – мене особисто це не турбувало, тому що я все-таки могла налаштувати свій веб-сайт достатньо, щоб він відчував себе своїм. Але якщо ви хочете, щоб дизайн був більш ексклюзивним, ви будете раді дізнатись, що на сторонніх тематичних ринках, як-от на сторонніх тематичних ринках, є купа преміальних тем Weebly ТемаForest. Єдиним недоліком є ​​те, що вам доведеться заплатити за цей шаблон на додаток до підписки на Weebly.

Ми можемо (майже) зробити це все

Є дуже любити Weebly, особливо для ділових та електронних комерцій. Ви знайдете прості інструменти, які допоможуть вам робити що завгодно, від створення програми членства для своїх клієнтів та планування зустрічей до додавання сертифікату SSL на ваш веб-сайт.

Ви можете перенести існуючий домен у Weebly, якщо у вас вже є, або створити спеціальний домен, за допомогою будь-якого з планів преміум-класу. У вільному плані ви обмежилися піддоменом Weebly.com, і внизу вашого веб-сайту буде розміщений бренд Weebly. Звичайно, це пробачення для абсолютно безкоштовного веб-сайту, але його варто модернізувати, щоб ви могли зобразити більш професійний образ.

У Weebly не існує стільки інструментів та функцій WordPress або Вікс, тому ви можете бути обмеженими, якщо маєте на увазі дуже конкретну ідею для свого сайту. Але інструменти, які у нього є, продумані і легко знайти – приємна зміна на панелі інформаційних панелей WordPress, яка може бути досить переважною.

Давайте докладніше розглянемо деякі мої улюблені.

1. Перетягування редактора сторінок

Ось тут Weebly отримує свою репутацію за те, що він такий простий у використанні. Редактор перетягування дозволяє створювати сторінки з нуля або налаштовувати тему, просто клацнувши та перетягуючи елементи в потрібне місце.

Існує понад 25 окремих елементів для використання на вашому сайті, включаючи текстові поля, зображення та галереї, карти, спеціальні форми, аудіо та відео та піктограми соціальних мереж.

плачевно-риси2

Це один з найкращих редакторів сторінок, який можна використовувати, якщо ви не вмієте або не хочете проводити години, обмінюючись кодом.

Але це не означає, що для розробників також немає варіантів. Для більш досвідчених серед нас Weebly має вбудований редактор коду, який дозволяє зануритися в заднім число та змінити вихідний код шаблону. Ви можете редагувати HTML та CSS, додавати спеціальний Javascript та бачити, як виглядає кожна зміна в режимі реального часу в режимі автоматичного попереднього перегляду.

плачевно-риси3

2. Вбудована електронна комерція

Одне з найбільших сильних сторін Weebly – це його можливості електронної комерції – частково тому, що вона була придбана гігантською платіжною платформою. Великий набір інструментів електронної комерції Weebly робить його одним з найкращих розробників веб-сайтів, якщо вашою основною метою є створення інтернет-магазину.

Для найкращого використання вашого інтернет-магазину вам потрібно вибрати план найвищого рівня, який включає такі функції, як занедбані електронні листи, рішення щодо доставки, огляди товарів тощо. Існує великий набір готових тем електронної комерції, а приладна панель Weebly робить керування вашим інтернет-магазином неймовірно простим.

Ви також повинні знати, що в Weebly є два розробники веб-сайтів – один для “звичайних” веб-сайтів і один для веб-сайтів електронної комерції (хоча це не відразу зрозуміло, коли ви переглядаєте сайт). Обидва вони дозволяють електронну комерцію, але існують відмінності.

Версія веб-магазину розробника орієнтована на швидке налаштування вашого магазину. Він працює на основі AI (штучного інтелекту), задаючи вам питання про ваш магазин, товари, кольори бренду та ваш логотип, перш ніж представляти вам налаштований веб-сайт, ви можете почати додавати свої продукти до.

Ви можете вибрати розробника інтернет-магазину лише під час створення нового облікового запису – якщо у вас є вже наявний обліковий запис, ви можете використовувати звичайного розробника лише для додавання магазину на свій веб-сайт. Для обох типів є плюси і мінуси:

Регулярний будівельникІнтернет-магазин Builder
Плюси
  • Багато тем на вибір
  • Підключайтеся до додатків
  • Створіть багатофункціональний веб-сайт
  • Швидке налаштування
  • Неймовірно простий у використанні
  • Настроюється
Мінуси
  • Менш обтічні налаштування
  • Не заздалегідь налаштований для продажу
  • Без тем
  • Немає доступу до додатків

3. Weebly App Center

Редактор тем надає всі основні інструменти та елементи, які ви хочете додати на свій сайт, але Центр додатків варто перевірити, чи хочете ви ще більше функціональності. Тут ви знайдете 350+ безкоштовних і платних додатків як від Weebly, так і від декількох сторонніх постачальників, і їх можна легко встановити на вашому сайті лише одним клацанням миші.

Є додаток для майже всього. Ви можете створювати таблиці цін, додавати спеціальну сторінку поширених запитань, показувати календар подій, приймати пожертви, надсилати автоматичні подячні електронні листи та додавати спливаючі вікна. Ви навіть можете інтегруватися з Facebook Messenger або іншим програмним забезпеченням для чату, щоб покращити якість обслуговування клієнтів.

Напрочуд гідний вибір їх безкоштовний, і я встановив декілька на своєму власному сайті, щоб побачити, як вони працюють. Це так просто, як і обіцяли – одним кліком для встановлення, і додаток з’являється у вашому редакторі тем, щоб перетягнути його на місце на вашому сайті.

плачевно-риси4

Клацніть будь-яке з програм у лівому меню та перетягніть їх до потрібного місця на вашому сайті

У Weebly є хороший набір додатків, з якими можна працювати, але якщо ви звикли до плагінів WordPress або Wix’s App Market, вам, ймовірно, все одно не вистачить. Наприклад, я не зміг знайти додаток для виставлення рахунків або рахунків, що здається досить основною потребою в магазинах електронної комерції..

4. Управління SEO

Немає сенсу вкладати гроші в веб-сайт, якщо ніхто не може знайти його в Google. На щастя, Weebly дає вам пристойну кількість контролю над SEO на вашому сайті, і все, що ви не можете налаштувати з редактора, можна змінити за допомогою програми.

Weebly дозволяє вам оптимізуйте кожну сторінку вашого сайту за допомогою налаштувань SEO. Ви можете змінити свій мета-заголовок та опис, URL-адресу, код заголовка та колонтитула, мета-ключові слова та текст alt-тексту – все важливо, якщо ви хочете займати рейтинг у пошукових системах. Ваша карта сайту також автоматично генерується для вас (просто додайте /sitemap.xml до кінця URL-адреси вашої домашньої сторінки, щоб побачити її), що дозволяє вам просто надсилати свій сайт безпосередньо в пошукові системи та пришвидшувати процес ранжирування.

Було б добре, якби ви могли оптимізувати назви зображень із редактора тем. Ми не зберігаємо ваші зображення під час завантаження, тому вам доведеться повторно завантажувати новий файл зображення кожного разу, коли ви хочете щось змінити. Лише незначне захоплення, але це заощадить стільки часу, коли ви хочете налаштувати стратегію ключових слів і у вас є десятки зображень для редагування.

Це не стає легше, ніж чудово

Я чула все про те, як легко користуватися Weebly, але мене все ще приємно здивував її дружелюбність для початківців та інтуїтивний процес створення сайтів. Крива навчання практично не існує, тому навіть повний новачок зміг би отримати повністю функціональний веб-сайт за лічені хвилини в комплекті з інтернет-магазином.

У минулому я створив декілька веб-сайтів, але лише дуже прості – лише декілька сторінок і, звичайно, відсутність електронної комерції, що завжди здавалося більшим клопотом, ніж варто. Але для Weebly все необхідне – це декілька кліків, і ваш магазин може бути запущений.

Ось що мені найбільше сподобалось у використанні Weebly.

1. Керована настройка

Вам потрібно виконати лише кілька кроків, щоб розпочати роботу, і Weebly провадить вас через процес, коли ви вперше зареєструєтесь. Вам потрібно буде ввести ім’я свого веб-сайту, категорії товарів, адресу магазину та вибрати тему веб-сайту, але мені це подобається ви не заблоковані ні в одному з прийнятих вами рішень на цій стадії. Ви можете змінити будь-яке з них у будь-якій точці вниз по лінії.

Вам також буде запропоновано вибрати доменне ім’я або перенести існуюче, якщо ви хочете використовувати домен, який у вас уже є.

Під час редагування свого веб-сайту Weebly має свій інтерактивне покрокове керівництво праворуч у нижньому правому куті екрана, де ви можете слідкувати за собою та відзначати речі під час руху.
плаксиво-простота у використанні2

Хоча ця функція автоматично зводиться до мінімуму, якщо ви не натискаєте на неї, я фактично віддаю їй перевагу саме так – я не прихильник спливаючих вікон та навчальних посібників на весь екран, які переривають ваш робочий процес. Таким чином, ви можете легко отримати доступ до путівника, якщо ви цього хочете, і він не виходить, якщо цього не потрібно.

2. Без надмірностей, зручна для користувача платформа

Сам конструктор справді добре розроблений, з плавним інтерфейсом перетягування. Вам не потрібно бути вибагливими щодо форматування та розміщення – при переміщенні елемента на місце він автоматично вставляється на місце, ідеально вирівнюючи.

На відміну від с WordPress, між режимом “Редагування” та “Попередній перегляд” не буде натискання назад і назад, щоб побачити, як виглядатиме ваш сайт при натисканні кнопки Опублікувати. З Weebly все, що ви бачите в редакторі сторінок, – це те, що побачать ваші відвідувачі, коли ваш веб-сайт буде активним.

Приладова панель чітка і зрозуміла, і я не мав проблем зрозуміти, де все. На верхній панелі навігації ви можете додавати та переставляти сторінки, змінювати тему, відвідувати Центр додатків, налаштовувати налаштування SEO та перемикатися між режимами перегляду на робочому столі та мобільних пристроях, щоб побачити, як виглядатиме ваш веб-сайт на різних пристроях.
плаксиво-простота у використанні3

3. Детальна база знань

Якщо у вас трапляються натхнення, статті підтримки компанії Weebly повинні висвітлювати все, що ви хочете знати. Існує понад 200 статей допоможе вам створити веб-сайт, керувати магазином електронної комерції, вибором та перенесенням домену та маркетингом вашого сайту.
плач-легкість у використанні4

Я перевірив кілька статей, щоб переконатися, що я правильно налаштував свій інтернет-магазин, і вони є написано чітко, із скріншотами, які допоможуть вам слідувати далі. Мені вдалося осмислити деякі складніші функції електронної комерції, наприклад, калькулятор матеріальних витрат та конфігурацію податку з продажу.

Зрештою, це дуже добре, що підтримка документації Weebly є настільки вичерпною, оскільки, як ви побачите у наступному розділі, її особиста підтримка залишає бажати кращого.

біч-підтримка1

Довідку важко знайти

О, малюк. Підтримка клієнтів – це не один із сильних костюмів Weebly, дозвольте сказати. Захоплення живим агентом схоже на Mission Nemogove.

Для початку команда підтримки є доступний лише в робочий час у США, що є величезними клопотами для тих, хто там не базується (включаючи і мене). Веб-сайт трохи хитрий із тим, як вони використовують “24/7”, оскільки, хоча ви технічно можете з ними зв’язатись у будь-який час, команда працює лише з 6:00 до 18:00 PST у будні та з 8 ранку до 17 вечора PST у вихідні..

Але, на мій досвід, навіть коли ви звернетесь у звичайний робочий час, вам пощастить отримати відповідь.

Чат в прямому ефірі (нібито)

Ось що: Зазвичай ми пропонуємо цілодобовий чат в режимі 7/7 Кілька років назад. Але вона вже не була доступна деякий час, і значна частина веб-сайтів та маркетингу все ще не чітко відображає це.

Якщо ви натиснете Зв’язатися з нами в самому нижній частині сторінки Центру підтримки, ви можете ввести своє повідомлення, яке нібито буде передано разом із агентом “Live”.

Ми підтримуємо контактну форму

Але натисніть Продовжити, і вам буде запропоновано надіслати електронний лист натомість. Зауважте, що це повідомлення я отримав навіть тоді, коли намагався зв’язатися з ними у робочий час.

Зверніться до служби підтримки Weebly електронною поштою

Підтримка електронної пошти

Тож я надіслав електронному листу Weebly, щоб задати те саме запитання про те, чи відповідні теми мобільним або просто мобільним.

Через чотири дні, Я отримав дуже загальну автоматизовану відповідь, яка коротко відповіла на моє запитання та направила мене до статті підтримки для отримання додаткової інформації. Але ця стаття не стосувалася теми, про яку я питав, і навіть не стосувалася теми.

Підтримка електронної пошти Weebly підтримує мобільну швидкість

Якщо вам потрібна термінова допомога, у вас виникнуть певні проблеми з її потраплянням сюди.

Підтримка телефону

Weebly також пропонує підтримку телефону для користувачів преміум класу. Але навіть після того, як мені вдалося вирівняти часові пояси для дзвінків у першій половині робочого дня в США, мені все одно не пощастило.

Я сидів на утриманні майже 20 хвилин, а потім відключився. Якщо ви не базуєтесь у США, ціна лише на міжнародні дзвінки робить підтримку телефону Weebly досить нежиттєздатним варіантом.

Соціальні засоби комунікації

Соціальні медіа не вказані як офіційний канал підтримки Weebly, але на диво, саме тут я мав найкращу відповідь.

Того ж дня до мене повернулася служба підтримки, і вони були дуже ввічливі та корисні. Було приємно, що вони запропонували мені отримати додаткову інформацію (навіть якщо це частково було оцінити, чи я плачу замовника), і що вони дали мені особисту відповідь на моє запитання, а не просто перекинути посилання на статтю підтримки.

Підтримка повідомлень Weebly підтримується у Facebook Messenger

Безкоштовні та платні плани для підприємств будь-якого розміру

Weebly пропонує чотири платні плани, а також безкоштовний варіант – хоча доступні плани відрізняються залежно від того, де ви перебуваєте у світі.

The вільний план це чудовий варіант для базового веб-сайту, і це також найкращий спосіб зрозуміти платформу, перш ніж взяти на себе платний план. Він оснащений безкоштовним хостингом, 500 МБ пам’яті та доступом до всіх тем Weebly, але ваш сайт буде логотипом Weebly внизу кожної сторінки.

Це добре для блогу чи особистого портфоліо, але, мабуть, це не вирішить для професійного бізнесу. А якщо ви хочете створити інтернет-магазин, вам потрібно буде оновити, щоб отримати функції електронної комерції. (За межами США електронна комерція навіть не доступна у вільному плані.)

Плани преміум-класу доступні, особливо коли ви платите щорічно або дворічно а не щомісяця. Ви отримаєте необмежену кількість пам’яті та користувальницький домен, а також підтримку телефону (але, як я з’ясував, це не надто захоплюється). Для повного розбиття того, що ви отримуєте з кожним планом, перегляньте наш посібник із цін на Weebly.

Одне, що я помітив при спробі Weebly, – це те, що цінові плани та особливості не однакові у всьому світі. Наприклад, у Великобританії вам належить скласти преміальний план, щоб продавати товари в Інтернеті, тоді як у США Weebly дозволяє продавати за своїми безкоштовними планами. Важливо перевірити, що ви можете зробити з веб-сайтом Weebly, перш ніж взяти на себе зобов’язання!

Ви можете будь-коли оновити платний план на інформаційній панелі свого облікового запису Weebly, а також від самого розробника сторінки. Варіанти оплати включають Visa, Mastercard, American Express, Discover та PayPal.

Оновлені плани та ціни на більш свободу продажу

Weebly нещодавно змінив назви (та особливості) своїх планів, але, на жаль, вони не застосовуються скрізь у світі. Одна з найбільших змін у планах Weebly полягає в тому, що якщо ви перебуваєте в США, ви можете безкоштовно продавати продукти та приймати платежі через Квадрат..

Плани на ціновій сторінці в США – Безкоштовні, Особисті, Професійні та Ефективні (замість планів Connect, Pro, Business та Business Plus, доступних в інших частинах світу). Я звернувся до Weebly, щоб запитати, чи будуть розроблені нові плани по всьому світу, але ще не було відповіді.

Скасування & Повернення коштів

Скасування облікового запису не настільки інтуїтивно, як це має бути. На інформаційній панелі свого облікового запису потрібно натиснути Керувати обліковим записом, а потім Деактивувати Мій обліковий запис Weebly.

плаксиві ціни1

плаксиві ціни2

Невідповідне формулювання робить його трохи заплутаним – дезактивація те саме, що і скасування? Мені довелося перевірити статті підтримки, але так, це так. Деактивація вашого акаунта скасує всі майбутні платежі.

Weebly також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на преміальні плани, але вам потрібно буде зв’язатися з ними, щоб взяти їх на себе. Коли я це зробив, я навчився важкого шляху, що це гарантія повернення грошей не поширюється на щомісячні плани, тож не забудьте пам’ятати про це. Щоб отримати повне відшкодування, вам потрібно буде планувати щорічно або дворічно.

Було б добре, якби це було зрозуміліше, коли я вперше підписався.

плаксиві ціни3

Як Weebly підходить до змагань?

Weebly відомий і улюблений за простоту використання, і це, безумовно, відповідає його репутації. Ви можете створити професійний, індивідуальний веб-сайт для бізнесу або інтернет-магазин за менше ніж п’ять хвилин – не скупившись на якість. Технічно та візуально веб-сайти Weebly відзначають усі поля.

Вікс Ентузіасти можуть виявити, що інструменти та функції обмежують, однак у набагато меншому виборі тем на вибір, а в Центрі додатків не вистачає кількох речей. Вам також знадобиться багато терпіння, щоб мати справу з підтримкою клієнтів. Я рекомендую взагалі обійти офіційні канали підтримки та просто перейти до соціальних медіа, якщо ви хочете в той же день поговорити з ким-небудь. Але, на щастя, з тим, як швидко та просто створити веб-сайт за допомогою Weebly, навряд чи вам знадобиться.

Все ще не впевнений, чи Weebly є правильним розробником сайту? Не пропустіть наш список топ-розробників веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me