3essentials Hosting Review2020 – oplatí sa to vyskúšať?

3essentials Hosting3úlohy sú v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Zatiaľ čo 3essentials je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


3essentials je americký poskytovateľ hostingu a spoločnosť zaoberajúca sa riešením IT, ktorá pôsobí v oblasti podnikania od roku 2001. Má viac ako 30 000 zákazníkov a je hrdá na to, že zostala súkromnou spoločnosťou s ratingom A + od Better Business Bureau (BBB). Prevádzkujú tri zariadenia dátových centier v USA.

Funkcie a jednoduché použitie

3essentials je čo najbližšie poskytovateľovi hostingu typu všetko v jednom, ako ste si pravdepodobne našli, s vynikajúcou škálou plánov a funkcií vrátane:

 • 99,9% záruka dostupnosti so všetkými plánmi
 • Pravidelné automatické zálohy, ako aj manuálne zálohy
 • Neobmedzené domény
 • Bezplatné certifikáty SSL prostredníctvom šifrovania
 • 100% úložisko SSD
 • Veľa možností neobmedzeného prenosu

3essentials prevádzkuje svoje hostingové služby z troch Americké dátové centrá s národným Poskytovateľ siete úrovne 1, čo znamená, že dostanete skvelý výkon a škálovateľné zdroje s procesormi Intel Xeon E3 a úložiskom SSD / RAID 1, 5 alebo 10. Plány premade neponúkajú najvyššie zdroje, ale môžete ich kedykoľvek zväčšiť.

Tento poskytovateľ ponúka oboje windows a linux možnosti na jeho zdieľané, VPS, a Spravované služby plány plus WordPress hosting. windows hosting prichádza s Plesk – ovládací panel a – linux hosting prichádza s cPanel. Obe možnosti operačného systému sa dodávajú s veľkým počtom softvérových rámcov a všetko, čo nie je súčasťou balenia, sa dá jednoducho nainštalovať pomocou Softaculous auto-installer.

Všetky hostingové riešenia zahŕňajú plná e-mailová schopnosť a úplné zálohy. Snímky sa robia každú noc a pre vás sa ukladajú dve nasledujúce snímky.

Ceny a podpora

3essentials má obrovský výber ponúkaných plánov. Môžete vstať 75% zľava zo vstupného mikro plánu, a zvyčajne môžete zabezpečiť Priemerná úspora 10% až 20% pri ročnej fakturácii. Môžete tiež získať ďalšie tri mesiace zadarmo s hostingom Windows. Väčšina plánov zahŕňa aj bezplatné doménové meno a a zadarmo Šifrujme SSL certifikát, a dostanete aj bezplatná základná licencia cPanel alebo Plesk ktoré je možné povýšiť na prémiové.

Všetky plány sú podporované a 30-dňová záruka vrátenia peňazí ktorá vylučuje certifikáty SSL a názvy domén. Ak ste sa vy alebo váš účet niekedy rozhodli pozastaviť svoj účet, môžete ho obnoviť za poplatok.

3essentials tvorba cien je veľmi dobrá hodnota za peniaze berúc do úvahy hardvér, na ktorom tieto servery bežia, a bohatosť ich funkcií, a je to v súlade s medzinárodnými (nielen americkými) konkurentmi. Môžete tiež vstať 50% z vašich mesačných poplatkov späť, ak sa vyskytnú prestoje.

Prístup majú všetci zákazníci 24/7 technická podpora ktorý pokrýva všetky aspekty hostiteľského produktu vrátane ovládacieho panela. Podporu môžete vyvolať prostredníctvom e-mailu, telefónu, lístka a živého rozhovoru, ale telefonická podpora je obmedzená na úradné hodiny. Okrem bezplatnej podpory môžete platiť za 15 minút za vylepšenú podporu spravovaných služieb.

Dobrou správou je, že nasledujúca e-mailová odpoveď bola obdržaná takmer okamžite od tímu podpory:

3essentials Hosting

Ak sa chcete sami podporovať, zistíte, že tento poskytovateľ má niektoré z najlepších zdrojov svojpomoci s viac ako 1000 článkami vedomostnej základne, videami a návody „Začíname“.

Koľko stojí 3essentials Hosting? 3essentials Hosting ponúka plány od 3 do 40 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán hostenia 3essentials by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Hosting 3essentials vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z 3essentials Hosting tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora 3essentials Hosting? 3essentials Hosting sa nepovažuje za jedného z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že hosting 3essentials je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa 3essentials Hosting zhoduje s konkurenciou?

Takmer ktokoľvek by mal byť schopný zabezpečiť svoje ideálne riešenie hostingu pomocou 3 doplnkov. Aj keď by záruka 99,9% dostupnosti mohla byť lepšia, politika vrátenia platby poskytuje dostatočnú motiváciu pre 3essentials, aby udržali svoje servery v prevádzke..

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Tri zariadenia dátového centra v USA.
 • Rozsah riadených služieb a balíkov
 • Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7
 • Veľké množstvo hostingových produktov a cien

Zápory

 • Iba mesačné a ročné možnosti fakturácie
 • Záruka iba 99,9% dostupnosti
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me