Aldeahost Review 2020 – Spĺňa naše štandardy?

Spoločnosť založená v roku 2009, mexická webhostingová spoločnosť AldeaHost obsahuje a malý tím asi tucet zamestnancov ktorí sú hrdí na svoju „hrdinskú technickú podporu“, rýchle rýchlosti servera a inovatívnosť. Rozsah ich služieb zahŕňa rôzne balíčky zdieľaného hostenia a virtuálne servery, ako aj služby s pridanou hodnotou, ako je webový dizajn a tvorba obsahu. Hoci nevlastnia žiadne zo svojich vlastných dátových centier, nadviazali partnerstvo so štyrmi zavedenými dátovými centrami v USA a Holandsku, aby mohli slúžiť svojej silnej zákazníckej základni s viac ako 2000 rokmi..


Aldeahost

Vlastnosti a ľahké použitie

AldeaHost ponúka stabilné hostingové balíčky s 99,5% hardvéru a dostupnosti v sieti. S piatimi plánmi v rámci zdieľaného hostenia vám AldeaHost ponúka možnosti, ktoré sa zmestia na váš rozpočet. Pozrime sa stručne na ich populárne zdieľané balíčky.

  • šikovný Iba hosting – Vďaka 350 MB miesta na disku a 3,5 GB mesačnej šírky pásma, ktorá je vhodná na hosťovanie jednej webovej stránky, je tento plán vhodný pre každého, kto stavia osobný blog alebo malý obchod s elektronickým obchodom..
  • Solo Hosting Mini – Tento plán je vhodný pre malé podniky a má 1 GB voľného miesta na disku, mesačnú šírku pásma 7 GB a neobmedzené množstvo e-mailov.
  • Iba základné hostenie – Tento balík je ideálny pre dizajnérov a môže hostiť až dva webové stránky. Dodáva sa s 10 GB miesta na disku, neobmedzeným počtom e-mailov a 100 GB mesačnou šírkou pásma.
  • Iba na hosťovanie – Na disku s kapacitou 100 GB môže tento plán hostiť neobmedzený počet webových stránok riadených databázou s mesačnou prevádzkou až 500 GB.

AldeaHost tiež ďalšie dva zdieľané plány hostenia v tomto rozsahu, ktorý by vyhovoval niekomu, kto spravuje štyri a šesť webových stránok.

Keď sa prihlásite na niektorý z ich plánov, dostanete inštalátor aplikácií jedným kliknutím s viac ako 200 aplikáciami, tvorca webových stránok a bezplatné automatické SSL. Bohužiaľ, žiadny z ich plánov neobsahuje registráciu domén zadarmo. AldeaHost sľubuje uptime 99,5% každý mesiac; ak je váš web v ktoromkoľvek mesiaci mimo prevádzky iba jednu hodinu, odmenia vám 2 týždne bezplatného hostenia za každú hodinu, keď bol váš web nedostupný.

Posun hore, môžete si tiež objednať vysokovýkonný VPS s úložiskom HDD, ktoré budú hostené v americkom dátovom centre. Jedná sa o plne spravované plány VPS, ktoré sa dajú ľahko upgradovať a prichádzajú s viacerými konfiguráciami. Svoj VPS môžete zväčšiť tak, aby vyhovoval vašim potrebám zdrojov a nainštalovať akékoľvek aplikácie bez obmedzenia. Ich operačný systém je CentOS a sú súčasťou balíka cPanel a WHM zdarma.

Komerčný hosting je k dispozícii aj zákazníkom, ktorí chcú vytvoriť webové stránky elektronického obchodu s integrovanými nákupnými košíkami. Ak plánujete na svojom webe používať WordPress, pre tento účel majú tiež špeciálne optimalizované servery. Môžete si vybrať z troch plánov – WordPress Smart, WordPress Mini a Basic WordPress – všetky zahŕňajú úložisko SSD, dobrú pamäť RAM a výkonné procesory, ktoré môžu zvýšiť rýchlosť vašej webovej stránky.

stanovenie ceny a podpora

AldeaHost vám dá veľa cenovo dostupné predpripravené hostingové balíčky a prispôsobiteľné virtuálne servery. Našiel som ich zdieľané hostingové balíčky za veľmi slušné ceny, ale ich VPS balíčky boli na drahšej strane; ich fakturačné podmienky sa navyše líšia od plánu k plánu (zdieľaný hosting sa účtuje ročne alebo mesačne, zatiaľ čo hosting VPS sa účtuje štvrťročne).

Pri odhlásení máte k dispozícii niekoľko platobných možností, napríklad PayPal, bankový prevod a karta MercadoPago. Váš hostingový účet sa stane aktívnym v okamihu, keď autorizujete platbu. Odtiaľ majú zákazníci zdieľaného hostingu 30 dní na vyhodnotenie služby – v prípade, že budú z akéhokoľvek dôvodu nespokojní, môžu požiadať o vrátenie prostriedkov podľa AldeaHost’s garancia vrátenia peňazí.

Za ich super rýchlym a bezchybným hostingovým servisom stojí priateľský tím technickej podpory, ktorý sa stará o matice a skrutky serverov priamo na mieste, aby vaše webové stránky a aplikácie mohli bežať 24 hodín denne hladko. Bohužiaľ, okrem toho som nenašiel ich zákaznícku podporu tak hrdinskú, ako tvrdia, že sú: ich live chat je k dispozícii iba počas mexických pracovných hodín, rovnako ako ich telefónni operátori a systém podpory vstupeniek. Zákaznícka podpora je v tejto chvíli k dispozícii iba v španielčine, takže zahraniční zákazníci môžu považovať službu za nedostupnú. Môžete tiež skontrolovať odpovede na ich často kladené otázky a vedomostnú základňu, ale sú uvedené výlučne v španielčine.

Ako Aldeahost zodpovedá konkurencii?

AldeaHost so sídlom v Mexiku má určite na svojej strane cenovú dostupnosť a rýchlosť servera. Je však veľmi pravdepodobné, že ak chcú expandovať omnoho viac, musia zvýšiť zákaznícku podporu a zvýšiť dostupnosť svojich podnikových plánov..

Pros

  • Záruka 99,5% dostupnosti
  • Rýchle servery
  • Priateľská podpora v španielčine
  • Hostingové plány za konkurencieschopné ceny

Zápory

  • 24-hodinová podpora nie je k dispozícii
  • Webová stránka je iba v španielčine
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me