Axxess Review 2020 – Spĺňa naše štandardy?

axxess mainSpoločnosť Axxess, založená v roku 1997 Francom Barbalichom, je juhoafrickou hostingovou spoločnosťou a poskytovateľom internetových služieb so sídlom v Port Elizabeth. Medzi jeho riešenia hostenia patrí zdieľaný hosting Linux, zdieľaný hosting Windows a hosting cloudového servera Linux. Ponúka tiež ADSL & VDSL internet, mobilný internet, optický internet, hlasové hovory a telefóny.


Webová stránka Axxess je v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

axiálny 1

Axxess je najväčší poskytovateľ internetových služieb v Južnej Afrike. Všetky jeho hostingové plány sú hostené ďalej SSD na zlepšenie výkonu webových stránok, a zdieľaný hosting pre Linux aj Windows je dodávaný neobmedzená mesačná šírka pásma. Riešenia zdieľaného hostenia zahŕňajú aj nasledujúce štandardné funkcie:

 • FTP
 • cPanelový ovládací panel
 • Softaculous installer
 • PHP
 • MySQL databázy
 • Ovládací panel DNS
 • phpMyAdmin
 • Zložky chránené heslom
 • Cron pracovných miest
 • Vlastné chybové stránky
 • 24/7 Monitorovanie
 • Firewall a antispam
 • Tvorca webových stránok SitePad

najnižšie zdieľaný hostingový plán pre Linux poskytuje 2 GB hosťovacieho priestoru, 1 subdoménu, 75 e-mailových adries a 5 databáz MySQL. najpokročilejší Linux zdieľaný hosting plán prichádza s 75 GB priestoru na hosťovanie, 15 subdoménami, neobmedzenými e-mailovými adresami a neobmedzenými databázami MySQL.

najzákladnejší zdieľaný hostingový plán systému Windows obsahuje 1 GB hostingového priestoru, 25 e-mailových adries a 2 databázy MySQL alebo MS SQL. najmodernejší zdieľaný hostingový plán systému Windows prichádza s 75 GB priestoru na hosťovanie, 15 subdoménami, neobmedzenými e-mailovými adresami a neobmedzenými databázami MySQL / MSSQL.

Webová stránka Axxess uvádza zálohy, ale neposkytuje žiadne ďalšie podrobnosti. V každom prípade radí zákazníkom, aby si ponechali svoje vlastné záložné kópie pretože neprijíma zodpovednosť za stratu údajov.

Okrem zdieľaného hostingu ponúka spoločnosť Axxess aj služby Linux cloud hosting ktorá je umiestnená na chrbtici MTN a vyznačuje sa vysokou úrovňou zabezpečenia a najnovším hardvérom.

Servery sú hostované lokálne v Južnej Afrike, takže juhoafrické podniky môžu mať istotu vysokej rýchlosti načítania webových stránok. Tam je žiadna záruka dostupnosti, ale spoločnosť Axxess nás uisťuje, že jej riešenia sú poskytované „ako služba s maximálnym úsilím“.

Ceny a podpora

axxess 2

Hostiteľské riešenia tohto predajcu sú veľmi lacné, a prichádzajú s nimi neuveriteľné zľavy. Noví zákazníci si užívajú bezplatný hosting počas prvých šiestich mesiacov a a 50% zľava na druhú polovicu prvého roka. Dostanete doména zadarmo a a bezplatný certifikát SSL.

Ceny sú uvedené v juhoafrickom rande a flexibilné fakturačné cykly zahŕňajú mesačné, štvrťročné, polročné a ročné. Bohužiaľ, existuje žiadna záruka vrátenia peňazí alebo iné pravidlá pre vrátenie platby, aj keď ste službu zakúpili omylom.

Tím podpory Axxess môžete kontaktovať telefonicky, prostredníctvom systému lístkov (kontaktný formulár), e-mailom alebo prostredníctvom živého chatu. Tímu trvalo viac ako 36 hodín, aby som odpovedal na môj testovací lístok (ako potenciálny zákazník), ale odpoveď obsahovala informácie, ktoré som požadoval, a ospravedlnenie za oneskorenie.

Mohlo by vás sklamať ustanovenie o samoobsluhe, ktoré pozostáva z a riedko osídlená vedomostná základňa.

Koľko stojí Axxess? Axxess ponúka plány od 3 do 26 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Axxess by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Axxess vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Axxess tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Axxess? Spoločnosť Axxess nie je zaradená medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že spoločnosť Axxess je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Axxess vyrovná konkurencii?

Axxess je webovou spoločnosťou poskytujúcou webhosting v Južnej Afrike už viac ako dve desaťročia. Nevýhodou je nedostatok záruky dostupnosti a politika vrátenia peňazí.

Pros

 • Podporované platformy Linux a Windows OS
 • Poskytnuté zálohy webových stránok
 • Neuveriteľné zľavy až 50%
 • Bezplatný webhosting až na šesť mesiacov

Zápory

 • Záruka dostupnosti alebo vrátenia peňazí bez dostupnosti
 • Predpredajná podpora je nízka

Získajte prístup k šiestim mesiacom bezplatného hostovania s Axxess.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me