BitHost.io Review 2020 – Spĺňa naše štandardy?

bithostio main


Relatívny nováčik Bithost bol založený v roku 2014. Zaberajú veľmi špecifický výklenok Digitálny oceán, Linode a balíček cloud hosting, ktorý môže byť zakúpené s kryptomenami. Webové stránky a podpora tejto spoločnosti sú k dispozícii v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

bithostio 1

Bithost predáva iba hosting z Digital Ocean, Linode a Packet. Vyberajúc z populárneho hostingu Digital Ocean, tu sú niektoré z hlavných funkcií tohto konkrétneho hostingu:

 • SLA 100% dostupnosti siete, 99,9% všeobecná SLA dostupnosti služby cloud
 • Zálohy je možné povoliť
 • Od 1 GB do 192 GB pamäte
 • Od 1 do 32 vCPU
 • Z 1TB na 12TB dátový prenos

Pokiaľ ide o infraštruktúru, Bithost je od tej doby trochu jedinečný predáva iba služby cloudhostingu poskytované ostatnými. Ale môžem ti to povedať servery sú rozmiestnené za menej ako jednu minútu a všetky ich servery používajú 100% úložisko SSD pre rýchlosť čítania a zápisu na disk až desaťkrát rýchlejšie ako tradičné jednotky pevného disku.

Bithost ponúka štrnásť úrovní zdrojov hostenia Digital Ocean, každý s rôznymi úrovňami pamäte, vCPU, SSD a prenosom. Najmenšie plány sa dodávajú s 1 GB pamäte, 1 vCPU, 25 GB SSD a 1 TB prenosom. Najväčší plán je dodávaný s 192 GB pamäte, 32 vCPU, 3,75 TB SSD a 12 TB prenos. Tiež ponúkajú desať úrovní hostenia Linode, od 1 GB pamäte, 1 Core, 25 GB SSD a 1 TB prenos do 192 GB pamäte, 32 jadier, 3840 GB SSD a 20 TB prenos. Nakoniec ponúkajú sedem úrovní hostenia paketov.

Pretože sú predajcami hostingu, zákazníci sú podliehajú T & C, SLA a špecifické vlastnosti z Digitálny oceán, Linode, a balíček spoločnosti s pôvodom. Dobrou správou je, že ide o tri známe a seriózne služby cloudhostingu, takže si môžete byť istí, že kupujete infraštruktúra najvyššej kvality podporovaná dôstojnými podmienkami.

Na predstavu:

 • Digitálny oceán poskytuje a SLA 100% dostupnosti siete a a 99,9% všeobecná SLA bez dostupnosti, s stratený čas vrátený späť na váš účet podľa vzniknutej hodinovej sadzby.
 • LinodeZáruka 99,9% dostupnosti na ich hardvér a na sieťové pripojenie.
 • balíček sa môže pochváliť úrovňou služieb 100% dostupnosť pre ich sieť.

kryptomena je iba spôsob platby, preto je to dobrá voľba, ak hľadáte určitý stupeň anonymity plus ochranu, ktorá je spojená s nevydávaním podrobností o vašej kreditnej karte. Hoci ide o úplne novú spoločnosť ponúkajúcu relatívne novú platobnú možnosť, všeobecný konsenzus na nezávislých kontrolných serveroch je taký, že sú dôveryhodná spoločnosť.

Ceny a podpora

Ceny sú o niečo vyššie ako pôvodné ceny v prípade hostingu Digital Ocean, Linode a Packet, ktorý – ako sa uvádza v FAQ FAQ spoločnosti Bithost – má pokryť výmenný kurz meny plus prevádzkové náklady spoločnosti Bithost.

Bithost predstavuje pridanú hodnotu tým, že vám umožňuje nakupovať produkty hostenia spoločností, z ktorých pochádzajú Bitcoin (BTC) a iné kryptomeny vrátane litecoin (LTC) a Vlnenie (XRP). Platíte jednoducho doplňte svoj účet prostriedkami, a suma za hodinu (vypočítaná ako vaša mesačná cena vydelená 672) sa odpočíta od zostatku na vašom účte. Všetky platby sú nevratné, a pokiaľ ide o zrušenie, dostanete odkaz na zmluvné podmienky pôvodných spoločností.

Webové stránky spoločnosti BitHost sú celkom minimálne a kliknutím na odkaz podpory sa v prehliadači jednoducho otvorí okno na zostavenie e-mailu. Existujú žiadne otváracie hodiny, žiadne telefónne čísla, a žiadne dokumenty pomoci na ich webových stránkach, aj keď existuje malá stránka s častými otázkami. To hovorí, reagujú veľmi rýchlo a odborne e-mailom, a recenzie tretích strán citujú vynikajúce, spoľahlivé a dôveryhodné služby zákazníkom.

Koľko stojí bitHost.io? BitHost.io ponúka plány od 8 do 1790 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán programu BitHost.io by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. BitHost.io vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z BitHost.io tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora BitHost.io? BitHost.io nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že BitHost.io je malý poskytovateľ vysielania hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa BitHost.io prispôsobuje konkurencii?

Bithost je nová hostingová spoločnosť zaberajúca jedinečnú výklenok. Určite nie pre začiatočníkov, Bithost by mohol byť dobrým riešením pre zákazníkov, ktorí požadujú súkromie a prvotriedny bojový test..

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Platba podľa kryptomeny
 • Použitie troch spoľahlivých poskytovateľov hostingu v cloude
 • Platiť podľa hodiny
 • Dobré dohody o úrovni poskytovaných služieb

Zápory

 • Nová spoločnosť s obmedzenou históriou
 • Iba e-mailová podpora
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me