BlazingFast Review 2020 – oplatí sa to?

BlazingFastBlazingFast je spoločnosť so sídlom v Macau, ktorá ponúka webhosting, VPS, dedikované servery a riešenia brány firewall. Poskytuje služby viac ako 40 000 zákazníkom prostredníctvom serverov, ktoré sa nachádzajú v Portugalsku a Holandsku. Jeho webová stránka je k dispozícii iba v angličtine.


Funkcie a jednoduché použitie

Program BlazingFast poskytuje špecializované plány serverov a tiež umožňuje potenciálnym zákazníkom odosielať podrobnosti o ich požiadavkách, aby pre nich mohli zostaviť vlastnú ponuku. Jeho VPS sú na výkonnom SSD s adekvátnou bezpečnostnou ochranou.

V záujme tejto kontroly sa viac sústredím na ponuky zdieľaného hostenia. Spoločnosť ponúka tri spoločné plány hostenia, ktoré dokážu spracovať stredne veľké webové stránky. Zákazníci na svojich plánoch dostávajú nasledujúce informácie:

 • Záruka 99,95% dostupnosti
 • Nočné zálohovanie
 • Neobmedzené hosťované domény pre každý účet
 • 30 GB, 60 GB alebo 120 GB SSD
 • Neobmedzený prevod

BlazingFast poskytuje webový aplikačný firewall (WAF). Týmto sa skontroluje každá webová požiadavka prichádzajúca na vašu webovú stránku alebo do aplikácie, aby sa skontrolovala injekcia SQL, skriptovanie medzi servermi, útoky špecifické pre aplikáciu (napríklad útoky hrubou silou na WordPress) a 400+ ďalších typov útokov. Chráni tiež vaše webové stránky alebo aplikácie pred krádežou údajov.

WAF má tiež niektoré ochranné prvky DDoS. BlazingFast má tiež zavedené ďalšie funkcie anti-DDoS, ktoré zabezpečujú filtrovanie prenosu až do 980 Gbps maximálneho zaťaženia filtrov. Väčšina útokov DDoS sa k tomu nedostane.

Spoločnosť vám umožňuje kedykoľvek ľahko pripojiť server Anycast DNS k vašim webovým stránkam. To zrýchľuje doručovanie obsahu vašich webových stránok vašim návštevníkom smerovaním vašich požiadaviek cez najbližší sprostredkovateľský uzol k návštevníkovi, čím sa znižuje latencia. Ak jeden uzol zlyhá alebo je preťažený, ďalší môže pokračovať v spracovávaní žiadostí a zaistiť tak redundanciu.

Zdieľané servery sú na virtualizácii KVM. Je to technológia na vysokej úrovni, ktorá sa zvyčajne používa iba na VPS. Izoluje každého jednotlivca vo virtuálnom počítači vlastným vyhradeným procesorom, prostriedkami RAM, izolovaným jadrom atď. Bez ohľadu na to, čo s vami robia iní používatelia na tom istom serveri, nemá to vplyv na vaše účty – žiadne bezpečnostné riziko alebo preťaženie zdrojov.

Ceny a podpora

Vzhľadom na špičkovú technológiu nasadenú na zdieľaných serveroch som očakával, že ceny budú oveľa vyššie ako sú. Ceny sú nízke a na rozdiel od väčšiny hostingových spoločností vám táto umožňuje platiť týždenne. K dispozícii sú ďalšie predplatené obdobia: jeden mesiac, tri mesiace, šesť mesiacov a dvanásť mesiacov.

BlazingFast poskytuje zákazníkom bezplatnú skúšobnú verziu. Ak chcete získať bezplatnú skúšobnú verziu, musíte sa obrátiť na zákaznícku podporu. Ak chcete ísť rovno a platiť, uvedomte si, že záruka vrátenia peňazí je platná iba sedem dní, čo nemusí byť dosť času na vyhodnotenie služby..

Jeho VPS je lacný a dedikované servery sú viac v súlade s cenami ponúkanými konkurentmi.

Agentov podpory môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu, live chatu, lístkov a telefonicky. Zákaznícka podpora funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ak chcete problémy vyriešiť sami bez toho, aby ste sa obrátili na agenta podpory, môžete vyhľadať riešenie prostredníctvom databázy znalostí.

Kontaktoval som zákaznícku podporu prostredníctvom priameho rozhovoru a bol som schopný kontaktovať agenta, ktorý odpovedal na všetky moje otázky.

BlazingFast

Koľko stojí program BlazingFast? Program BlazingFast ponúka plány od 6 do 22 USD. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán BlazingFast by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Program BlazingFast vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting od spoločnosti BlazingFast tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora BlazingFastu? BlazingFast nie je zaradený medzi našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že BlazingFast je malý poskytovateľ mobilných služieb pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako BlazingFast zodpovedá konkurencii?

Ak sa chystáte hostiť vaše webové stránky na serveroch v Portugalsku alebo Holandsku, BlazingFast je kvalitná webhostingová spoločnosť, ktorú treba zvážiť. Ponúka lacné služby s prémiovou virtualizáciou, anti-DDoS a firewallmi.

Pros

 • Ochrana proti DDoS
 • Virtualizácia KVM na zdieľaných serveroch
 • Firewall webovej aplikácie
 • Lacný hosting, bezplatná skúšobná verzia a záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Iba sedemdňová záruka vrátenia peňazí
 • Registrácia domén nie je bezplatná

Kúpte si hosting na vysokej úrovni na stránkach BlazingFast.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me