BodHOST Review 2020 – je skutočne najlepší?

Spoločnosť BodHOST sa neustále snaží vytvárať prostredie, ktoré neustále poskytuje vynikajúcu hodnotu vďaka podpore zákazníkov, inováciám a technológiám z ich základne v USA, Spojenom kráľovstve a Indii. V podnikaní od roku 1999 skupina obsluhuje viac ako 35 000 zákazníkov v desiatich geografických lokalitách. Ich zákaznícky prístupný a na zamestnanca orientovaný prístup a mnohé ocenenia dokazujú ich pozornosť k spokojnosti a rastu zákazníkov. Ich webová stránka je iba v angličtine.


Funkcie bodHOST

Funkcie a jednoduché použitie

bodHOST ponúka cloudhosting s podnikovou cloudovou technológiou, ktorá sa zameriava na verejný cloud, hybridný cloud, privátny cloud a Hyper-V cloud. Poskytujú tiež tradičné základné riešenia hostenia, vrátane zdieľaného, ​​VPS, vyhradeného a Reseller hosting. Počnúc ich zdieľanými plánmi hostenia máte na výber päť cPanel a päť plánov Windows. Vyznačujú sa dlhým zoznamom funkcií vrátane:

 • Od 1 GB na 20 GB miesta na disku
 • Šírka pásma až 120 GB
 • Kdekoľvek od desiatich do neobmedzených domén doplnkov
 • Záruka 99,95% dostupnosti
 • Neobmedzené databázy MySQL
 • Zdarma Šifrujme SSL s možnosťou zakúpenia súkromného SSL

Poskytujú tiež automatické týždenné zálohy. Môžete však zmeniť mierku späť na poslednú zálohu, pretože zálohy sa automaticky vymažú z databázy každých sedem dní po vygenerovaní novej..

Programátori si tiež užijú nepreberné množstvo programovacích rámcov a jazykov vrátane PHP, Perl, ASP.NET, CGI a Zend Optimizer. Ani začiatočníci nie sú vynechaní. Každý cPanel plán je dodávaný s Softaculous pre rýchlu inštaláciu CMS a skriptov. Je dodávaný s množstvom bezplatných doplnkov a doplnkov, ktoré môžete použiť na nastavenie webových stránok alebo elektronického obchodu za pár minút..

Ak dávate prednosť hosťovaniu v cloude, budete mať úžitok z ich zariadenia na vyžiadanie zdrojov, ktoré sa dodáva s ľahko použiteľnou riadiacou konzolou. Jediným kliknutím môžete dynamicky nastaviť nové prázdne servery alebo zvoliť predkonfigurované servery. Môžete tiež vytvárať riešenia na obnovu po havárii a zálohovanie vo viacerých dátových centrách v Spojenom kráľovstve a USA. Ďalšou výhodou je, že môžete ľahko migrovať do svojho cloudu Enterprise z ktoréhokoľvek z tradičných plánov hostenia..

Ceny a podpora

Cloud hosting je vynikajúcou možnosťou, najmä ak sa rozhodnete platiť iba za to, čo používate, a podľa potreby vypnúť, pretože vás nezaväzujú k časovo obmedzeným zmluvám. Na druhej strane môžu zdieľané plány hostenia fungovať vysoko vzhľadom na funkcie, ktoré prichádzajú. Aj keď je plán spustenia BodHost lacný, neposkytuje veľa miesta na disku a šírku pásma.

Na serveri cloud je k dispozícii bezplatná skúšobná verzia, na tradičnom hosťovaní však neexistujú žiadne bezplatné plány ani skúšky. Na druhej strane získate 30-dňovú záruku vrátenia peňazí na všetky zdieľané balíky, balíčky VPS a predajcu.

Podporný tím v USA je k dispozícii 24/7/365 prostredníctvom e-mailu, bezplatného telefónneho čísla a živého rozhovoru na svojich webových stránkach. Rýchlo reagujú na podporné otázky a počas niekoľkých minút splnili moje požiadavky; dvaja zástupcovia, s ktorými som sa spojil (v rôznom čase), boli zdvorilí a nápomocní, čím som sa ubezpečil, že som bol so službou spokojný. Ak chcete podporu, môžete využiť ich bohatú vedomostnú základňu, ktorá obsahuje návody a návody, ktoré sa týkajú správy webových stránok a serverov..

Koľko stojí bodHOST? BodHOST ponúka plány od 2 do 15 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán BodHOST by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. bodHOST vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s hosťujúcim expertom od spoločnosti bodHOST tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti BodHOST? BodHOST nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že bodHOST je malý poskytovateľ vysielania pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa bodHOST zhoduje s konkurenciou?

bodHost ponúka veľa pre väčšinu svojich výrobkov a služieb. Od tradičných hostingových balíkov až po ľahko škálovateľný cloudový hosting sa ich zameranie naďalej zameriava na poskytovanie hostingových riešení, ktoré sa zameriavajú na potreby zákazníkov a prinášajú hodnotu. Napriek tomu, že sú nadnárodnou organizáciou, majú na svojich webových stránkach iba anglickú možnosť, ktorá môže predstavovať prekážku pre neanglických používateľov.

Pros

 • Hostingové riešenia sú priateľské pre začiatočníkov
 • Hosting balíčkov podporovaných viacerými dátovými centrami
 • Vysoko pohotová podpora zákazníkov
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí (tradičná) a bezplatná skúšobná verzia (cloud)

Zápory

 • Zdieľané plány hostenia môžu bežať vysoko
 • K dispozícii iba v angličtine
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me