Flexibilné preskúmanie 2020 – je to naozaj najlepšie?

flexibilný hlavný


Začiatkom roku 2018 sa spoločnosti ViaWest a Peak 10 reštartovali, aby vytvorili formu Flexential, aby posilnili svoje už dominantné postavenie v IT priemysle. Cieľom spoločnosti Flexential dnes je pokračovať v poskytovaní rovnakých služieb, ktoré tieto dve spoločnosti poskytujú od roku 1999, respektíve 2000. dnes, Spoločnosť Flexential má viac ako 41 dátových centier rozmiestnených po celej Severnej Amerike a obsluhuje viac ako tridsaťjeden rôznych priemyselných odvetví a dvadsaťjeden domácich a medzinárodných trhov. Ako dnes, oni obsluhovať viac ako 4200 spokojných zákazníkov.

Funkcie a jednoduché použitie

Flexibilné - ďalší obrázok

Riešenia serverov spoločnosti Flexential zamerané na cloud ponúka spoľahlivosť, súkromie a bezpečnosť. Tu je niekoľko funkcií, ktoré získate, keď budete využívať ich služby:

 • Služby operačného systému vrátane inštalácie, riadenia a monitorovania OS
 • Obstarávanie hardvéru a regálov
 • Odstraňovanie problémov, správa a výmena hardvéru
 • Správa a ochrana siete
 • Zálohovanie ochrany údajov
 • K dispozícii je vyhradené aj zdieľané úložisko

Spoločnosť Flexential ponúka, aby ste mali k dispozícii najlepší hardvér, ktorý máte k dispozícii Súkromné ​​cloudové prostredie poháňané spoločnosťou Cisco. Zhora nadol získate špecializované riešenie, ktoré je nezdieľané so žiadnym iným zákazníkom. Zákazníci tak získajú pokoj, že ich údaje nie sú vystavené riziku z dôvodu porušenia zabezpečenia niektorým iným zákazníkom. vysoko redundantná infraštruktúra v bezpečnom prostredí znamená, že vaši zákazníci sa nemusia starať o bezpečnosť a súkromie svojich údajov.

Jednou z najväčších výhod používania nástroja Flexential je to šetríte čas a prostriedky, ktoré by ste inak museli vynaložiť na údržbu a správu hardvéru. Vnútropodnikové riadenie vyžaduje veľa zdrojov a kvalifikovaných pracovníkov, ale používanie nástroja Flexential eliminuje potrebu. Takto ušetrený čas a peniaze je možné použiť kdekoľvek v podniku. Personál IT, ktorý nie je preťažený obavami z prestojov a údržby servera, môže vykonávať ďalšie úlohy efektívnejšie.

Môžeš nainštalovať celý rad operačných systémov na vyhradených serveroch. Tie obsahujú Red Hat, CentOS, Ubuntu a Microsoft Server. Podobne podpora K dispozícii sú tiež MS SQL, PostgreSQL, Mongo DB a MySQL.

Ceny a podpora

Neponúkajú žiadne vopred pripravené plány, pretože požiadavky na vyhradený server sa medzi jednotlivými zákazníkmi líšia. Budete musieť skontaktujte sa s nimi a požiadajte o cenovú ponuku na konkrétne služby, ktoré potrebujete. Aj keď nie je možné porovnávať ich ceny s konkurenciou s dostupnými informáciami, dá sa povedať, že na svojich webových stránkach majú veľký zoznam dôveryhodných partnerov a spokojných zákazníkov, čo poukazuje na vysokú kvalitu služieb. Pokiaľ ide o škálovateľnosť, flexibilný vám pomôže navrhnúť vaše potreby vyhradeného servera a zabezpečí, aby ste boli nastavení spôsobom, ktorý uľahčuje rozširovanie v budúcnosti.

Je trochu ťažké sa s nimi spojiť prostredníctvom ich webových stránok, pretože stránka Kontaktujte nás je skrytá na stránke O nás na ich webových stránkach. Môžeš telefonicky volajte podporu alebo predajný personál alebo sa s nimi skontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo kontaktného formulára na webovej stránke. Tam je žiadny live chat k dispozícii. Flexibilné má vysoko kvalifikovaný a certifikovaný personál zákazníckej podpory takže si môžete byť istí, že vaše servery sú v bezpečných rukách.

Koľko stojí program Flexential? Program Flexential ponúka viacero programov s cenami od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Aký flexibilný plán by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Flexibilné vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Flexential tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Flexential? Služba Flexential sa nepovažuje za jedného z našich najlepších webových hostiteľov. To však môže byť tiež dôsledkom toho, že spoločnosť Flexential je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa prispôsobuje Flexential konkurencii?

Je ťažké vidieť akúkoľvek nevýhodu služieb spoločnosti Flexential. Majú infraštruktúra najvyššej kvality, certifikovaný a vyškolený personál a história poskytovania špičkových služieb v oblasti IT. Zoznam spokojných zákazníkov na ich webových stránkach hovorí veľa o ich odhodlaní uspokojiť zákazníka v priebehu dvoch desaťročí.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Súkromné ​​cloudové prostredie poháňané spoločnosťou Cisco
 • Vysoko kvalifikovaný a certifikovaný personál
 • 41 rôznych umiestnení dátového centra
 • 24/7 monitorovanie zariadení

Zápory

 • Žiadny live chat
 • Ceny, ktoré nie sú uvedené na webových stránkach
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me