Freeola Review 2020 – Neplaťte, kým si toto neprečítate

Freeola-overview1Ak ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako Freeola môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Freeola je spoločnosť v Spojenom kráľovstve, ktorá ponúka vysoko kvalitné a spoľahlivé internetové služby pre svoju rozsiahlu zákaznícku základňu. Poskytuje tiež vynikajúce doménové služby prostredníctvom sesterskej stránky GetDotted.com.

Servery Freeoly sú umiestnené v Spojenom kráľovstve a jej webová stránka je v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

Freeola ponúka kvalitné a lacné spoľahlivé hostingové služby pre obchodné alebo osobné online projekty. Jeho balíčky webhostingu zvyčajne obsahujú:

 • Veľmi rýchle nakladacie rýchlosti
 • Neobmedzený priestor na disku a šírka pásma
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Podpora viacerých PHP
 • Ochrana DDoS
 • Kompresia gzip
 • Celosvetový prístup k FTP
 • Knižnica obrázkov zadarmo
 • Bezplatná propagácia webových stránok

Freeola poskytuje užívateľsky príjemný Ovládací panel MyFreeola ktoré vám pomôžu spravovať vaše hostiteľské zdroje. To vám tiež umožňuje kontrolovať a integrovať vaše ďalšie predplatné služby Freeola, ako sú napríklad služby širokopásmového pripojenia alebo prenájmu liniek (ak ich máte).

Je dobré vidieť, že Freeola tiež obsahuje inštalácie aplikácií jedným kliknutím takže môžete ľahko spustiť skript na nastavenie blogu, online obchodu alebo databázy. Môžete tiež ľahko nainštalovať a spravovať svoj CMS.

Samostatne sú uvedené Tvorca webových stránok InstantPro vám umožňuje vytvárať plne responzívne, viacstránkové webové stránky vhodné pre mobilné zariadenia pomocou rozhrania drag-and-drop, vysoko kvalitných obrázkov zásob a prispôsobiteľných šablón. Najlepšie je, že na vytvorenie svojho webu nepotrebujete žiadne zručnosti v oblasti kódovania.

Ceny a podpora

Freeola je tri plány webhostingu sú flexibilné, ale mierne vysoká cena. Môžete ich však považovať za užitočné, ak zohľadníte všetky funkcie a neobmedzené zdroje (miesto na disku a šírku pásma).

smutne, Freeola vám nedáva certifikáty SSL zadarmo, ale protokol SSL je možné zakúpiť ako samostatný balík. Freeola tiež nerobí zľavy, ale existujú ponuky rôznych kombinácií služieb.

Za programy môžete platiť pomocou PayPal alebo kreditných kariet, hoci je k dispozícii iba ročná fakturácia, a 14-denná záruka vrátenia peňazí aspoň vám dá dva týždne prehodnotiť svoj záväzok voči tvorcovi webových stránok.

Freeola poskytuje a veľmi rozsiahla sada sprievodcov podporou doplniť sebapodporu FAQ. Ak potrebujete osobnú podporu, môžete kontaktovať helpdesk telefonicky, prostredníctvom lístka, e-mailu alebo prostredníctvom live chatu. Keďže živý chat bol v nedeľu offline, keď som ho chcel vyskúšať, namiesto toho som poslal e-mail. Nasledujúci deň ma potešilo, že som dostal odpoveď na môj prieskumný e-mail:

Freeola-overview2

Koľko stojí Freeola? Freeola ponúka plány od 5 do 7 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Freeoly by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Freeola vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Freeoly tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora Freeoly? Freeola nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. To však môže byť tiež dôsledkom toho, že Freeola je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Freeola prispôsobuje konkurencii?

Freeola ponúka spolu so svojimi webhostingovými riešeniami množstvo internetových služieb. Balíky webhostingu obsahujú neobmedzený webový priestor a šírku pásma a prichádzajú s nástrojmi pre začiatočníkov, ako je inštalátor jedným kliknutím a ovládací panel MyFreeola.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Ľahko použiteľný ovládací panel MyFreeola
 • Neobmedzený webový priestor a šírka pásma
 • Citlivá podpora zákazníkov prostredníctvom e-mailu
 • Užívateľsky prívetivý webový server InstantPro

Zápory

 • Živý chat je cez víkend offline
 • Balíky webhostingu sú mierne predražené
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me