Heart Internet Review 2020 – oplatí sa to?

Heart Internet je webhostingová spoločnosť so sídlom v Spojenom kráľovstve. Špecializujú sa na flexibilné hostingové balíčky pre distribútorov, ale ponúkajú aj celý rad zdieľaného hostingu, VPS (spravovaných alebo nespravovaných) a vyhradených serverových balíkov. Spoločnosť Heart Internet bola založená v roku 2004 a je teraz piatym najväčším poskytovateľom webhostingu v krajine a za svoje hostingové služby získala niekoľko ocenení.


Funkcie a jednoduché použitie

Heart Internet’s Ich najobľúbenejší balíček je program Reseller Pro. Získate tak prístup k ich ovládacímu panelu distribútora, ktorý je možné prispôsobiť vlastnou značkou, bezplatnou technickou podporou odborníkov a ich spoľahlivými servermi a sieťami. Zákazníci Reseller Pro tiež dostávajú zľavy až 50% na svoje výrobky a služby a zahŕňa:

 • Registrácia doménového mena
 • Ovládací panel domény s bielym štítkom
 • Hosting VPS
 • SSL certifikáty
 • E-mailový hosting Microsoft Exchange s až 30 GB na poštovú schránku
 • Dedikované servery

Jedným z príjemných výhod ich balíčkov je, že ak náhodou prekročíte svoju aktuálnu kapacitu zákazníkov, nemusíte si kupovať úplne nový server. Môžete len pridať jedného zákazníka; budete budú účtované iba za každý ďalší web, ktorý pridáte. tiež, účtovaná cena sa pri pridávaní ďalších zákazníkov znižuje, čo znamená čím viac zákazníkov máte, tým väčšie sú vaše ziskové marže.

Okrem svojich predajcov ponúka spoločnosť Heart Internet tiež služby zdieľaného hostingu, VPS, WordPress a vyhradeného servera.

Ich zdieľané hostiteľské balíčky na úrovni vstupu, aj keď sú veľkorysé s pridelením priestoru a šírky pásma, nie sú také vhodné pre rozpočet, ako tvrdia. Napríklad plán Starter Pro neobsahuje žiadne databázy MySQL ani podporu PHP a poskytované inštalácie sú obmedzené na niečo málo cez 10 najobľúbenejších aplikácií – úplne odstrihne WordPress. Nezahŕňa tiež bezplatnú registráciu domény a má poplatok za nastavenie.

To znamená, že to príde s 1 000 poštových schránok, automatických odpovedí a zoznamov adresátov, takže pridaná hodnota je pravdepodobne pre malé podniky, ktoré vyžadujú veľa vlastných e-mailových adries domén. Na trhu v Spojenom kráľovstve sú známe tým, že zvíťazili Cena ISPA za najlepší zdieľaný hosting v rokoch 2015 a 2016: vystupovali z davu pre svoju pôsobivú škálu aplikácií, vysokú spoľahlivosť a vynikajúcu bezpečnosť a podporu.

Srdce Internet
Ceny a podpora

Balík Reseller Pro od spoločnosti Heart Internet sa môže vyplácať mesačne alebo ročne; ten druhý poskytuje zľavu rovnajúcu sa trojmesačnej bezplatnej službe. Tiež dostanete jeden mesiac zadarmo, keď si predplatíte ročnú zmluvu na poskytovanie služieb hostenia VPS. Rovnaká zľava sa však nevzťahuje na ich zdieľané hostingové balíčky.

S internetom Heart Internet nie je k dispozícii žiadny bezplatný plán, ale zahŕňa aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí s ich zdieľanými hostingovými balíčkami.

Zmena vašich plánov sa zdá byť trochu ťažkou úlohou v prípade Heart Internet. Nemôžete to urobiť priamo z portálu správy účtu. Namiesto toho budete musieť zálohovať a zrušiť svoj aktuálny hostingový účet, kúpiť si nový program, na ktorý by ste chceli prejsť, potom nahrať všetko do nového účtu a preniesť názov domény. Medzitým sa na vašom webe vyskytnú určité prestoje.

Ich podporný tím je so sídlom v Spojenom kráľovstve a je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom systému predaja lístkov a live chatu. Tento live chatový systém a systém predaja lístkov nie sú okamžite prístupné na hlavnej webovej stránke – ak sa chcete prihlásiť, musíte sa prihlásiť do zákazníckej zóny Heart Internet. je tu k dispozícii je aj telefonická podpora, ale spoločnosť Heart Internet odporúča, aby ste namiesto toho používali systém predaja lístkov alebo živý rozhovor, pretože to zaisťuje vyššiu bezpečnosť účtu a poskytuje svojim zástupcom podpory rýchlejší prístup k relevantným údajom o účte..

Spoločnosť Heart Internet odporúča, aby ste predtým, ako sa obrátite na zákaznícku podporu, najskôr skontrolovali stav systému (v prípade problémov so serverom alebo plánovaných období údržby) alebo aby ste prešli ich vedomostnou databázou a našli odpovede na často kladené otázky. vedomostná základňa je pomerne rozsiahla a funkcia vyhľadávania je relatívne ľahko použiteľná – používatelia by si však mali uvedomiť, že namiesto zadávania úplných otázok by radšej radšej hľadali kľúčové slová.

Ako sa Heart Internet prispôsobuje konkurencii?

Heart Internet sa na trhu v Spojenom kráľovstve odlišuje svojou vysokou spoľahlivosťou, dostupnosťou a funkčnými balíčkami. Ak hľadáte lacný spôsob, ako sa dostať do podnikania v oblasti webhostingu, ich balíček Reseller Pro je vynikajúcou voľbou.

Pros

 • Flexibilné balíčky predajcov
 • Ocenený hosting
 • 24/7 podpora založená v U.K.
 • Významné zľavy ponúkané pri dlhodobejších podmienkach

Zápory

 • Žiadna bezplatná doména so zdieľanými plánmi hostenia
 • Zdieľané hostingové balíčky nie sú z hľadiska rozpočtu prijateľné
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me