Hodnotenie Scalingo 2020 – oplatí sa to?

scaling


Scalingo je v poriadku, ale nie je dosť dobré. Aj keď Scalingo je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.

Scalingo je francúzska hostingová spoločnosť, ktorá webovým vývojárom poskytuje služby hostenia aplikácií pripravené na výrobu. Jej služby slúžili viac ako 300 tímom a hostili viac ako 2500 aplikácií z viac ako 17 krajín sveta. Jeho hostingové služby sú podporované dátovým centrom úrovne III, ktorý sa nachádza v Paríži vo Francúzsku. Webová stránka Scalingo je k dispozícii v dvoch jazykoch: angličtina a francúzština.

Funkcie a jednoduché použitie

Scalingo neponúka typické webhostingové riešenia, ako sú zdieľaný webhosting, reseller hosting, VPS a dedikované serverové riešenia. Namiesto toho ponúka aplikácie pripravené na výrobu ktoré posilňujú tímy vývoja softvéru na ľahkú správu svojich projektov.

Tieto hostingové riešenia súvisiace s cloudom zahŕňajú PHP hosting, MySQL hosting, PostgreSQL hosting, MongoDB hosting, Redis hosting, Elasticsearch hosting, Ruby hosting a Java hosting, okrem iných služieb. Riešenia hostenia webových aplikácií majú nasledujúce štandardné vlastnosti:

 • Metriky, dopyty a denníky v reálnom čase
 • Spolupracovníci a úlohy
 • Vstavané bezpečnostné funkcie
 • Vlastné domény
 • Šifrujme SSL certifikáty
 • Databázy ako služba (DaaS)
 • Integrácia GitHubu
 • 99,9% SLA 

Služby webových stránok Scalingo sú dodávané užívateľsky prívetivé ovládacie prvky webových aplikácií ktoré vývojárom webových stránok uľahčujú spoluprácu. Predajca využil neobmedzené škálovanie aplikácie a používatelia môžu škálovať automaticky aj manuálne, aby im pomohli zvládnuť najvyššiu návštevnosť alebo absorbovať akýkoľvek neobvyklý rast, čím sa zabezpečí hladký a nepretržitý proces vývoja webových aplikácií..

A čo viac, predajca pridelil špičkové zdroje vo webovej aplikácii svojho klienta. Tieto prostriedky zahŕňajú zabudované bezpečnostné funkcie, ktoré sa starajú o operačný systém, ako aj oprava bezpečnostných hrozieb softvérových balíkov.

Riešenia Scalingo poskytujú hĺbkovú integráciu s nástrojmi, ako sú GitHub, Slack a Gitlab, pre ľahké nasadenie kódu vývojármi. Hosting plány tiež zahŕňajú denné zálohovacie služby na ochranu súborov a databáz.

Ceny a podpora

Scalingo má pay-as-grow model platby pomôcť vývojárom optimalizovať ich náklady na hosťovanie. Ceny týchto služieb však nie sú uvedené v zozname a pre ďalšie podrobnosti o cenách sa musíte obrátiť na dodávateľa.

Napriek tomu hostiteľský predajca ponúka 30-dňovú bezplatnú skúšobnú dobu spolu s a Záruka 99,9% dostupnosti siete.

scaling

Zákazníci môžu osloviť tím technickej podpory spoločnosti Scalingo prostredníctvom e-mailu alebo kontaktného formulára. S dodávateľom sa tiež môžete spojiť prostredníctvom jej kanály sociálnych médií, vrátane Facebooku a Twitteru. Bohužiaľ, predajca nemá telefónne číslo, systém predaja lístkov alebo podporu živého chatu. Trvalo im iba šesť hodín, kým odpovedali na otázku, ktorú som im poslal e-mailom.

scaling

scaling ešte musí pripraviť časť vedomostnej základne na svojej webovej stránke.

Koľko stojí Scalingo? Scalingo ponúka viacero plánov ceny od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Scalingo by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Scalingo vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Scalingo tu.
Aká dobrá je podpora zákazníkov spoločnosti Scalingo? Scalingo nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Scalingo je malý poskytovateľ vysielania hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Scalingo zodpovedá konkurencii?

Scalingo je ideálnym hostiteľom pre malé začínajúce podniky, veľké spoločnosti a vývojárov webu, ktorí pre svoje projekty potrebujú aplikačné služby pripravené pre výrobu. Poskytovateľ hostingu investoval značné prostriedky do potrebných zdrojov, aby pomohol podnikom a vývojárom zjednodušiť ich projekty vývoja webových aplikácií. Podnikom, ktoré potrebujú typické riešenia webhostingu, ako sú zdieľaný webhosting, VPS a špecializované serverové riešenia, by sa však mohlo odporúčať, aby ich hľadali inde..

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Služby webových aplikácií prichádzajú so špičkovými zdrojmi
 • Plány zahŕňajú služby denného zálohovania
 • Má model platby priebežne pre ľahšiu optimalizáciu nákladov na hosťovanie
 • Ponúka 30-dňové bezplatné skúšobné obdobie

Zápory

 • Hostingové riešenia nevhodné pre začínajúcich webmasterov
 • Žiadna podpora telefónu, predaja lístkov alebo živého chatovania
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me