Mýtické šelmy Recenzia 2020 – neplatíte, kým si ju neprečítate

Mýtické zvieratáMythic Beasts je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Spoločnosť Mythic Beasts bola založená v roku 2000 a je poskytovateľom internetových služieb so sídlom vo Veľkej Británii. Majú v sebe servery viac svetových dátových centier a rozrástli sa z jedného počítača na stovky serverov po celom svete. Hoci neinzerujú, koľko zákazníkov v súčasnosti majú, neustále rozvíjali svoju infraštruktúru, čo naznačuje, že im veľa zákazníkov verí. Ich webová stránka a podpora sú k dispozícii v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

Mythic Beasts ponúka celý rad balíkov na hosťovanie webových stránok vrátane hostenia WordPress, zdieľaného hostingu, dedikovaných serverov, kolokácie a virtuálnych súkromných serverov. Ponúkajú tiež certifikáty SSL a registráciu domén.

Pokiaľ ide o ich pravidelné plány zdieľaného hostovania webových stránok, Mythic Beasts ponúka štyri jednoduché plány – Standard, Plus, Super a Jumbo – s priestorom na disku zväčšujúcim sa z 5 GB na 150 GB a šírkou pásma od 25 GB do 750 GB (v závislosti od balíka).

Plány Mythic Beasts vo všeobecnosti ponúkajú nasledujúce funkcie:

 • Denné zálohy automatiky
 • Registrácia domény je k dispozícii za príplatok
 • Z jednej až dvadsiatich databáz, v závislosti od balíka
 • Zdarma Šifrujme SSL certifikáty
 • Neobmedzené domény
 • Prístup SSH je k dispozícii so všetkými plánmi
 • Od 5 GB do 150 GB miesta na disku

Všetky plány prichádzajú neobmedzené domény, čo je skutočne pekná pridaná hodnota, ale existuje žiadny explicitný priemer dostupnosti alebo záruka (čo je nezvyčajné). Na rozdiel od iných poskytovateľov je to aj tento poskytovateľ Plány WordPress sú dosť výrazné. Tri plány – zdieľané, obchodné a podnikové sa pohybujú od 10 GB do 8 TB na disku, ako aj bezplatné nastavenie a nepretržité monitorovanie.

Odborníci budú milovať prístup SSH, podpora PHP a databázy MySQL. Začiatočníci sa budú tešiť inštalátor jedným kliknutím pre populárne programy ako WordPress, Joomla a Drupal. Všetky plány sú dodávané s certifikátom SSL.

Mythic Beasts má servery umiestnené na viac svetových dátových centier vrátane troch v Londýne, jedného v Amsterdame a jedného v Kalifornii. Majú plne autonómnu sieť a všetky dátové centrá majú systémy UPS podporované generátormi.

Ceny a podpora

Mýtické zvieratá spodné dva balenia pre štandardný hosting webových stránok sú prijateľná cena v porovnaní s miestnymi a medzinárodnými konkurentmi, ale dva najlepšie plány sú dosť drahé. Podobne aj Hosting WordPress je veľmi drahý, hoci je predinštalovaný, je plne spravovaný a zálohovaný a monitorovaný 24/7.

Za programy môžete platiť mesačne, štvrťročne alebo ročne. Zatiaľ čo vy zaplatiť menej, keď spáchate viac, možno budete chcieť začať s mierne drahším nezáväzným mesačným plánom, pretože sú neponúkajte bezplatnú skúšobnú verziu ani záruku vrátenia peňazí.

Pri pokladni si môžete zvoliť prístup SSH za malý dodatočný mesačný poplatok. Registrácia domén stojí navyše, ale certifikáty SSL sú zahrnuté bezplatne.

Služby zákazníkom sú veľmi obmedzené. Existuje e-mailová adresa pre predaj a technické otázky, ale oni nemajú live chat alebo telefonickú podporu. Napriek tomu ma to potešilo rýchle a veselé reakcie na moje e-mailové otázky a bol som rád, že som videl dobre vyplnený informačný kanál na Twitteri s sekcia stavu servera.

Koľko stojí mýtické zviera? Mýtické zviera ponúka plány od 2 do 25 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Mýtických zvierat by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Mýtické zvieratá vám môžu pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Mythic Beasts tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Mythic Beasts? Mythic Beasts nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že mýtické zvieratá sú malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Mythic Beasts prispôsobuje konkurencii?

Mythic Beasts je dlhoročný poskytovateľ internetových služieb. Majú niekoľko vynikajúcich produktov pre začiatočníkov a majú dedikované servery, kolokáciu a virtuálne súkromné ​​servery pre tých, ktorí sa chcú zväčšiť.

Mýtické zvieratá môžu ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhodujú sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Viaceré svetové dátové centrá
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Prístup SSH
 • Inštalátor jedným kliknutím

Zápory

 • Pre niektoré plány je to dosť drahé
 • Obmedzené možnosti služieb zákazníkom
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me