Najvyššia recenzia 2020 – prečo ju používatelia nenávidia

tophost-overview1


Tophost je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.

Spoločnosť Tophost bola založená v roku 2004 a patrí medzi najlacnejšie webhostingové spoločnosti v Taliansku. Uspokojuje hostiteľské potreby tisícov klientov v regióne a Európe a hosťuje viac ako 130 000 aktívnych domén. Jeho vysoko výkonné dátové centrum je nepretržite podporované zákazníckou podporou.

Funkcie a jednoduché použitie

Na rozdiel od mnohých iných spoločností sú hostingové plány spoločnosti Tophost bohaté na funkcie aj za nízke ceny. Medzi vynikajúce vlastnosti patrí:

 • FTP prístup
 • IMAP4 / POP3, SMTP, Webmail
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • PHP 5 & 7
 • MySQL databázy
 • Antivírus a antispam
 • Doména zadarmo

Jednou z najväčších bolestí hlavy pri prevádzkovaní webovej stránky elektronického obchodu alebo webovej stránky kritickej z hľadiska bezpečnosti je bezpečnosť používateľov a ochrana údajov. Našťastie pre používateľov zaisťuje server Tophost všetky webové stránky, ktoré hostuje na svojich serveroch, pomocou Bezpečného prehliadania Google. Každé tri hodiny systém vyhľadáva malware, spyware a vírusy, aby zaistil bezpečnosť vašich údajov.

Tophost je jednou z mála spoločností, ktorá ponúka zákazníkom zaručené zdroje. Jeho systém kvality služieb zaisťuje, že každý web získa optimalizované zdroje, takže si nebudete objednávať ani používať zdroje, ktoré nepotrebujete. Z intervenčného panela v reálnom čase môžete optimalizovať svoje webové stránky tak, aby dosahovali maximálnu rýchlosť bez zmeny ceny.

Podnik môže niekedy stratiť údaje z dôvodu systémových problémov alebo chybného fungovania skriptov. Ale tu sa nebudete musieť obávať, pretože spoločnosť Tophost poskytuje automatické a bezpečné zálohovanie cloudu denne. Týka sa to databázy, webových stránok a e-mailov. Ak stratíte akékoľvek údaje, môžete ich tiež obnoviť pomocou niekoľkých kliknutí.

Okrem jazyka som nemal žiadne problémy s navigáciou funkcií a služieb Tophost. Jeho webová stránka je jednoduchá a ľahko použiteľná. Ak ste oboznámení s programom cPanel, nebudete mať problémy s vykonávaním rutinných administratívnych úloh alebo aktualizáciou svojich webových stránok. Mnoho procesov je automatizovaných vrátane nastavenia e-mailu, vytvárania databázy a zálohovania..

Ceny a podpora

Ak vás už nebaví trhať drahý a neefektívny poskytovateľ webhostingu alebo poskytovatelia VPS, spoločnosť Tophost poskytuje úľavu v podobe lacných balíčkov s množstvom slušných funkcií a možností vrátane úložiska SSD. Po rozšírení odomknete inštalátor jedným kliknutím pomocou niekoľkých aplikácií CMS, ďalších e-mailov, databáz a mesačnej šírky pásma prenosu..

Hostingové balíčky sa účtujú ročne a bez DPH. Mám pocit, že chcú prinútiť zákazníkov, aby sa dlhodobo angažovali, takže toto nemusí byť dobré miesto, ak hľadáte jeden alebo tri mesiace hostenia na testovanie vôd. Ak sa zaregistrujete v službe Tophost, môžete za hostingový balík platiť prostredníctvom služieb PayPal, MasterCard, Visa a ďalších významných kariet..

Tím podpory zákazníkov spoločnosti Tophost 24/7 je v pohotovostnom režime, aby pomohol zákazníkom vyriešiť celý rad problémov s e-mailom a predajom lístkov. Pri pokuse o kontaktovanie tímu podpory som, žiaľ, nedostal odpoveď. V databáze znalostí je veľa užitočných sprievodcov a často kladených otázok, ktoré odpovedajú na vaše otázky týkajúce sa hostingu a ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť váš priestor na hosťovanie..

Ak potrebujete ďalšiu podporu, môžete sa rozhodnúť pre rozšírenú podporu na pokrytie niektorých opakujúcich sa úloh.

tophost-overview2

Koľko stojí Tophost? Tophost ponúka viacnásobné programy od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Tophostu by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Tophost vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Tophost tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Tophost? Tophost nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Tophost je malý, pod radarovým poskytovateľom hostingu. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Tophost prispôsobuje konkurencii?

Tophost je vynikajúcou možnosťou webhostingu pre každého, kto hľadá cenovo dostupné riešenie pre taliansky hosting. Zákaznícka podpora síce poskytuje spoľahlivý hosting s nízkymi nákladmi, ale nie je tak pohotová, ako by mala.

Tophost môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Veľa skvelých funkcií
 • Spoľahlivé webhostingové služby
 • Rozšírené možnosti zabezpečenia a zálohovania
 • Hostingové riešenia pripravené na GDPR

Zápory

 • Žiadny live chat a telefonická podpora
 • Žiadna podpora pre iné jazyky
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me