NameHero Review 2020 – skrytý drahokam

NameHero je v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Zatiaľ čo NameHero je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Spoločnosť NameHero, ktorá bola založená v roku 2015 a ktorú založila skupina internetových podnikateľov (Startup Hero), predáva názvy domén ת webhosting ת a VPS. V priebehu rokov hostil viac ako 30 000 webových stránok.
NameHero je spoločnosť so sídlom v USA so servermi umiestnenými v Michigane a Arizone. Táto webová stránka je iba v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

namehero 1

Zdieľaný hosting servera NameHero je ponúkaný v štyroch plánoch, ktoré vyhovujú mnohým malým podnikom v elektronickom obchode, ktoré majú nasledujúce funkcie:

 • 99,9% dostupnosti
 • Poďme šifrovať SSL certifikát
 • Denné automatické zálohy
 • Jedna bezplatná registrácia domény
 • Neobmedzený SSD (obmedzený inode)

NameHero používa webový server LiteSpeed, ktorý poskytuje zvýšený výkon až deväťkrát rýchlejšie ako Apache. Výsledkom je zlepšenie času načítania stránky a zníženie času do prvého bajtu (čo je faktorom služby Google PageSpeed)..

Jednou z funkcií, ktorá sa mi páči, je, že ponúka bezplatné pripojenie na Railgun v službe CloudFlare. CloudFlare je sám o sebe veľkým plusom pre svoje výhody, ako je vyvažovanie záťaže, minimalizovanie kódu a obrázkov a ďalšie. S Railgun je to rýchlejšie. Je to preto, že Railgun zrýchľuje spojenie medzi pôvodným serverom a Cloudflare kompresiou dynamického obsahu až do 99,6% a zvýšením výkonu v priemere o 200%.

NameHero tiež používa zrkadlenie a odstraňovanie RAID 10 na zabezpečenie úrovne stability a redundancie na serveroch. To v kombinácii so SSD poskytuje vynikajúci výkon a spoľahlivosť. Navyše využíva CloudLinux OS, ktorý poskytuje vyhradené zdroje každému zákazníkovi.

Nemusíte sa starať o manuálne nastavenie WordPress, pretože NameHero ponúka inštalátora Softaculous aplikácií. Môžete ho použiť na inštaláciu WordPress, Magento, Joomla! A ďalších. Tento predajca bohužiaľ neponúka staviteľa webových stránok.

Ceny a podpora

namehero 2

NameHero ponúka webhosting za rozumné ceny a zároveň sa drží kvality. Dokazuje to použitie služieb CloudLinux, SSD s RAID 10 a bezplatné spojenie so spoločnosťou Railgun. Ponúka tiež bezplatnú doménu a SSL. Majte však na pamäti, že ich kótované ceny platia iba vtedy, keď platíte 36 mesiacov vopred.

Neexistuje žiadny mesačný platobný plán a zálohy mimo pracoviska sú spoplatňované v závislosti od požadovaného miesta na zálohovaní. Keď platíte za hosťovanie, neuvádza sa ani žiadny nastavovací poplatok. Ak však na získanie svojich peňazí potrebujete 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, odpočíta sa vám „nastavovací poplatok“, ktorý predstavuje mesačné náklady na hosťovanie vaše vrátené prostriedky.

Zákaznícky servis je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefonického hovoru, živého rozhovoru, lístka podpory a e-mailu. Predložil som lístok a dostal som odpoveď do 15 minút, čo je pôsobivé.

Má tiež vedomostnú základňu, ktorá je pomerne komplexná s textovými a videonávodmi.

Koľko stojí NameHero? NameHero ponúka plány od 4 do 12 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán NameHero by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. NameHero vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting od spoločnosti NameHero tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti NameHero? NameHero sa nepovažuje za jedného z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že NameHero je malý poskytovateľ internetových služieb pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa NameHero prispôsobuje konkurencii?

NameHero ponúka vreckový hosting s prvotriednymi funkciami. Skryté poplatky za nastavenie a nedostatok bezplatnej skúšobnej verzie vám však môžu záležať.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Zamračené s Railgun
 • SSD s zrkadlovaním a stripovaním RAID 10
 • Webový server CloudLinux a Litespeed
 • Rýchla reakcia zo zákazníckeho servisu

Zápory

 • Účtuje sa nastavovací poplatok
 • Nie je k dispozícii žiadna bezplatná skúšobná verzia
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me