Neobmedzený hosting Recenzie 2020 – dostanete to, za čo platíte

Neobmedzené-hosting-overview1Neobmedzený hosting je v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Aj keď je neobmedzený hosting slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Neobmedzený hosting začal ponúkaním herných serverov v roku 2016 a neskôr predstavil webhostingové služby v roku 2017. Tento poskytovateľ má zastúpenie v USA, Spojenom kráľovstve, Európe a Ázii, čím uspokojuje potreby hostingu medzinárodnej klientskej základne..

Webová stránka neobmedzeného hostenia je v angličtine.

Vlastne sme viedli rozhovor s vedúcou pozíciou spoločnosti Limitless Hosting a tu je to, čo sme sa naučili.

Funkcie a jednoduché použitie

Po spustení poskytovaním hostenia herných serverov sa spoločnosť Limitless Hosting od tej doby rozšírila do ponuky webhostingu a cloud serverov. S webhostingom získate:

 • 99% záruka prevádzkyschopnosti servera
 • Virus scanner a SpamAssassin
 • Okamžitá aktivácia
 • Ochrana DDoS
 • Vzdialené zálohy tri dni v týždni

Existujú päť plánov webhostingu, s najvyššou Neobmedzený plán (ako názov napovedá) poskytovanie neobmedzené domény doplnkov, subdomén a databáz MySQL. Trochu prekvapujúco miesto na disku a šírka pásma sú obmedzené– do 20 GB, respektíve 500 GB. V prípade, že si myslíte, že názov tohto plánu je zavádzajúci, poskytovateľ upozorňuje, že „miesto na disku a šírka pásma nemôžu byť nikdy neobmedzené!“

Celý hosting je na výkonných serveroch s najlepšími technológiami na trhu vrátane Webový server LiteSpeedCloudLinux (na izoláciu od ostatných hostovaných zákazníkov) a Cloudflare CDN (aby ste zaistili veľmi rýchle rýchlosti načítania stránky). Použitím sa zvyšuje rýchlosť ešte viac Úložisko SSD namiesto pomalšieho tradičného pevného disku.

Napriek tomu, že ide o relatívne nedávneho účastníka na hostiteľskom trhu, spoločnosť Limitless Hosting urobila svoje hostingové riešenia čo najpriaznivejšie pre začiatočníkov tým, že spojila cPanelový ovládací panel a Jednoduchý inštalátor na jedno kliknutie.

Ceny a podpora

Nemám pochýb o tom, že Limitless Hosting je jeden z najlacnejších poskytovateľov webhostingu, ktorý nájdete. Za menej ako dolár mesačne môžete získať plán hostenia, ktorý vám poskytne 1 GB miesta na disku a 50 GB šírku pásma. Tiež dostanete okamžitá aktivácia a ďalšie bezplatné bonusy ako a bezplatný certifikát SSL, a bezplatná migrácia webových stránok, ale bohužiaľ žiadna bezplatná doména.

Je dobré vidieť, že sa môžete zbaviť svojho záväzku, ak zmeníte názor, ale nie je také dobré vidieť, že to tak je iba 48-hodinová záruka vrátenia peňazí. Nebolo by to také zlé, keby ste sa mohli prihlásiť na mesačný plán, ale minimálny záväzok je šesť mesiacov.

Je ľahké vybrať plán, potom sa zaregistrovať a platiť online pomocou kryptomeny (bitcoin, etereum a litecoin), perfektných peňazí, 200 a viac platiacich peňazí, EasyPaisa, Skrill a PayPal..

Podporné kanály neobmedzeného hostingu sú takmer neobmedzené. No, nie naozaj, ale môžete sa obrátiť na tím služieb zákazníkom prostredníctvom živého chatu, e-mailu, lístkov a telefónu. Je iróniou, že existuje „Obmedzená“ vedomostná základňa to vám pri odpovedaní na vaše otázky príliš nepomôže.

Keď som sa tešil na komunikáciu prostredníctvom živého chatu, zistil som, že je offline. Ale ja som predložil svoje otázky a bol odmenený a reakcia prostredníctvom systému lístkov asi za dve hodiny:

Neobmedzené-hosting-overview2

Koľko stojí neobmedzený hosting? Neobmedzený hosting ponúka plány od 0,50 do 6 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán neobmedzeného hostenia by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Neobmedzený hosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti neobmedzený hosting tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Limitless Hosting? Neobmedzený hosting nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že neobmedzený hosting je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa neobmedzuje hosting bez konkurencie?

Je nový hráč na hostiteľskej scéne, ktorý poskytuje svojim zákazníkom najlacnejší vysoko výkonný webhosting s 99% prevádzkou.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Najlacnejšie balíčky webhostingu
 • Rôzne možnosti platby
 • Citlivá a komplexná podpora
 • Globálne viac umiestnení serverov

Zápory

 • Nižšia záruka na dostupnosť v porovnaní s priemyselnými štandardmi
 • Ponúka bezplatné domény
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me