Raid Review 2020 – To nie je zlé, ale videli sme lepšie

Raid je webhostingová spoločnosť Isreali, ktorá od svojho vzniku v roku 2006 poskytuje rôzne produkty zdieľaného webhostingu a VPS hosťovania. Netajia sa však skutočnosťou, že hoci ich ceny môžu byť drahšie ako niektoré možnosti v zahraničí, tvrdia, že vynahradiť to vynikajúci výkon a prvotriedna podpora pre ich zákaznícku základňu Isreali. Raid poskytuje celý rad riešení hostenia, ktoré sú prispôsobené konkrétnym cieľom zákazníkov.


nájazd

Funkcie a jednoduché použitie

Raid hosting poskytuje relatívne kompletné produkty hostingu s nasledujúcimi vlastnosťami:

 • Registrácia domény
 • SSL certifikáty kompatibilné s PCI DSS pre bezpečné spracovanie platieb
 • Denné zálohy
 • Migračné služby
 • Inštalácia WordPress
 • Windows alebo Linux hosting

Ich hosting produkty tiež prísť s niektorými výkonné funkcie ktoré z nich robia pre určitých zákazníkov fantastické možnosti:

 • Konfigurovateľné a škálovateľné virtuálne servery: Raid vám umožňuje okamžite rozšíriť svoj produkt VPS v priebehu času, pretože modulárne zariadenia umožňujú nepretržité aktualizácie bez prestojov alebo prerušenia..
 • SEO hosting: Tento balík je zameraný na tých, ktorí svoje SEO berú vážne, t. J. Na tých, ktorí majú viac stránok s cieľom propagovať a prepojiť ich. Táto možnosť tiež spôsobí, že vaše stránky budú na rôznych serveroch, takže vás nebudú trestať algoritmy hodnotenia vyhľadávacieho nástroja.

Riešenia hostenia šité na mieru, ako napríklad ich SEO so špecifickým zameraním na WordPress a vysoko konfigurovateľné servery VPS, sú nesmierne výhodné pre zákazníkov, ktorí chcú zo svojich hostingových riešení získať najlepší výkon bez toho, aby museli byť sami odborníkmi. Dokonca aj pri zdieľanom hostovaní môžete požiadať spoločnosť Raid o inštaláciu aplikácie WordPress, aby ste mohli získať svoje webové stránky do prevádzky v čo najkratšom čase. proces registrácie a poskytovania dotácií je celkom jednoduchý, a zvraty sú obmedzené. Jediným ľahko použiteľným zásahom na serveri Raid je, že jeho webové stránky sú trochu zastarané a ťažko navigovateľné.

Ceny a podpora

Raid poskytuje a 30-dňová záruka vrátenia peňazí za ich produkty zdieľaného hostenia, ale za produkty VPS vám budú vrátené iba počas zostávajúceho obdobia vašej zmluvy a bude vám účtovaný ďalší poplatok za oddelenie. Po prvých 30 dňoch budete musieť vopred upozorniť na 30 dní, aby ste sa vyhli ďalšej fakturácii.

Môžete si vybrať medzi mesačnou, štvrťročnou, polročnou a ročnou fakturáciou, ale plány neobsahujú poplatky za certifikát SSL a poplatky za domény.

Zdieľaný webhosting Plány prichádzajú s neobmedzeným počtom subdomén, e-mailových účtov, databáz a denných záloh. Možnosti sú:

 • linux: 2 GB, 5 GB alebo neobmedzená šírka pásma. Neobmedzený prenos. cPanelový ovládací panel. Bezplatný prenos webových stránok
 • windows: 500 MB, 2 000 MB alebo 5 000 MB úložiska. Prenos 40 GB, 80 GB alebo 120 GB. 1, 1 alebo 2 domény

Hosting WordPress v systéme Linux ponúka hostingové balíčky prispôsobené stále populárnejšiemu nástroju na publikovanie WordPress s ukladaním do vyrovnávacej pamäte a iným softvérom na výkon plus InnoDB a pravidelnými aktualizáciami. Každý plán je dodávaný s neobmedzeným počtom domén a e-mailových účtov. Všetky produkty majú úložisko s kapacitou 600 MB a šírkou pásma 40 GB.

Virtuálny súkromný server (VPS) Možnosti zahŕňajú šesť štandardných balíkov, ktoré môžete prispôsobiť. Môžete si vybrať rýchlosť siete, príchuť systému Linux alebo Windows, ovládací panel, veľkosť zálohy, šírku pásma, adresy IP, vyhradenú pamäť a vyhradené úložisko..

Raid nepatrí medzi najlacnejšie možnosti a takmer všetky ich zdieľané balíčky webhostingu sú trochu obmedzené cenou, ktorú platíte (s výnimkou neobmedzeného plánu zdieľaného hostenia systému Linux). Poskytujú však niektoré jedinečné riešenia hostenia, ako napríklad SEO hosting.

Technickú podporu je možné získať telefonicky a e-mailom, ale iba v čase od 08:30 do 19:00 času Isreali od nedele do štvrtka. Aj keď nie vždy sú zdvorilí, ich podporný personál je veľmi dobre informovaný o produktoch a infraštruktúre a zvyčajne ich dokáže vyriešiť svoje problémy s maximálnou efektívnosťou. Je to dobré, pretože články v databáze poznatkov sú dosť vzácne.

Ako sa Raid prispôsobí konkurencii?

Okrem niekoľkých problémov – žiadna oficiálna záruka dostupnosti, podpora obmedzená na úradné hodiny a drahšie plány – Raid ponúka niekoľko hostingových služieb, vďaka ktorým sú pre mnohých Izraelčanov takmer neodolateľné..

Pros

 • Out-of-the-box WordPress hosting
 • Vysoko konfigurovateľný a škálovateľný VPS
 • Zadarmo nastavenie a prenos služieb
 • Možnosti systému Windows alebo Linux

Zápory

 • Žiadna záruka dostupnosti
 • Veľmi obmedzená podpora
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me