Recenzia DotPH 2020 – oplatí sa to?

dotph main


dotPH je jednou z najstarších spoločností poskytujúcich webhosting so sídlom na Filipínach. Založená v roku 1989, poskytovateľ hostingu sa spolieha na spoľahlivosť a inováciu ako na charakteristické znaky služieb, ktoré ponúka podnikom na Filipínach a na celom svete. Dnes sa špecializuje na poskytovanie zdieľaného webhostingu, serverov VPS, balíkov webového dizajnu a vývoja, certifikátov SSL a služieb registrácie doménových mien..

Funkcie a jednoduché použitie

dotPH

webhostingové riešenia dotPH zahŕňajú nasledujúce štandardné funkcie:

 • Statická IP adresa
 • Predinštalovaný systém CentOS Linux
 • cPanelový ovládací panel
 • SSL certifikát
 • Zadarmo doménové meno
 • Podpora PHP
 • MySQL databázy
 • Webový panel hostingu spoločnosti Kloxo
 • Vzdialený prístup SSH
 • Vzdialený reštart servera

dotPH servery VPS prichádzajú až s 1TB redundantné (RAID) diskové úložisko na účely redundancie údajov a zlepšenia výkonu serverov. Virtuálne servery navyše obsahujú dvojjadrový 32-bitový procesor Intel / AMD a štvorjadrový 64-bitový procesor Intel / AMD pomôcť serverom spracovať viac informácií naraz.

Zdieľané webhostingové riešenia dotPH sú rozdelené do dvoch balíčkov: cPanel hosting a dotPH optimalizovaný hosting. cPanel je ideálny pre jednotlivcov a organizácie a má dva plány: Štartovací plán (30 GB voľného miesta na disku, mesačná šírka pásma až 100 GB, 50 e-mailových účtov, 10 subdomén) a Profesionálny plán (60 GB voľného miesta na disku, mesačná šírka pásma až 200 GB, 100 e-mailových účtov, 15 subdomén).

dotPH optimalizovaný hosting je určený pre rýchlo rastúce spoločnosti, ktoré potrebujú rýchle a spoľahlivé rýchlosti hostingu. Hostingové riešenie prichádza na viacerých úrovniach; Podnikanie, podnikanie, podnikanie, megakorp a konglomerát.

Hoci dotPH hosting riešenia majú certifikáty SSL zadarmo, predajca ponúk ďalšie plány certifikátov SSL ktoré sú dodávané s pokročilejšími funkciami. A čo viac, táto hostingová spoločnosť poskytuje päť dní prírastkových možností zálohovania. Prírastkové zálohy sú inteligentné zálohy, ktoré pomáhajú šetriť miesto a čas iba zálohovaním kópie údajov obsahujúcich časť, ktorá bola zmenená od vytvorenia poslednej záložnej kópie..

Ceny a podpora

dotPH

hostingové plány dotPH sú dosť drahé a tieto náklady sa môžu ešte zvýšiť, ak sa fakturujú ročne. Napriek tomu prichádzajú plány hostingu flexibilné mesačné a ročné zúčtovacie cykly. Okrem toho sú uvedené ceny týchto hostingových plánov americký dolár.

dotPH sľubuje zachovanie vysokej dostupnosti serverov, ale nie je odhodlaná poskytnúť záruku dostupnosti siete. Okrem toho predajca neponúka bezplatnú skúšobnú verziu ani pravidlá vrátenia platby.

Zákaznícka podpora dotPH je k dispozícii prostredníctvom telefón, e-mail, systém predaja lístkov alebo live chat. Zákazníci na Filipínach ich tiež môžu navštíviť vo svojich kanceláriách v pracovnej dobe od Pondelok až sobota od 9:00 do 18:00 (GMT + 8). Podporný tím je v reakciách na potenciálnych zákazníkov pomerne rýchly; Poslal som im e-mail a do piatich hodín som dostal odpoveď.

Webová stránka dotPH nemá vedomostnú základňu.

Koľko stojí dotPH? DotPH ponúka plány od 7 do 70 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán dotPH by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. dotPH vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti dotPH tu.
Aká dobrá je podpora zákazníka dotPH? DotPH sa nehodnotí ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že dotPH je malý poskytovateľ pod poskytovateľmi hostingu. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako dotPH zodpovedá konkurencii?

dotPH navrhol svoje hostingové riešenia tak, aby slúžili všetkým druhom obchodných modelov, dokonca aj veľkým korporáciám s webovými stránkami s vysokou návštevnosťou. Jeho rozhodnutie investovať do špičkovej hostiteľskej infraštruktúry je pravdepodobne dôvodom, prečo je populárnym webovým hostiteľom na Filipínach. To znamená, že jej plány hostenia sú dosť drahé, vrátane plánu začiatočníkov, takže jednotlivci (s blogmi a malými webmi) nechávajú na výber, len hľadať inde.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Servery VPS sa dodávajú s až 1 TB redundantným (RAID) diskovým úložiskom
 • Poskytuje päťdňové možnosti postupného zálohovania
 • Ponúka plány certifikátov SSL s pokročilými funkciami
 • Flexibilné mesačné a ročné fakturačné cykly

Zápory

 • Hostingové plány sú dosť drahé
 • Neposkytuje bezplatnú skúšobnú verziu ani pravidlá vrátenia platby
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me