Recenzia internetového centra pre rok 2020 – oplatí sa to?

Internet Hosting Center je ruská webhostingová spoločnosť. Predajca bol založený v roku 2009 a má významné zastúpenie na Ukrajine, v Bulharsku, Bielorusku a Spojených štátoch. Podľa trhového podielu patria medzi desať najväčších poskytovateľov hostingu v Rusku. Ich webové stránky a služby sú k dispozícii iba v ruštine.


Internetové hostingové centrum

Funkcie a ľahké použitia

Internet Hosting Center ponúka celý rad balíkov vhodných pre začiatočníkov aj pre majiteľov webových stránok s vysokou návštevnosťou. Počnúc ich ľahké balíčky zdieľaného hostenia, získate funkcie ako napr:

 • Úložisko SSD NVMe
 • Bezplatné automatické šifrovanie certifikátov SSL
 • Zadarmo .ru doména so základným alebo lepším plánom
 • Inštalátor aplikácií jedným kliknutím s WordPress, Drupal, Joomla, phpBB a ďalšími
 • Ochrana pred útokmi anti-DDoS
 • Kredity Google AdWords
 • Voliteľná vyhradená adresa IP
 • cPanel

Okrem toho ich použitie Webový server LiteSpeed ​​a server LSCache hostované v systéme CloudLinux s nastavením CageFS zvyšujú rýchlosť, bezpečnosť a stabilitu vašich účtov hostenia webového servera.. Používatelia s väčším počtom kódov budú tiež radi, keď vedia, že tento hostiteľ podporuje viac verzií PHP od 5,2 do 7,2 okrem CGI a Perl 5, hoci oni Nezdá sa, že by podporoval pokročilejšie skriptovacie jazyky ako Ruby, Ruby on Rails alebo Python. Navyše, hrajú automatické denné zálohy pre všetky ich plány, čo určite budete chcieť mať, najmä ak prevádzkujete open-source CMS, ako je WordPress.

To znamená, že jednou z hlavných nevýhod internetového hostingového centra je načasovanie a trvanie ich denných automatických záloh. Niekedy vykonávajú svoje automatické zálohovanie počas špičkových hodín, čo môže spomaliť vaše webové stránky. Ďalšou nevýhodou som si všimol, že rozhranie správcu vám neumožňuje priradiť role pre rôzne úrovne prístupu, napr. administrátor, účtovník, technický špecialista atď. Každý, komu poskytnete prístup k svojmu účtu, bude mať rovnakú úroveň prístupu ako vy, čo môže byť problémom pre spoločnosti, ktoré na web prispievajú viacerí ľudia..

Ceny a podpora

Internet Hosting Center má vysoko cenovo dostupné a flexibilné plány, najmä ak vezmete do úvahy počet funkcií s pridanou hodnotou, ktoré vám poskytujú. Jedna vec, ktorá sa mi na tomto hostiteľovi páčila, je to dokonca aj ich vstupný zdieľaný hostingový plán obsahuje neobmedzené databázy MySQL a e-maily: Mnoho základných plánov iných poskytovateľov sa zvyčajne obmedzuje na minimum, aby udržali nízke ceny a nalákali používateľov na drahšie plány. To hovorí, Aj keď je lacný, základný plán vám poskytne iba 1 GB úložného priestoru, toto by však malo stačiť pre jednoduchý a do značnej miery statický web.

Všetky ceny sú v ruských rubľoch. Používatelia, ktorí sa prihlásia na odber ročného plánu, dostanú zadarmo dva mesiace na hosťovanie (čo v podstate znamená, že platia iba za desať mesiacov hosťovania), spolu s bezplatnou jednoročnou doménou pre zákazníkov, ktorí začínajú prvýkrát. Na vrchole sa dostanete skúšobné obdobie vyskúšať ich služby: sedem dní so svojimi pravidelnými plánmi zdieľaného hostenia a desať dní so svojím prémiovým spoločným plánom hosťovania.

Môžete kontaktovať tím podpory internetového centra prostredníctvom e-mail, telefón a priamy rozhovor. Rovnako ako zvyšok webovej stránky, aj live chat je k dispozícii iba v ruštine. Poskytovateľ hostingu má tiež vedomostná základňa obsahuje časť, v ktorej si môžete stiahnuť používateľské príručky a softvér.

Väčšina zákazníkov internetového centra mala veľmi malú interakciu s tímom podpory dodávateľa, čo je svedčí o kvalite služieb, ktoré poskytujú. To hovorí, vo výnimočných prípadoch, keď budete potrebovať pomoc svojho technického tímu, sa ocitnete rýchlo frustrovaní: predajca ponúka veľmi obmedzená podpora po telefóne. Pre komplexnejšiu podporu môžu používatelia korešpondovať iba prostredníctvom e-mailu, ktorý môže byť zdĺhavé a pomalé pri riešení mimoriadnych udalostí. Navyše ich zástupcovia telefonickej podpory často majú búrlivý a neochotný postoj.

Ako sa internetové hostingové centrum zhoduje s konkurenciou?

Internet Hosting Center je vynikajúci poskytovateľ hostingu pre firmy v Rusku. Kým podporné služby spoločnosti zanechávajú veľa želania, mnohí z ich používateľov sa zriedka ocitnú v situácii, keď potrebujú technickú pomoc, pretože hostingové riešenia väčšinou fungujú hladko.

Pros

 • Mimoriadne cenovo dostupné plány hostenia
 • Jednoduché a intuitívne užívateľské rozhranie
 • Prestoje sú zriedkavé
 • K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia

Zápory

 • Zamestnanci technickej podpory sú neslušní a neužitoční
 • Neplánované náhodné zálohy môžu byť rušivé
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me