Recenzia KL Server Studio 2020 – oplatí sa vám peniaze?

KL-Server-overview1KL Server Studio so sídlom v Malajzii poskytuje služby registrácie domén, prémiového webhostingu, e-mailového hostingu, VPS, balíčkov pre predajcov a dedikovaných serverov za spravodlivé ceny. Ich zákazníci využívajú ochranu DDoS a prístup k hostiteľským balíkom s bohatými funkciami, ktoré využívajú servery v USA, Európe a Malajzii.


Funkcie a jednoduché použitie

Všetky ich zdieľané balíčky a balíčky firemného hostingu sa dodávajú s dostatočným úložným priestorom a šírkou pásma, aby vyhovovali všetkým vašim osobným alebo obchodným potrebám. Medzi ich kľúčové vlastnosti patrí:

 • Ovládací panel cPanel / Plesk
 • Registrácia a prevod domén
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Neobmedzený mesačný prevod
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Automatická inštalácia webových stránok
 • Najnovšie MySQL / PHP 7
 • Podpora CGI: Perl, Python, Ruby
 • 99,9% doba prevádzky servera

KL Server Studio ponúka svojim zákazníkom dve možnosti na vytváranie svojich webových stránok. Buď môžu použiť bezplatný tvorca webových stránok s jednoduchým drag-and-drop rozhraním alebo Softaculous one-click installer app s populárnymi webovými aplikáciami ako WordPress, Joomla, Zen Cart, phpBBM Magento, Concrete5 a 50 ďalších open source skriptov. Prístupné z ovládacieho panela sú dobré pre začiatočníkov s malými alebo žiadnymi znalosťami alebo skúsenosťami s kódovaním.

Pokiaľ ide o bezpečnosť webových stránok a ochrana údajov, KL Server Studio nenecháva nič náhode. Mám pocit, že sú oveľa lepšie pripravení čeliť škodlivým útokom ako väčšina malajzijských hostiteľských služieb. Ponúkajú zákazníkom obchodné účty hostingu DDoS ochranu a prístup k vírusu & skener škodlivého kódu, ktorý im umožňuje odhaliť a dezinfikovať skrytý škodlivý kód v ich súboroch.

Nemali by ste mať problémy so správou svojho hostingového účtu ani so správou svojich webových stránok, pretože ich hostingové balíčky sa dodávajú s ovládacími panelmi Plesk (Windows) a cPanel (Linux). Obe sú vybavené množstvom užívateľsky prívetivých funkcií, ktoré vám okrem ich správy a zabezpečenia umožnia vytvoriť si webovú stránku, e-maily a databázy. Obávam sa iba, že pripojenia SSH a vzdialené MYSQL nie sú z bezpečnostných dôvodov povolené.

Ceny a podpora

KL Server Studio sa pripája na zoznam malajzijských poskytovateľov hostingu, ktorí ponúkajú lacné balíčky webhostingu a VPS s podporou SSD. S ich obchodným hosťovaním získate oveľa viac funkcií pre svoje štvrťročné, polročné alebo ročné plány, ako by ste dosiahli s priemernou hostiteľskou spoločnosťou. K dispozícii sú bezplatné domény s ktorýmkoľvek z plánov na vysokej úrovni. Všetci noví zákazníci sa tešia bezplatné nastavenie hosťovacieho účtu o všetkých plánoch. Je tiež pekné vidieť, že nemajú skryté poplatky.

KL-Server-overview2

Podpora je dostupná prostredníctvom viacerých kanálov. Prevádzkovatelia živých rozhovorov vám môžu pomôcť s migráciou webových stránok, nastavením DNS alebo konfiguráciou servera, aj keď máte tiež možnosť otvoriť online lístok s podporou alebo zavolať / SMS svojim pracovníkom technickej podpory so žiadosťou o pomoc. Mnohí z ich zákazníkov sú pri riešení problémov s hostingom spokojní s dobou odozvy a úrovňou odhodlania.

Koľko stojí KL Server Studio? KL Server Studio ponúka plány od 1 do 61 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán KL Server Studio by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. KL Server Studio vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z KL Server Studio tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti KL Server Studio? KL Server Studio nie je hodnotené ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že KL Server Studio je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa KL Server Studio vyrovná konkurencii?

KL Server Studio má lacné hostingové balíčky s množstvom funkcií na vytváranie a správu osobných blogov alebo obchodných webových stránok.

Pros

 • Spoľahlivé webhostingové balíčky
 • Lacné VPS so systémom SSD
 • Žiadny poplatok za nastavenie hostingu
 • Bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok

Zápory

 • Výukové programy sú k dispozícii iba v malajčine
 • Žiadna záruka na vrátenie peňazí

Získajte lacný hosting zadarmo s Builderom v KL Server Studio

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me