Recenzia Nubehost 2020 – oplatí sa to?

nubehost baňaAk ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako NubeHost môžete získať oveľa lepšie servery s podporou 24/7 s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


NubeHost je mexický poskytovateľ internetových služieb, ktorý je v tomto odvetví už viac ako desať rokov. Zameriava sa okrem iného na ponúkanie riešení webhostingu, služieb registrácie doménových mien, hostenia predajcu a hostenia CMS. Má tri dátové centrá so sídlom v Los Angeles a Chicagu v USA a Monterrey v Mexiku pre maximálnu spoľahlivosť svojich hostingových riešení. Webová stránka NubeHost je k dispozícii v španielčine.

Funkcie a jednoduché použitie

Niektoré z funkcií, ktoré môžete očakávať v hostiteľských balíkoch NubeHost, sú:

 • Španielsky cPanel
 • Operačný systém Linux
 • Úložný priestor na disku SSD
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Podpora PHP
 • MySQL databázy
 • Doména zadarmo
 • Doména doplnku
 • POP3, IMAP, SMTP

nubehost-funkcie

Servery NubeHost sú hostené v jeho serveroch tri dátové centrá umiestnené v Spojených štátoch a Mexiku. Jeho dátové centrá sú pod dohľadom 24/7 a sú spojené pripojenie cez optické vlákno s rýchlosťou 10 Gb / s. Zaručuje to zlepšený výkon webových stránok svojich klientov a neustály tok, pretože zlyhanie jednej siete neovplyvní celý web.

Vo svojich riešeniach webhostingu používa predajca nová generácia technológie cloud computingu. Okrem toho ponúka a Španielsky cPanel pre svoje balíčky webhostingu. Nasadzuje sa tiež Disky SSD čo zaisťuje rýchle načítanie webových stránok klientov a periodický zálohovacie služby svojim klientom.

Jeho balík webhostingu obsahuje šesť plánov. Základný plán obsahuje twodatabázy, 2 GB SSD diskového úložiska a neobmedzená mesačná šírka pásma. Jeho rozšírený balík sa dodáva s: neobmedzená kapacita databáz, 40 GB diskového úložiska SSD, neobmedzená mesačná šírka pásma, päť ďalších domén, predinštalované aplikácie, vzdialená podpora a podpora vlastných e-mailov.

Poskytovateľ hostingu ponúka svojim klientom aj hostingové služby predajcu. Hostingové balíčky jeho distribútorov sú poháňané Operačný systém Linux, a tiež zahŕňajú a WHM cPanel pre ľahkú správu účtu.

Medzi ďalšie služby, ktoré ponúka NubeHost patrí CMS hosting kde sú optimalizované jeho hostingové balíčky WordPress a Joomla. Jej zákazníci majú tiež prístup k používaným e-mailovým službám Protokoly SMTP, IMAP, POP3 a IMAP ktoré sú kompatibilné s Outlook, Mac Mail, Android a Thunderbird, okrem iného.

V záujme ochrany informácií a údajov klientov ponúka spoločnosť NubeHost a Poďme šifrovať SSL certifikát vo svojich balíkoch na hosťovanie e-mailov. Všetky prichádzajúce a odchádzajúce informácie sú šifrované až 256 bitové šifrovanie.

Ceny a podpora

Hostingové balíčky NubeHost sú rozumne ocenený. Ponúka iba nepružný fakturačný cyklus ak sa používatelia musia zaviazať k ročnej zmluve, čo môže byť pre klientov, ktorí nie sú ochotní prijať dlhodobé záväzky, nepríjemné. Ponúka bezplatné domény počas prvého roku nákupu, ako ďalšia doména k hlavnej doméne, a tiež pri obnovení.

NubeHost zdieľané webhostingové riešenia prichádzajú s 30-dňová záruka vrátenia peňazí keď sa užívateľ prihlási na odber najmenej jeden rok. Predajca ponúka svojim zákazníkom záruka 99,9% dostupnosti, tiež.

Prostredníctvom neho môžete osloviť tím zákazníckej podpory NubeHost live chat, systém predaja lístkov a e-mailová podpora. Toto sú jediné komunikačné prostriedky, ktoré firma poskytla; to nemá telefonickú podporu. Jeho tím technickej podpory je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni zúčastňovať sa klientov vždy, keď sa vyskytne problém.

NubeHost

Otvoril som lístok a dostal automatickú odpoveď, pričom predajca sľubuje, že odpovie na môj dotaz do 24 hodín. Nikdy som však nedostal odpoveď.

NubeHost má pomerne podrobné informácie vedomostná základňa.

Ako sa NubeHost prispôsobuje konkurencii?

NubeHost si vytvoril priestor v mexickom hostingovom priestore tým, že ponúka riešenia webhostingu podporované najnovšími pokrokmi v hostingových technológiách. Vďaka španielskemu cPanelu sú hostingové riešenia tohto predajcu špeciálne navrhnuté pre malé a stredné podniky v Mexiku a ďalších španielsky hovoriacich krajinách..

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Používa technológiu Cloud Computing
 • 99,9% záruka dostupnosti siete
 • cPanel v španielčine
 • Poskytuje služby zálohovania

Zápory

 • Ponúka VPS hosting a dedikované servery
 • Nereagujúci podporný tím
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me