Recenzia produktu Web Host Pro 2020 – je k dispozícii až v Hype?

Web-hostiteľ-Pro-overview1Web Host Pro je americká hostingová spoločnosť, ktorá ponúka celý rad internetových služieb vrátane zdieľaný hosting, hosting predajcu, VPS, dedikované servery a služby registrácie domén. Táto hostingová spoločnosť, založená v roku 2001, bola pôvodne zaregistrovaná ako DWHS, ale v roku 2012 sa jej názov zmenil na Web Host Pro.


Dnes si táto spoločnosť vytvorila pozoruhodný priestor pre seba v hostingovom priemysle so svojimi viac ako 50 000 zákazníkmi z rôznych krajín sveta. Hostingové riešenia dodávateľa sú napájané dvoma dátovými centrami v Spojených štátoch. Web Host Pro hostí viac ako milión domén a rozšíril svoj dosah na niektoré nepravdepodobné miesta, vrátane krajín ako Čína, Taiwan, Litva a Južná Afrika..

Funkcie a jednoduché použitie

Medzi štandardné funkcie, ktoré môžete očakávať od hostiteľských riešení tohto predajcu, patria:

 • cPanel / WHM ovládací panel
 • Mesačná šírka pásma
 • Installatron inštalátor aplikácií
 • Doména zadarmo
 • Neobmedzené databázy
 • Bezplatné certifikáty SSL od spoločnosti Comodo

Web Host Pro servery sú umiestnené v jeho prémiové dátové centrá umiestnené v Las Vegas a Los Angeles, v Spojených štátoch. Dátové centrá obsahujú jednotky CRAC, neprerušiteľný zdroj napájania (UPS) a nezávislé distribučné smerovače okrem kapacity šírky pásma, ktorá presahuje 250 gigabitov za sekundu. To poskytuje vysokokapacitné hostiteľské prostredie a prakticky neobmedzenú škálovateľnosť.

Ďalej servery tohto dodávateľa použitie podnikových diskov intel SSD zabezpečenie rýchlej rýchlosti načítania až 20-krát rýchlejšie ako webové stránky hostené na jednotkách HDD. A čo viac, predajca nasadil LiteSpeed ​​Apache PHP Mod ďalej zlepšovať časy načítania servera.

Web Host Pro vykonáva pravidelné zálohy zabezpečte, aby boli vaše webové stránky vždy bezpečné a aby sa dali ľahko získať po udalosti straty údajov. Je však dôležité pamätať na to, že nezálohuje staré e-maily. Pre klientov, ktorí chcú zálohovacie riešenia s ďalším dosahom, Web Host Pro uzavrel partnerstvo so spoločnosťou, ktorá vykonáva klonovanie serverov výroba alternatívnych kópií existujúcej infraštruktúry.

Ceny a podpora

Web Host Pro hosting plány sú veľmi lacné, ale majú pomerne pozoruhodný počet funkcií. Tento predajca prijal s ním priamy cenový model mesačný fakturačný cyklus a žiadne skryté poplatky. A čo viac, pre zákazníkov, ktorí sa zaviažu k dlhšej zmluve – šesť alebo viac mesiacov – predajca ponúka okrem bezplatnej domény aj veľmi zvýhodnené ceny za hosťovanie..

Táto hostingová spoločnosť zaručuje 99,9% záruku dostupnosti, ale tvrdí, že jej prevádzka nikdy neklesla pod 100% od roku 2011. Niekoľko jeho zákazníkov sa však sťažovalo, že predajca pri niekoľkých príležitostiach skrátil túto dobu prevádzkyschopnosti kvôli aktualizáciám softvéru a hardvéru bez efektívnej komunikácie so zákazníkom o plánovanej údržbe.. Pre nových zákazníkov, Web Host Pro ponúka a 45-dňová záruka vrátenia peňazí bez rizika, žiadne otázky.

Web-hostiteľ-Pro-overview2

Zavolajte alebo pošlite e-mail Web Host Pro, ak máte nejaké otázky týkajúce sa jeho služieb. Môžete tiež osloviť prostredníctvom systém predaja lístkov alebo prostredníctvom podpory živého chatu.

Pokúsil som sa kontaktovať tohto dodávateľa prostredníctvom jeho live chatu, ale dostal som automatickú správu, ktorá mi hovorí, že tím podpory bol v tom okamihu zaneprázdnený a nedostupný, a radil mi, aby som namiesto toho otvoril lístok..

Web-hostiteľ-Pro-overview3

Otvoril som lístok prostredníctvom kontaktného formulára na webovej stránke dodávateľa, ktorý hľadal informácie o jeho dátových centrách a hostingových riešeniach WordPress. O päť hodín som dostal odpoveď.

Web-hostiteľ-Pro-overview4

Web Host Pro má pomerne komplexná vedomostná základňa, sekcia FAQ a niektoré videonávody.

Ako sa webhosting Pro prispôsobuje konkurencii?

Web Host Pro investoval pomerne dosť do svojej hostingovej infraštruktúry, aby poskytoval spoľahlivé a overené hostingové riešenia pre podniky v mnohých krajinách po celom svete. Jeho 100% dostupnosť od roku 2011 je jasným znakom jej záväzku poskytovať vysoko kvalitné riešenia hostenia.

Pros

 • Servery poháňané SSD pre rýchlejšie načítanie webových stránok
 • 45-dňová bezriziková záruka vrátenia peňazí
 • Pravidelné zálohy, ktoré sa dajú ľahko získať
 • Od roku 2011 si udržiavame 100% dostupnosť

Zápory

 • Zlá komunikácia plánovanej údržby systému
 • Niekedy je ťažké sa spojiť s tímom podpory prostredníctvom živého chatu

Vychutnajte si 100% prevádzkyschopnosť pri nákupe webhostingu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me