Recenzia Sparked Host 2020 – oplatí sa to?

Sparked HostSparked Host LLC začínal ako Electrum Host v júli 2017, ale čoskoro bol rebranding a stal sa LLC v Connecticute (USA) v apríli 2018..


Tento hostiteľ ponúka rozpočet a podnikové Minecraft hosting, plus ďalšie druhy hier, webhosting, dedikované servery, Discord Bot hosting a súvisiace služby (napríklad registráciu domén). V čase písania tejto recenzie sa chystá spustiť hosting Hytale (pre pohlcujúce hry na hranie rolí) niekedy čoskoro.

K dnešnému dňu Sparked Host predal viac ako 20 000 serverov, nazhromaždil viac ako 1 600 aktívnych klientov a odpovedal na 15 000+ vstupeniek na podporu. Zatiaľ čo jeho webová stránka je v angličtine, jej klientská stránka s technológiou WHMCompleteSolution podporuje mnoho ďalších jazykov.

Funkcie a jednoduché použitie

Sparked Host ponúka dva zdieľané hostingové plány (Starter and Unlimited), jeden hostingový plán pre ďalší predajca, 31 vyhradených serverových plánov, 15 rozpočtových plánov hostenia Minecraft, 13 podnikových / prémiových plánov hostenia Minecraft, 11 plánov hostenia hier, štyri hostingové plány Discord Bot a jeden hlasový hostingový plán. Aj keď táto spoločnosť neponúka žiadne virtuálne servery, môže zariadiť VPS, ak vznesiete žiadosť.

dva spoločné plány hosťovania poskytnúť vám:

 • cPanelový ovládací panel
 • Jedna z neobmedzených domén addon
 • Tri až neobmedzené parkované domény
 • 5 GB na neobmedzené úložisko SSD
 • 20 GB na nemeranú mesačnú šírku pásma
 • Tri až neobmedzené e-mailové účty
 • Neobmedzený počet účtov FTP
 • Dve až neobmedzené databázy MySQL
 • Ochrana DDoS
 • SSL zadarmo
 • 24-hodinové automatické zálohovanie

Pretože tento hostiteľ poskytuje Softaculous auto-installer, môžete ľahko nainštalovať populárne aplikácie, ako sú WordPress, Joomla a PrestaShop, bez toho, aby ste museli (alebo si najímať) tvorcu webových stránok alebo vývojára. Za niečo viac špecialistu môžete získať NamelessMC (na hosťovanie webovej stránky Minecraft) alebo Prístup do shellu SSH (na ovládanie hostenia webových stránok).

Použitie SATA SSD s RAID-10 zaisťuje výkon, spoľahlivosť a odolnosť a získate Garantovaná dostupnosť siete s 99,99% zárukou SLA.

Ceny a podpora

Sparked Host’s zdieľané plány hostenia sú lacné. Za ne môžete platiť v niekoľkých rôznych menách pomocou rôznych metód mesačných až ročných fakturačných cyklov. Sú tu štyri 24-hodinové bezplatné skúšobné plány (vrátane jedného pre webhosting Starter) a existuje aj 24-hodinová záruka vrátenia peňazí ktorý vás vráti, ak máte platný dôvod. Táto záruka mi znie príliš reštriktívne a je príliš krátka na presné vyhodnotenie služieb.

24/7 zákaznícka podpora je k dispozícii prostredníctvom telefónu, podporného lístka, e-mailu alebo živého rozhovoru. Aj keď som musel chvíľu počkať, Nakoniec som dostal odpovede, ktoré som potreboval, prostredníctvom živého chatovacieho kanála:

Sparked Host

Každý, kto hľadá samonosné zdroje môžu odkazovať na vedomostnú základňu Sparked Host, najčastejšie otázky alebo na kanál YouTube.

Koľko stojí program Sparked Host? Program Sparked Host ponúka plány od 2 do 3 USD. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Sparked Host by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Sparked Host vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting zo servera Sparked Host tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora Sparked Hosta? Sparked Host nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Sparked Host je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Sparked Host vyrovná konkurencii?

V prípade lacného zdieľaného hostenia sa oplatí skontrolovať, čo Sparked Host ponúka, najmä ak hľadáte herný hosting.

Pros

 • Lacné zdieľané hostingové plány
 • 99,99% garantovaná dostupnosť siete
 • 24-hodinové bezplatné skúšobné plány
 • 24-hodinová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Iba 2-3 roky praxe v priemysle
 • Mierne pomalá (ale prijateľná) podpora zákazníkov

Informácie o veľmi dostupnom zdieľanom hostení alebo špecializovaných herných serveroch nájdete na stránke Sparked Host.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me