Recenzia spoločnosti La Ceiba Net Society 2020 – je nadhodnotená?

La-Ceiba-Net-Society-overview1Spoločnosť La Ceiba Net Society hostí od roku 2009 okrem navrhovania viac ako 3 000 webových stránok viac ako 1 000 zákazníkov. Poskytovateľ hostingu so sídlom v Hondurase je hrdý na to, že ponúka kvalitné hostingové riešenia pre rastúce online obchody. Medzi jeho služby patrí zdieľaný webhosting, SEO, e-commerce riešenia, webdizajn, marketing a online reklama, ako aj registrácia doménových mien. Internetová stránka La Ceiba Net Society je k dispozícii v dvoch jazykoch: angličtina a španielčina.


Funkcie a jednoduché použitie

Hostingové služby spoločnosti La Ceiba Net Society prichádzajú s týmito štandardnými funkciami:

 • Úplný prístup na koreňový server
 • CPanel / WHM
 • Nočné zálohy mimo server
 • Nemeraná redundantná šírka pásma
 • Bezplatná migrácia
 • Zadarmo nastavenie
 • Okamžitá aktivácia
 • Jednoduchý inštalačný program na jedno kliknutie
 • Neobmedzené databázy MySQL

Dátové centrá spoločnosti La Ceiba Net Society sú úplne zbytočné zariadenia to všetko zaručuje kvalitné hostingové riešenia. Sú rozmiestnené s potrebnými bezpečnostnými opatreniami, aby boli neustále v prevádzke. Predajca vynakladá značné úsilie na zlepšenie týchto bezpečnostných opatrení s cieľom čeliť rýchlo sa rozvíjajúcim hrozbám, ktoré zahŕňajú hackerov, vírusy, ransomware atď..

Čistá spoločnosť La Ceiba využíva výkonnú sieť Cisco a viaccestná topológia siete s niekoľkými optickými a optickými pripojeniami a nosičmi. Poskytuje a plne prispôsobiteľná platforma počítačov a serverov vo svojich dátových centrách ideálnych pre webhosting, herné servery, sťahovanie súborov, VoIP alebo iné aplikácie citlivé na latenciu.

Spoločnosť La Ceiba Net Society rozdeľuje svoje plány hostenia na základe operačného systému a ovládacieho panela, ktoré by užívateľ chcel používať. Balíky obsahujú webhosting cPanel, hosting Windows Plesk, hosting Linux Plesk a hosting WordPress.

Tento predajca so sídlom v Hondurase ponúka spravované zálohovacie služby, zachovanie bezpečnosti vašich údajov aj v prípade škodlivých útokov alebo ľudských chýb, ktoré vedú k strate údajov na primárnom serveri.

A čo viac, keďže sa objem vašich údajov zvyšuje, zvyšuje sa aj riziko straty. Spoločnosť La Ceiba Net Society vytvorila sofistikovaná infraštruktúra zálohovania ponúkajúca štandardné riešenia zálohovania nevyhnutné na zníženie týchto rizík.

Tento poskytovateľ hostingu ukladá a udržiava zálohy dát na svojich serveroch sedem dní, poskytnúť vám celý týždeň archivovaných údajov a zabezpečiť spoľahlivé a rýchle obnovenie týchto záloh kedykoľvek je to potrebné.

Ceny a podpora

Hosting spoločnosti La Ceiba Net Society ceny sú dosť nízke, jeho plány však obsahujú pokročilé funkcie nevyhnutné na hosťovanie všetkých druhov webových stránok. Ponúka bezplatné nastavenie a rýchlu aktiváciu ihneď po vykonaní platby. Tento poskytovateľ hostingu ponúka sedemdňová záruka vrátenia peňazí, kratšia ako 30-dňová záruka vrátenia peňazí väčšiny iných dodávateľov. Napriek tomu poskytuje 99,99% záruku dostupnosti.

La-Ceiba-Net-Society-overview2

Aj keď táto hostingová firma má podporné telefónne číslo, nie je uvedený na jej webových stránkach a nachádza sa iba na stránkach sociálnych sietí. Používatelia však môžu prostredníctvom dostupného tímu kontaktovať tím podpory dodávateľa systém predaja lístkov. Predajca nemá na svojich webových stránkach live chat, neuvádza sa ani e-mailová adresa podpory, a to ani napriek tomu, že webová stránka inzeruje live chat aj podporu predaja lístkov. Na jeho webovej stránke je k dispozícii iba predajný e-mail.

Zatiaľ čo predajca tvrdí, že jeho podporný tím je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, moje pokusy dostať sa do kontaktu s tým nepriniesli žiadne ovocie. Čo je ešte horšie, spoločnosť La Ceiba Net Society nevytvoril vedomostnú základňu na svojej webovej stránke, aby používatelia mohli riešiť problémy sami.

Ako sa spoločnosť La Ceiba Net Society vyrovná konkurencii?

Spoločnosť La Ceiba Net Society ponúka spoľahlivé webhostingové riešenia vhodné pre malé i veľké podniky. Okrem toho hostiteľská spoločnosť investovala do VPS a dedikovaných serverov, vďaka čomu je škálovanie jednoduché a priame, najmä pre rýchlo rastúce online obchody. Dodávateľ však nevynakladá veľké úsilie na to, aby jeho riešenia podpory zákazníkov boli ľahko dostupné potenciálnym zákazníkom.

Pros

 • Ponúka spravované zálohovacie služby
 • Lacné hostingové riešenia bohaté na funkcie
 • 99,99% záruka dostupnosti siete
 • Zadarmo nastavenie a migrácia

Zápory

 • Nereagujúci podporný tím
 • Na webe sa nenašiel žiadny živý e-mail ani podpora

Užite si hosťovanie z úplne nadbytočných zariadení v spoločnosti La Ceiba Net Society

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me